Přejít na výpis diskuzí

Jak to dopadne s právy občanů EU v Británii? Tuskovi se návrh Mayové nelíbí

23.6.2017 19:04
šar 8 příspěvků

Nový britský návrh na to, jak po brexitu zajistit práva občanů Evropské unie v Británii, nenaplňuje podle šéfa unijních summitů Donalda Tuska očekávání, která mají ostatní země EU. Tusk tak v pátek na tiskové konferenci komentoval návrh, jehož obrysy svým evropským kolegům ve čtvrtek večer popsala britská...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jsme jako ten Janek, který šEl s pany na led.. Anglie, Francie, Německo celá staletí bojovaly o moc ve světě, těžily z kolonií a my si myslíme, že jsou tak štědré pro nějaké zemíčky jako je ČR, Maďarsko, Slovensko, Slovinsko, Chorvatsko atp.?
  Historie má být naší učitelkou. Není, staci jeden snílek podporovaný pisalky a zblbne celý národ!
 • Tusk by se měl přidat k některým naším politikům, kteří také hned odmítají, pomlouvají a rozebírají často věci, které ještě nebyly zveřejněny. Takovým "Tuskem" je náš všeuměl a všeznal Kalousek / TOPka / a slušně mu přicmrndává Fiala / ODS /. Tusk je typický eurohujer, který bude chtít Angličanům zatápět při odchodu z EU jako mstu, že si dovolili odejít z jeho hájemství. A bohužel tam není sám.
 • frajeři. Co pohledávat ve společenství EU které jim přes vyslovené zákazy posílá páchnoucí vyžírky v kamionech z Francie. A nikdo naprosto nikdo je neskne přes pařáty. Britové to bez EU ustojí. Ale my tady budeme zavaleni verbeží na kterou si časem nikdo nedovolí. A tak bude zas jen na obyčejných lidech dělat cizokrajné chátře dny nepříjemné a nepříjemnější - až je vyštípat zcela. Budou to těžké úkoly.
 • No já když slyším Macrona společné dluhopisy,supermarket EU(akorát nevim kdo koho vyžírá) a vesnice imigrantů ve V4 tak se těm Britům ani nedivím a pokud s Merklovou budou pokračovat jako diktátoři MM tak se ten Putler v Kremlu musí chechtat až se za bruch popadá a návštěva Le Pen byla zcela zbytečná a vyhozený prachy.Protože duo Merklová a Macron to udělá za něj a zdarma.
 • Britská premiérka už se vyjádřila, byly uvedeny podmínky a kdo je nesplňuje má smůlu, Eu úředníci si trprve nyní uvědomují, že odchod Británie z EU byla velkou chybou, a chybou bylo také to, že nechtěli slyšet důvody Brexitu,nemuselo k němu vůbec dojít, jednalo se tak dlouho, až se ,,kliďasové ,, angláni naštvali a Brexit je na světě! *1*
  • Brexit bylo dobrá reakce na Bruselský diktát. Británie je a byla v Evropě vždy velmoc a už měla plné zuby jak jí rozkazuje Němka.
 • Tus je B L B
  • hlavně je to prašivý zrádce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit