Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já na bráchu,, brácha na mne !!!!
  • Souhlasila bych s věkovým omezením pro všechny veřejné placené funkce, např. senátory, vládní činitele a pod. Jinak mi to připadá jen ryze účelové!
    • Milouš Zeman v demisi za každou cenu chce prosadit své věrné, ač nediplomaty, za podporu, kterou mu poskytli při šanci dostat se za každou cenu na Hrad!
      Čas však pracuje proti němu: Láska a spravedlnost zvítězí i nad bolševickou lží a nenávistí,
      i v "cause Zeman et trpajzlík!
  • Hlavně jde o tu starou vydru od Klauze. Eman na Hradě si umanul ji tam udržet.Ale je to pro všechny jinak převeliká sranda.Už je to neúnosné pro hradní smečku.Sprosťárny v rozhlase, výlety do Ruska, trenýrky ...... to už je na jednoho Emana opravdu moc.Je to především komediant!
    • Co si tupci zvolili, to tam straší. Ke škodě nás všech. Svět nás viděl jako pokračovatele tradice Zemí Koruny České a teď nás považuje že východostepní provincii.
      • Svět viděl Václava Havla jako pokračovatele demokratických tradic, ne však bastrarda Klause, agenta a Zemana, ješitného a umanutě-uraženého ubožáka!
      • To takový Kchárl Schvrzemberg to by byla ozdoba Pražského hradu. A Kalousek pod vlivem, by tam mohl dělat bezhlavého rytíře, čímž by se zvýšila návštěvnost. On svou hlavu stejně nemá na nic, hlava bez mozku, je jako velbloud bez hrbů.
  • vivat Novorossija !!!
  • Podle mého názoru není důvod omezovat možnost vykonávat funkci věkem. Jsou staří mladíci a naopak mladí staříci. Jde o to jakou kondici dotyčný má a jak je schopen danou funkci vykonávat. Co mi ale strašně vadí je přetrvávající komunistická praxe: když některé z tzv. "VIP" zákon nevyhovuje, tak se prostě změní.
    • Podle mého názoru, by měl každý, kdo se dočká důchodového věku opustit své teplé místečko ( krom špičkových lékařů a vědců ) a dát šanci mladším lidem. Ti, co sedí celý život v teplých kancelářích se dožívají vysokého věku, tak si vesele hrabou a mladí sedí na lavičkách v parku a nemají práci. Dříve, když šel mistr do důchodu, nastoupil na jeho místo předák a na místo předáka další čekatel a tak to postupovalo dále. Dnes se všichni politici drží svých míst jako h ..no košile a snaží se nahrabat co nejvíce. A co mi strašně vadí, je náš demokratický systém, nastolený po roce 1990, kde chudáka potrestají za tykadla a zloděje a vrahy pouští na svobodu a čím více jsi nakradl, tím jsi nepostižitelnější.
    • Ano, když zákon nevyhovuje, tak ho změní ve zkráceném jednání, aby začal fungovat ihned... To je zkrátka hnus...

      Myslím si, že věková hranice 70 let je víc než dostačující...
  • Ale kdepak. Jde jenom o přítelíčkování, o zachování koryta ošklivky Klauzové. Tamta je pouze zástěrka.
  • Sice mě ještě do 70 let pár měsíců schází, ale cítím se stále v TOP kondici (a to nejen duševní, ale i fyzické). Znamená to že mám i přesto za pár měsíců seknout s prací a čumět doma do zdi ??? Znám zato spoustu mladíků pod 40 let, kteří mi připomínají spíš leklé ryby než živé lidi. Kdo je či není schopen vykonávat či nevykonávat nějakou práci by mělo záviset na jeho reálných schopnostech, a ne na nějakém datu v rodném listu. A když je zákon břiblblý (a navíc zavání protiústavní diskriminací skupiny lidí), tak je potřba ho změnit, a to co možná nejrychleji.
  • myslím že by měli odejít .... *16* *16* *16*
    • Jedná se o ženy, takže měly.
  • Je mi jiz 74 let. Ac nerad priznavame, prichazeji s vekem urcita omezeni. Predpokladam, ze zastupitelka zeme by mela byti v top kondici. Jsou v ni opravdu take damy na obrazku?!
    A take mame jiste ve state mladsi (do 60 let), kteri mohou zase uvolnit misto na ceskem trhu prace.
    • Velvyslanec či velvyslankyně není mediální hvězda, má podstatně důležitější věci na práci než se předvádět před TV kamerami. Pokud dělá nekdo svoji práci dobře, tak je nesmysl zbavit ho této práce a nahradit někým sice mladším, ale nezkušeným, nebo třeba i neschopným.
      • Tím chceš říci, že všichni, co do těchto úřadů nastupovali byli zkušení a nepotřebovali se ledacos přiučit? Na schopnost provádět jakoukoli práci je třeba IQ a ne 70 let. Na jedné straně jsou 70 letí hraboši a na druhé mladí, chytří lidé, kteří nemají práci proto, že se k ní díky těmto hrabošům nedostanou
      • Svoji práci asi moc dobře nedělá, když nám sem posílá Syřany.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit