Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Omen nomen.

    To chce tenhle Šalomoun zrušit většinu platných zákonů? 

    Všechny jsou nesmyslné, pokud je neumíme vymáhat. 

  • dzixy

    Tato koalice si klade za cíl zrušit v právním řádu vše, co přestalo dávat smysl.

    Zase jeden velkohubý politik, který namísto toho, aby se zaměřil na ty, kteří tvoří soudnictví, chce měnit zákony. A právě soudcové jsou těmi, kteří zahlcuji soudy nesouhlasnými rozsudky, když soud nižší instance rozhodne, potom odvolací soud na stejných argumentech rozsudek změní. Takže ty problémy nejsou zákony, ale samotnými soudci a tím přehlcenými žalobami a odvoláními.

  • .

  • Ve filmu Pyšná princezna z roku 1952 pana režiséra B. Zemana 

    je slyšet jeden, skutečně "královský" výrok:

    „Odvolávám, co jsem odvolal, slibuji, co jsem slíbil.“

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Po 69 letech jsme svědky téhož na české politické scéně...

    A pak že se historie neopakuje...

    Nebo tvrdit, že film je pouhé umění a pohádky jsou mimo realitu...

  • Než rušit 90% nesmyslů a vyhledávat v tom chaosu 10% rozumu, NEBYLO BY NEJJEDNODUŠŠÍ ZRUŠIT VŠECHNO VČETNĚ ÚSTAVY A ZAČÍT ZNOVU A KVALITNĚ NA PRÁZDNÉ ZELENÉ LOUCE? Ono restaurovat zříceninu je vždy nesrovnatelně náročnější než stavět nové zdravé od základu....😉

    • "... stavět nové, zdravé - od základu...."

      - teď si už nevzpomenu, jestli to říkal až Zápotocký (po "měnové reformě" - to

      byla zlodějna non plus ultra. že), či už ten hromadný vrah Klement Gottwaldů

      • dzixy

        Tondo, teda ty jsi ale pamětník😇.


      • dzixy

        Omyl, sorry.

      • Tak vida....netušil jsem že měli tolik rozumu....😯 zdá se, že je historie neprávem podceňuje... 😉 zmíněnou skutečnost o náročnosti rekonstrukce zná každý stavař a razí ji i můj počítačový servisman který tvrdí že než složitě  prohledávat  registr a čistit harddisk od softwarového smetí a nabalených souborů, je lepší zálohovat data a provést reinstalaci systému od základu s kvalitativní kontrolou přidružených systémů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit