Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já mám dvě plzeňský *1*
    • já budvar
  • Dnes je moderní umět anglicky, pak jde vše bez problémů. Blbý personalista se vždy nejdříve ptá na jazyk. Mladý člověk může být blbý jako tágo ale stačí když umí AJ a je přijat. Pro personalistu je hlavní věk do 30 let, 20 let praxe, AJ, NJ, FJ, korejština výhodou a požadavek na vyplácení minimální mzdy za směnný provoz. Pak jste ideální kandidát a nepotřebujete ani VŠ vzdělání.
    • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
      solder nebud smutny ze mas jenom ucnak i takovy tupouni jsou potreba na podradny prace!!! *15* My co mame vysoky skoly o sebe se postarat umime nemej peci radsi vem pilnik do ruky a pokracuj v praci!!! *15* *5*
      • Narozdíl od tebe, ty nedostudovaný blbe, mám vystudované 2 VŠ (strojní a marketink) a jsem schopný se případně uživit i jako dělník s pilníkem v ruce.
        • marketink ??? *15* *15 a co pravopis ty primitive ??
          • Ani nevíš, ty zoufalče, co to pravopis je. Český pravopis totiž umožňuje obě verze, tzn. s "K" i s "G" na konci. Zřejmě jsi vystudoval VŠ v Plzni.
            • možná u vás v Rusku ty bolševickej šašku
        • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
          zajimavy solder ze kazdy KOMAR na diskuzi ma vystudovany VS a vzdy je to strojnik nebo elektrotechnik!!! *15* Ale mi vime ze strojnik = zamecnik elektrotechnik = elektrykar a marketing = prodavac v obchode tak mazej ke sveraku!!! *15*
          • Ty blbe ani nevíš co to VŠ je. O tom s tebou diskutovat nebudu, s takovým buranem. Tak hluboko klesnout nehodlám.
          • Nedělej machra a šup zpátky pod most, Čapisrale :)))
  • Neřeším papír, řeším praxi.
    • Tahle pravda už v dnešní, stále větší rychlosti vývoje, kdy praxe a její pochopení, či osvojení stárne rychleji, než pochopení a vývoj praxe nové..přestává pomalu, ale jistě, ve stále více oborech platit..s použitím spíše obrácené věty, že..kdo má dnes "papír" starší víc, než 10 let o starších 20-30 let už raději ani nemluvě., bez dalšího postupu v oboru ve zdokonalování se a to platí obecně od výučního listu až po nejvyšší posty.., tak už by se s nimi neměl ani na veřejnosti moc chlubit s tvrzením, že jeho znalosti i schopnosti jsou ještě aktuální a plně použitelné..
      • ano třeba v lékařství *15*
  • Záleží, co se studuje a kde..Pokud někdo studuje několik let, jak se správně maluje žížala, či pochopení smyslu duševního toku v souladu s tokem vesmírným, tak asi se tím moc neuživí, pokud tedy neuteče.,či nezaloží "neziskovku" ,které jsou často právě pro tyto absolventy, jak dělané a slušně státem i placené, proto se také množí, jak houby po dešti, se stále narůstajícími počty, právě takových "humanitních" oborů.. Jiní co..studují např. techniku, strojařinu, chemii, fyziku atd., tak šance na práci a tím i na plat je daleko vyšší..a u některých oborů už málem na fakultě dávají firmy i nabídky na spolupráci a smlouvu, aby jim ti, co jsou dobří a něco skutečně umí, neutekli jinam..Obecně platí, že..je VŠ a pak taky i "VŠ", jak kvalitě, tak i kvantitě.
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    samozrejmne toto plati jen absolventy zastaralych statnich VS kde komunisticky duch stale vladne!!! S urovni soukromich VS spokojeni byt muzeme mohu potvrdit!!! *5*
    • My tady všichni víme, že jsi nevzdělané pako.
    • 100 % souhlas
  • Se současným vysokoškolským diplomem, zejména s tím z "humanitních věd", si můžete maximálně vytřít p*del nebo rozdělat ohníček. K ničemu jinému totiž není.
    • Humanitní obory VŠ totiž chodí studovat paka která by jinou (třeba strojařinu, matfyz a pod.) neměla nárok vystudovat. Samozřejmě je pak málokdo zaměstná.
    • ... tvé primitivní názory nikoho nezajímají, napiš něco o svém nehumanitním vzdělání :)))
  • ... sem asi moc diplomovaných nepíše, že, kde je tirador a podobní profesoři?
    • já mám taky vejšku, není potřeba se s tím chlubit
      • Imbecilní blbec jako ty, kterej se nezmůže ani na vlastní nick má vejšku???
        Vosle!!! Ty seš vysokoškolák asi jako Bc. Kakanec!!!
      • ... jak jsi přišel na tu vejšku, šašku?
  • Dnes chtějí všichni studovat VŠ jen kvůli co nejvyššímu nástupnímu platu, ale makat a skutečně vytvářet hodnoty a vyýrobky, to ne, to se mladým nelíbí. Hlavně nějak prolézt VŠ, upíchnout se někam na teplý flek, hrát si na kravaťáka, dostat noťas, mobil, auto a vegetit za co nejvyšší plat s heslem "Ručičky nebojte se, vy makat nebudete". Navíc jakmile jsem nucen jednat s člověkem s titulem, mám se na pozoru, protože je to v drtivé většině jen přechytralý kr.tén. A nejhorší jsou ti, bazírující na svém titulu, představující se stylem "Jsem inženýr XY" atd. Čím víc na titulu bazírují, tím hůře školu absolvovali a tím větší jsou to bl.ci. U nás máme např. inženýrku ekonomie, které ze se svého titulu může pos.... Běda, když jí oslovíte je Paní AB, hned se urazí. Přitom je pro ní problém poslat mail, vytisknout si fotky, není schopná sestavit jednoduchou excelovskou tabulku a u sebe v kanclu má bordel jak na smeťáku, líná je jak veš, typická vymletá b.bka. Nechápu, jak tohle mohlo získat titul. A stačí se rozhlédnout kolem, i do politiky...
    • ... už se neztrapňuj :)))
  • Je přece super, že dnes můžete studovat to, co se vám líbí a nejste limitováni nějakou směrnicí atp. Nikde není psáno, že vás to pak bude živit. Kolik absolventů dělá jinou profesi než na jakou mají vzdělání? Pokud se chcete vzdělávat cíleně za účelem se tím živit, tak začněte na učňáku a pak se nechte zaměstnat ve firmě, která jej sponzoruje. Třeba tam pak vydržíte do důchodu.. Jenže doba je už trochu jiná. Takže čím větší rozhled (vzdělání), tím větší šance se někde upíchnout
    • ... přesně, kdo chce studovat, ať si studuje, kdo chce dělat třeba pingla, ať pingluje :)))
  • tak jasne protoze neschopni personalisti se vsude pataji jakej mas papir NE CO UMIS....to nikdo nezkouma (neum posoudit)
    • Ano, tak to skutečně je, důležité je mít "papír", byť často získaný všelijak, nějak obstát u pohovoru (není-li to flek od kamarádíčka), pak už nikdo nikdo nic neřeší.
      • Nemáš moc pravdu, já když jsem sháněl práci tak se mi všude hlavně ptali a jaké máte zkušenosti v oboru, jaká byla vaše poslední zaměstnání, s čím vším jste schopen jezdit jak zvládáte pc atd.... ale já dělám manuální práce takže nevím jak to u kancelářských chodí :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit