Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poradíte mi někdo prosím s výběrem dárku na Vánoce pro chlapa? Co tak chlapů dokáže udělat opravdu radost? 

  • Můžete mi poradit prosím, jak udělat radost na Vánoce synovi, kterému bylo letos deset let. Myslím tím mimo mobilní telefon nebo počítač? Zkusíte mi s tím někdo poradit? 

  • Syn by si hrozně přál dostat pod stromeček notebook. Dá se vybrat tak do 10 tisíc notebook, který bude mít pořádný výkon, aby mu to vystačilo na počítačové hry? 


    • Pořád
      přemýšlím, co by tak mohlo udělat radost bratrovi pod stromeček. Co myslíte,
      že může udělat radost pro chlapa, kterému je 30? 


      • Ideální
        věk, kupovala jsem pro svého syna poukaz na střelnici a to si třeba hodně
        užil. Sehnala jsem v Brně poukaz na střelnici, která je v centru a on si tam
        zašel. Vrátil se nadšený a pořád o tom vykládal. 


        • V Brně?
          To by se mi hodilo. Na které střelnici přesně? 

    • mun.go

      Rozhodně nic, co spotřebovává elektřinu - s tou výjímkou, že budete notebook napájet z vlastních solárních generátorů nebo větrné elektrárny.

    • Dá se vybrat určitě bez problémů. Stojí taky za zapřemýšlení, jestli nechcete koupit třeba používaný notebook, který je však revitalizovaný. Já jsem si ho bral pro sebe, a to dokonce z obchodu, kde na to dávají ještě i záruku. 

      • Kde jste ho bral? Kde dávají na používanou elektroniku ještě záruku? 

        • Bral jsem ho z obchodu https://www.comfor.cz/revimarket a právě nabízená záruka mě přesvědčila k tomu, abych ho vzal. Funguje bez problémů. Je to právě dobré, že si tak člověk může dovolit mnohem výkonnější zařízení. 

  • Kupuj něco menšího a levnějšího. Třeba pánské dárkové sady, nebo tak. Zase si s tím nedělej starosti. Spoustu lidí spíše ocení, když vidí že sis na dárku dal záležet, než že si za něj utratil jmění. Mě stejně přijde, že dnešní mládež toho dostává moc a vše je moc drahé. Hlavně teda nechápu, co lidi furt potřebujou kupovat. Vůbec nepobírám...

  • Kvalitní víno nikdy neurazí

  • Velké množství aktuálních slev je nyní na https://slevovykupon.net/

  • Poradíte mi prosím někdo s výběrem dárku pro dceru, které je 17 a absolutně nic ji nezajímá? Nebo alespoň mě to tak připadá, že je jí úplně všechno jedno...

    • Ono to k tomu věku as prostě patří, a tak než abych vyhodila peníze za něco co by nakonec nechtěla jsem ji nechala vybrat si samotnou. Vybrala si provázkový náramek, který má v sobě i laboratorní diamant. Vypadá to opravdu dobře

      • Laboratorní diamant? Co to znamená? To není klasický diamant? 

  • Můžete mi prosím někdo poradit s výběrem dárku pro tátu na Vánoce, kterému je 55? nechci žádnou elektroniku nebo pantofle. Prostě něco, co by mohlo muže jeho věku potěšit. Co myslíte?

    • Tak já kupuji přítelovi nějaký  zážitek. Doufám, že si ho užije :D přišlo mi to více originálnější než parfém nebo ponožky. No každým rokem je to vymýšlení horší a horší...

    • Mám podobně starého otce a dva měsíce zpátky slavil narozeniny. Nevěděl jsem co, protože on prost co chce, tak si vždy koupí. Koupil jsem mu lahev kvalitního rumu a to si opravdu užil, když pozval kamarády na vlastní degustaci. 

  • Já to už kolik let řeším jednoduše. Nakoupím nejrůznější dárkové poukazy, podobné těm co mají tady https://www.bezva-zbozi.cz, do obchodů, které vím že má dotyčný rád. Takto vím, že neudělám chybu, obdarovaný si může vybrat věci podle své libosti a všichni jsou spokojení :-) Shánět zdlouhavě nějaké drahé dárky, které se stejně pak nelíbí je pro mě už nepředstavitelné. 

  • No pokud bych chtěl na Vánoce nějaký originální dárek, tak asi letový simulátor . Čím víc jsem starší, tak nic nepotřebuji. Důležité je zdraví a láska, nač utrácet za dárky :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit