testovaci text

Diskuse pro Článek

Jak to dopadne s právy občanů EU v Británii? Tuskovi se návrh Mayové nelíbí

23. 6. 2017 – zpravy.tiscali.cz

Nový britský návrh na to, jak po brexitu zajistit práva občanů Evropské unie v Británii, nenaplňuje podle šéfa unijních summitů Donalda Tuska očekávání, která mají ostatní země EU. Tusk tak v pátek ...

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 8

napsat komentář

Le Guan (inkognito)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Jsme jako ten Janek, který šEl s pany na led.. Anglie, Francie, Německo celá staletí bojovaly o moc ve světě, těžily z kolonií a my si myslíme, že jsou tak štědré pro nějaké zemíčky jako je ČR, Maďarsko, Slovensko, Slovinsko, Chorvatsko atp.?
Historie má být naší učitelkou. Není, staci jeden snílek podporovaný pisalky a zblbne celý národ!
26.6.2017
vlákno reagovat

dzixy (inkognito)

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

Tusk by se měl přidat k některým naším politikům, kteří také hned odmítají, pomlouvají a rozebírají často věci, které ještě nebyly zveřejněny. Takovým "Tuskem" je náš všeuměl a všeznal Kalousek / TOPka / a slušně mu přicmrndává Fiala / ODS /. Tusk je typický eurohujer, který bude chtít Angličanům zatápět při odchodu z EU jako mstu, že si dovolili odejít z jeho hájemství. A bohužel tam není sám.
26.6.2017
vlákno reagovat

Britové jsou (inkognito)

7 souhlasí, 0 nesouhlasí

frajeři. Co pohledávat ve společenství EU které jim přes vyslovené zákazy posílá páchnoucí vyžírky v kamionech z Francie. A nikdo naprosto nikdo je neskne přes pařáty. Britové to bez EU ustojí. Ale my tady budeme zavaleni verbeží na kterou si časem nikdo nedovolí. A tak bude zas jen na obyčejných lidech dělat cizokrajné chátře dny nepříjemné a nepříjemnější - až je vyštípat zcela. Budou to těžké úkoly.
24.6.2017
vlákno reagovat

kumul (inkognito)

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

No já když slyším Macrona společné dluhopisy,supermarket EU(akorát nevim kdo koho vyžírá) a vesnice imigrantů ve V4 tak se těm Britům ani nedivím a pokud s Merklovou budou pokračovat jako diktátoři MM tak se ten Putler v Kremlu musí chechtat až se za bruch popadá a návštěva Le Pen byla zcela zbytečná a vyhozený prachy.Protože duo Merklová a Macron to udělá za něj a zdarma.
24.6.2017
vlákno reagovat

revizor tiscali.cz

8 souhlasí, 3 nesouhlasí

Britská premiérka už se vyjádřila, byly uvedeny podmínky a kdo je nesplňuje má smůlu, Eu úředníci si trprve nyní uvědomují, že odchod Británie z EU byla velkou chybou, a chybou bylo také to, že nechtěli slyšet důvody Brexitu,nemuselo k němu vůbec dojít, jednalo se tak dlouho, až se ,,kliďasové ,, angláni naštvali a Brexit je na světě! *1*
24.6.2017
vlákno reagovat

Baron Samedi (inkognito)

10 souhlasí, 1 nesouhlasí

Brexit bylo dobrá reakce na Bruselský diktát. Británie je a byla v Evropě vždy velmoc a už měla plné zuby jak jí rozkazuje Němka.
24.6.2017
vlákno reagovat

Zoro (inkognito)

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

Tus je B L B
23.6.2017
vlákno reagovat

jura (inkognito)

6 souhlasí, 2 nesouhlasí

hlavně je to prašivý zrádce
23.6.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.