Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je dvojice. Ti dva se hledali až se našli. *16*
  • vanhorne
    "jdi se vysrat a vzpomen"
    Ty jsi sezral tolik koblizku, ze ti pomuze jedine klystyr.
  • vanhorne
    "Jak slíbil, tak učinil"
    Opilec a prolhany nactiutrhacny tvor.
  • vanhorne
    "Tihle lidé jsou solí země"
    To pomateni mas od narozeni nebo jenom obcasny zachvat, ktery postizeneho nuti kecat jako svetoznamy opilec ?☺
  • sajmon a uz vubec ne teplej a rozbit nekomu hubu umim
  • Už je z toho chlastu paranoidní
  • to nemáš teplej sajmone
  • pe -píííčko urážet umí každý kretéén a něčí rodiče může jen zakomplexovaný srááč. Potřebuješ rozmlátit držku *12*
  • kobliho, posyp se *14*
  • to je dle našich pisálků jasný projev populismu *3*
  • Kamarádi spolku teplá kobliha si pomáhají, jeden plus jeden..hi..hi.. Simona plus blijec pitomec.. *15* *15*
  • Protože jsi teplá kobliha..hi..hi
  • Je vidět, že jsi zastánce kobliháře a chováš se jako on = kdo má jiný názor, je tvůj nepřítel...
    A navíc jsi uboze vulgární...
  • vanhorne
    Kamaradi u STB pomahaji.
  • Kobliho tepla.
  • Kobliho, jdi se vysrat a vzpomen si na svoji matku a fotra, ti take byli u StB, blbce teplej.
  • Kobliho jdi do prdelle.
  • Zajímalo by mne Babiš neustále nadává na Kalouska jaký to je zloděj kolik nakradl miliard atd. Nikdy na něj nepodal trestní oznámení, nikdy Kalousek neskončil u soudu, ale na Babiše se podávají trestná oznámení, řeší to soudy i EU. Můžete mi to někdo vysvětlit?
    Pravda je asi někde úplně jinde. Babiš miliardy dostává od státu, ale Kalousek nedostává nic, tak co zde žvaníte, vy nemáte mozek, ale dutou hlavu a nebo v ní nasráno.
  • Nemáš pravdu. Pravdu mam vždy já, ještě přede mnou je pán bůh, potom jsem já, potom dlouho nic a potom až Zeman a ti ostatní. Někde až na konci vidím jméno Babiš, Sobotka, Jurečka a na konci KGB.
  • Ty si děláš srandu, ale on koblihář už toho v našem státě vlastní hodně a chová se, k těm, kteří mají jiný názor, než-li on, nebo mu dávají "nepříjemné" otázky, jako pravý despota, vůdce a STBáckými praktikami...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit