Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Holobrádek černoprdelnická už stříhá metr. Díky bohu. !!! )))
  • Jen tak dál....
  • Četl jsem rozhovor s Bělobrádkem, který si stěžoval na ANO jež se údajně spojí s kýmkoliv bude-li to pro ně výhodné. Připadá mi, že tento pán má příliš krátkou paměť. Byli to právě Lidovci, kteří se účastnili na předešlých vládách ať byl u moci kdokoliv se seberozdílnějším volebním programem. Také nechápu, proč se dává tak velký mediální prostor člověku ve vedení strany s tak nízkou podporou voličů (občanů), že se možná brzy bude jednat o jejím zániku.
    • ... tento trapný pán nemá žádnou paměť, záhy to zabalí :)))
  • Už dlouhá léta čekám,kdy se černoprdelníci konečně začnou chovat podle křestanských norem a bohužel,zatím jen velmi nepodařené politikaření,který by mělo být křestanům absolutně cizí.Ovšem žvanění Bělobrádka vás okamžitě vyvede z omylu.Tuto stranu je zbytečné komentovat a vůbec se jí zabývat.
    • O co ti jde ? Volby jako před 89 rokem ? 100% zvolení funkcionáři na věčné časy a nikdy jinak ?
    • Doktore ty urcite znas krestanskou pravdu, je to znat na tvem komentari.
      • Až pochopíš podstatu mého vyjádření budu velmi rád že alespon mezi běžnými voliči této strany jsou rozumní lidé.Ty jsi příklad že tomu tak není.A co kdo zná by jsem si nedovolil hodnotit z několika slov jako to děláš ty v mém případě.Navíc nevíš čeho jsem doktor,co když je to zrovna theologie.-pro palinka-
  • nelze černým prdelníkům zapomenout jejich kolaborování se skopčákama. Křivák Herman spolu s Bělobrádkem zavítali ve svých tehdejších funkcí na sraz Landsmanšafu. A slibovali a tlachali. Vy dva hlupáci! Jestlipak jste jim řekli že tady jsme na ně připraveni? Vyfackovat je a vyhnat holemi. Jako připomenutí za zvěrstva války skopčákem vyprovokované! Tak my skopčáka ženeme svinským krokem a tady ti 2 jim lezou do zadku. Hoši nikdy nebude vaší povl partaji zapomenuto!
    • Zajdi si k psychiatrovi...
    • Volební průzkumy jenom potvrzuji to,co všichni už dávno předpokládali,havěť musí opustit
      naší Sněmovnu.Kalouskovci, gazdíkovci a hermanovci míří zaslouženě na hnojiště dějin.Kalousek od chvíle,kdy se dověděl výsledky průzkumu,je prý hospitalizován na
      Psychiatrii v Bohnicích.Jeho spolupartajnice Pekárová ho pravidelně navštěvuje a pečuje
      o jeho "pitný režim".
    • Rusácký dobytek má zase festival zvrhlé dementnosti a žvástá a žvástá a ......
      Jsi jen trapný bolševický pšouk stejně jako každý kmoušský zmetek. Pravdu máš jen v tom, že potřebuješ tu svoji prolhanou rudou držku vyfackovat a váš vůdce komoušský konfident STB soudruh-gauner zeman by měl skutečně tu hůl o tebe a tobě podobné přerazit.
      Tato země patří do civilizované Evropy a zrůdné komoušské bestie zde nemají místo.
      Až zeman vytáhne svůj ovar z řiti největšího světového zmetka putina můžeš se mu svěřit co se ti zde děje za příkoří. Třeba ti to domluví z Kremelským vředem a pošlou tě na rekreaci do některého komoušského gulagu. To by ti mohlo na tvoji nemocnou hlavu pomoct.
      I o těch zvěrstvech máš nepochybně pravdu - nebýt hovadské rusácké sběře, neměl by si Hitler kde vzít příklad.
      • Pokud jsi dokončil aspoň základní školu, pak by jsi měl mít bohatší a květnatější slovní zásobu. Jinak se mýlíš ale na to máš samozřejmě právo, příteli.
      • to zas z tebe vylezlo moudro. A už chodíš i na velkou? Těžko co? Tak zas něco světového tady prskni.
  • A to jsem ještě kočka! *16* *16*
  • A to jsem ještě kočka! I ddyž trochu opelichaná.
  • Kalousek ho nechce ani vyblafnout. Hrůza!
  • Proč už Kalouskovi nestojí?
  • důsledek sebezničující lidovecké politiky, především Hermana a Bělobrádka.
    • Připadá mi, že zmiňovaní pomalu odcházejí ze scény. Soudím podle toho, jak vstupuje na scénu další aktér lidovecké story. Zviditelňuje se sbíráním podpisů za odvolání místopředsedy PS zvoleného za SPD. Nic proti tomu jeho snažení. Ovšem pokud platí, že voliči dají také na na vystupování a charisma, tak sobě, ani lidovcům příliš nepomůže. Strohý, úsečný projev, nepříliš sympatická tvář. Na posledním briefingu s evidentní snahou nenechat poslední slovo předsedovi Bělobrádkovi,....to bylo až úsměvné. Třetí z jejich party připomínal politiky minulé éry. Ti bez papíru nedali dohromady kloudnou větu. Takže- budoucímu lídru zdar!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit