Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zakažte všechno a co je povoleno zpoplatněte. Jste dobytek co si zaslouží pouze pomalou smrt. Tímhle krmíte lidi, protože se jich bojíte.Dneska jsem videl "hero" rumla a je mi zase na blití. Skoda ze u svejků nejde napsat, že už jsou dny vládnoucí zlodějské totality sečteny *10*
  • Zrušme rudo modrou zločineckou stranu plnou bývalých komunistů ODS!!!!!§§§§
  • Ti pracvicoví blbové skutečně dělají vše pro to,aby dopadli,jako poslední carská rodina v Rusku.Tam ji pak revolucionáři vymlátili celou i s malými dětmi.I pořádný politický darebák má vědět kde je hranice,za kterou má z politiky rychle zdrhat.Ono jednadvacet roků národu slibovat kapitalistický ráj a nasměrovat zemi ke státnímu bankrotu,tak to na vymlácení od těch zbídačených je.
  • To je opravdu neskutečný co se u nás děje.Vždyť celá pravice jsou pouze překábátění komunisti.Viz předseda vlády bývalý předseda ČSM na vysoké škole.To přece mluví za všechno.A vzpomeňte na Topolánka na jeho vzdělání a minulost jeho rodičů.Copak je český národ opravdu tak strašně slepej.Naší rodině po válce komunisti znárodnili majetek, ale všechno zůstalo v rukou státu.Ale novodbí pravičáci bývalí komunisté po roce 89 všechno rozkradli a republice dnes nepatří skoro nic.Mně na starý kolena vyhodili bývalí komunisté a dnes velcí pravičáci z práce a dnes po těch všech letech těžké práce mám 8800 kč důchodu.Nedá se říct, že bych nenáviděl komunisty jako celek , ale nenávidím ty prevíty co se převlékli do roucha pravice.
    • Moje rodina dopadla za komunistů stejně.Skutečně je lepší když nám majetek znárodňovali komunisté,než dnes když je skoro vše v cizích rukou a rozkradené.Také bych hned měnil.Ale bývalí komunisté jsou v menšině.Nejvíce nám vládne těch lumpů,kteří za komuinistů v KSČ nebyli,ale komunistům dělali vše co jim na očích viděli.Za to byli odměňováni menšími korýtky.Takže se jim za komunistů špatně nežilo.To je ten největší politický dobytek,který se po údajné revoluci dostal rychle k nejvyšším politickým korytům.Pokud neumřeli,tak jsou tam do dnes.
  • Kdo jámu kopá, sám do ní padá. *3*
  • Je potřeba zakázat všechny strany. ODS je mimi jiné mafiánská struktura, která rozkradla a rozkrádá úspěšně celou českou republiku. Žádní hlupáky ve vládě nikdo nepotřebuje. Je potřeba vytvořit vládu jen z odborníků z jednotlivých oborů a nikoli dle stranické příslušnosti.
  • Chartističtí kriminálníci se komunistů neskutečně bojí a také potřebují neustále odvádět pozornost od svého řádění. ODS, TOP09 a Věci výdělečné by měli být navždy odstraněny a sice včera bylo pozdě...
  • Současní političtí zhoubní nádoři jsou horší než komunisti. Jsou to rozvračeči republiky.
    • ...rozvraceči... *3*
  • Zrušte tohle haraburdí komplet,je to banda vyžírků.
  • Myslím že to je lidem putna.Když to neudělali v.r.89,tak ted je to už jedno.
    To je ted to nejmenší zlo,než ti co tam ted vládnou.
    • Pročpak to Vašíkové Veškrnů a Klausů neudělali. To snad musí být každému jasné. Slyšel jsem v 89. před převratem v emigraci v Rakousku jak český ekonom V.K. mohutně v mediích prosazoval Gorbačovovu pěrestrojku...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit