Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No nic jdu to trochu uklidit po včerejšku. Volali kámoši, že v 13:30 City - Chelsea. Já zapomněl. Procházka bude až zítra. Manželka stejně melouchuje, ale v neděli si dává volno. Prej krást se musí taky s mírou. Tak zase zítra. No jo ještě na OSU zlodějskou jsem zapomněl. Zase ušetřeno. Děkuji panu burešovi za EET. Jinak bych platil dál za nesmysly.
  • Megaloman = Megablbec
    • Ještě dodatek Megaloman = Megablbec = Megazloděj.

      Kurňa to byla noc. Ještě jsem hodil do placu soudek. Kámoši chlastali jak prokopnutý. A uplakánek bureš nedostane nic. Naopak si od něj ještě vezmu.
      A dneska znova. El Clasico. Ale to už budou chlastat za svý.
      Jo zloději hospodský prej kvičí kvůli EET. A jak brečí bureš kvůli zákonu proti němu. To už nevidíte co. No to víte, každej brání to svoje. Hlavně bureš. Proto šel do politiky. Rozhodně né kvůli vám.

      Aha, proto se tak poslední dobou kamarádil s Miloušem a vzal ho k sobě na ukradený čapí hnízdo. Sichr je sichr. A když jste mu to čapí hnízdo zaplatili, tak se tam můžete podívat a projít. Dotace na soukromou ZOO = přístupné všem. Jeho ochranka vás tam hezky provede. Ha ha ha. Jo a mínusujte si svoji blbost. Proč né.
      Bejt sponzor vaší blbosti, tak to by mě štvalo, ale takhle se tomu jenom směju.
  • honzin58
    Mít doma takové dementní dítě musí být neštěstí. *10*
  • Havloidní spratek se svým zlodějským papínkem a Chalupa to je trojka místních pablbců, tyhle dementy by měli mučit!!!

    http://www.prostejovskenoviny.eu/clanky/38252-jiz-nejaky-cas-mlady-aktivista






    YEAH !!!
    • No a máte důkazy. Po burešovo odpůrcích taky hned každej jeho zastánce chce důkazy atd. Článek v nějakém plátku. Ten vám napíšu taky. Novinářům nevěřím ani slovo. Vlastní zkušenost z vymyšleným článkem. Ukažte nájemní smlouvu, zaplacené složenky atd. Ten kluk o tom třeba ani neví. Těžko se mu bude tatínek chlubit. Vám by se asi taky nechlubil, že má na zahradě zakopanou mrtvolu, zatímco vy honíte zločince. A kvůli tomu pak budete u každého pitomec. Aha. A co byste udělal, nechal svého otce zavřít, nebo to tutlal s ním.
      Ale pokud to kluk ví a hlavně je to pravda, a kluk to nechá dál bez povšimnutí, potom co dělá je celé nesmysl.
      A může se s burešem klidně sejít. Ten taky káže vodu a chlastá víno. Moralista.
    • kdo sji ty českej moulo plna huba kecu a čin nikde- svoloč česka *12*
      • víme sajmon, sji
        • porad sjamon co to je moulo? *12*
          • A inteligent mmm je zpátky. To to trvalo. Tak v kolik hodin, se zase sejdeme. Třeba v pondělí. Navrhuji 02:00. Já mám volného času spoustu.
          • víme sajmon, ty
    • zamést nejdříve před vlastním prahem...
      • to by musel mít bagr
  • to dítě je ale ošklivé , vypadá jako kůň, i když chudák za to nemůže, že?
    • no nemůže??? to je prostě karma *1* (to ma zato ze je takovej 3,14čus)
    • no ty si tomu dal teda tedka no- typický mindraček vid tak padej na šichtu pás se točí a moula jako ty tam nebude chybět. rikat si komuna to taky chce odvahu moulo českej *12* neztracej čas na diskuzi která se česke bídy netýká myšlení nech nám chytrým a bohatým *12*
      • víme sajmon, mindráky
        • pracuj pracuj a nepiš tu o sajmonu luzo česka neomalena *12*
  • Jakoubku jdi napřed pořádně makat, něco v životě dokaž a potom plácej hubou jak jsi byl dobrý a co jsi v životě doázal. Na politické plácání máš času dost. Svá hloupá moudra si nech pro někoho jiného. Řekni mamince ať ti napeče buchty a pošle tě do světa. Než tě vyšle do světa ať tě napřed pořádně vykrmí vypadáš jako kdyby jsi byl v koncentráku.
    • Tyto a podobné reakce svědčí o tom, jak je nebezpečná pro část českého obyvatelstva každá nová tvář a nový pohled či názor. To se nám může jednou vymstít. A kde dojdou argumenty, dochází na primitivní urážky tělesného vzhledu. Prostě jsme borci, smrádeček, ale teploučko!
      • Jeníčku nová tvář? Doma nám budou děti říkat jak se máme chovat a co máme dělat? Děti ať si napřed rodiče pořádně vychovají, dají jim nějaké vzdělání, odvedou kus pořádné práce a potom mohou mudrovat, ale pokud nic nedokáži a začnu před 18 rokem říkat jak se má společnost chovat, tak potřebuje napřed dostat pořádně přes ústa. Rodiče ho snad živí jinak nic nedokázal. Vymstí se nám to tak, že děti nám budou poroučet, rozkazovat a my budeme živit rozmazlené spratky.
        • ticho mindraku ušmudlany názor česke bídy nikoho nezajímá česká bída ma jen makat na nás chytre a bohaté- mužete být rádi že vas zamestnavame svoloč jednu nevzdelanou *12*
          • mmm
            Ty jsi chytrý tak, že na začátek věty nenapíšeš velké písmeno. To se učí má vnučka v první třídě. Ve tvé zprávě je tolik chyb, že by jsi neprošel ani druhou třídou. Jinak vypadáš hezky jako vykrmené prasátko, jen tak dál, až praskneš, to bude smradu.
      • Tak si nejdřív ukliď, vyvětrej a pak mudruj.
  • Lepší kobliha od Babiše než složenka od Kalouska *3*
    • Jen si ho vychvalujte spasitele českého národa. Co mi to jenom připomíná - aha Hitler (to taky nebyl němec,ale rakušák) a němci. Ten jim taky sliboval, že bude líp. Akorát jim taky zapomněl říct komu a kdy. No taky mu na to skočili. A taky se potom nestačili divit. Spasitel českého národa - čobol ( omlouvám se slovákům za ten výraz) s jasnou a zářivě čistou minulostí. Co nelže a nekrade ( viz čapí hnízdo). No jestli se dostane na post premiéra, tak já bejt slovák, chechtám se min. týden v kuse, co my jsme za debi.i.
      Jak říká můj kamarád zedník OSVČ - samozřejmě taky zloděj, jak jinak. No ona prostě vrána k vráně sedá. Zase takové přísloví ověřené staletími.
      Tak on říká - nikdo ti nemůže dát tolik, kolik já ti můžu slíbit. Co mi to jenom zase připomíná.
      Jo jen mínusujte. Jedno přísloví. Kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp.
    • Nebojte. Ona ta složenka dorazí, a to se pak kobliháři budou divit, co tam bude za částku. On jede v jiných nulách, než Kalousek.

      Jo a pro všechny zastánce EET. Proč jste si teda neotevřeli hospodu, když se tam tak krásně kradlo, a všichni hospodský maj nakradených min. 50 mega, jak Bureš.

      V 10:00 otvíračka - nejdřív 22:00 zavíračka. Smrad, kouř, chytrý opilci atd. Ale za ty miliony to stojí né. Je to brnkačka.
      To neni jako někde sedět pěkně v teple, a odklonit 50 mega dotací, na svojí soukromou ZOO. To je pořádná fuška.
      Nejvíc křičí ti, který nemaj ani šajna, o tom co to obnáší.

      A zloděj křičí chyťte zloděje.
      Po tomhle jste Burešovi jasně dokázali, že už může prakticky cokoliv, a idio.i mu ještě zatleskaj.
      • kdo te nutí provozovat putyku pro mouly? vytvoř si restauraci na urovni kde chodíme my vzdělaní a bohatí a ne pazdnechti jako jsi ty ubožačku českej neomalenej *12*
        • No nic, počkáme až se vrátí z kolbenky a zasedne s kamarádama inteligentama, do své nobl restaurace.

          No a hádejte kobliháři co dělá moje manželka. Kadeřnici OSVČ - taky pěkná zlodějka. No my jsme se prostě hledali. A hádejte co udělá až k ní přijde EET. Že by ukončila živnostenký list, šla na pracák a známé stříhala bokem. Bingo. Za A je správně. A doufám, že to udělá většina zlodějů, co vás tak okrádali. Takže až si bude bureš cucat grafy a čísla (jak jsem ho párkrát viděl, koho mi to jenom s těmi koláči připomínal - aha už vím Železného z Novy), tak mu nevěřte. Lže. A jedno takové přísloví ověrené staletími říká. Kdo lže, ten také krade. No na mě to teda sedí náramně.
          No teď už vím proč bureš tak chvátal se spuštěním EET. Budou koláče, před volbama. Aby vám zdělil jak to s váma myslí dobře. No na to se těšim. Jsem zvědavej co tam bude za sumičky. Jestlipak taky ukáže, jak se zvedla nezaměstnanost, a výplaty sociálních dávek. No to asi né. Koláče budou pouze pozitivně naladěny.
          Tak já se jdu projít. Přestalo pršet, tak jdu manželce naproti. Skončila v práci, prý už má nakradeno dost. Daně zatim platit nemusí.
          No tak teď jsme zjistili, že naše vzdálená konkurence, včera ze srandy nalepila na dveře parte a ukončila činnost. Hádejte proč. No protože taky kradli. No třeba se potkáme na pracáku, tak pokecáme, poradíme. To parte je dobrej nápad. Nalepím ho taky.
          • máš po zlodějinách šmejde, to je dobře
            • Aha, asi neumíš číst inteligente. Já budu dál okrádat tenhle burešstát akorát v jiný formě. Pro mě bezpracnější. Daně už vůbec žádný. Zdravotní, sociální za mě bude platit stát, z vašich poctivých daní, čímž ušetřím 3800 kč. Přivýděl k podpoře 3000 kč, plus podpora 5 měsíců. Pak sociálka. Příplatek na topení atd. A cca 11000 kč je doma.Cca za týden přivýdělku. Plus hospoda pro VIP hosty, bez EET, samozřejmě zamčená, soukromý majetek. Já si rozhodně na EET stězovat nebudu. Jsou poctivý plátci daní, co na to makaj celej měsíc. Ale nebojte Ano-bude líp. Neboj, mam to vymakaný. Učil jsem se u bureše. Ten byl taky vždycky o krok napřed, před těma, který pak okradl. Ale on to taky samozřejmě dělal v mezích zákona. Akorát ta morálka co tu o ni všem těm zlodějům káže, se s tím moc neslučuje.

              Jé vždyť já díky EET můžu vlastně ještě kámarádům to pivo zlevnit. Moje náklady se nezvýšily, ale naopak snížily o min. 3800 kč. Kurňa ty budou mít radost, až jim to řeknu. Hodim nějakou lahvinku na oslavě do placu. Taky bych vás pozval, ale vám by nešmakovalo. Odcházet z hospody bez účtenky a s pocitem, že zloděj zase neodvedl daně. Brrrr, nic pro vás.
        • Psáno v čase 10:29. Za chvíli mě končí pauza, tak v rychlosti. Jestli ty jsi vzdělanej (už jenom to jak se vyjadřuješ a tvoje fotka na konci věty). Bohatej - no proč né (bohatství a malé IQ se nevylučují) , tak já jsem asi génius. Jsem děsně nevyspalej. Hrát boháče dá asi zabrat. Ale chvíli tom musim vydržet. No nic, konec pauzy. Né to byl jen vtip.Teď se jdu v klidu nasnídat. Udělám si čajíček z Ostropeřce Mariánského. Trochu prochlastaný játra. Jak říkaj, každej hospodskej je potenciální alkoholik. Ale teď když už nebudu mít otevřeno jako obvykle, to třeba nebude s tím pitím tak hrozný. Vlastně můžu poděkovat burešovi. Budu zdravej a napravenej zloděj. Venku prší,tak mám po vycházce a objímání stromů. A kde je mmm. Asi hlídá svý ovečky, jestli na něj hezky dřou.
  • Ty strany to nepochopily, chtějí totiž u korýtka mlaskat a krást dál, tím se staly nevolitelnými, včetně ČSSD. Ve hře tedy zůstává ANO a KSČM. Tak bude voleno i v příštích volbách.
    ANO, Babiš se musí smát. jen tak dál, pane budoucí premiére Babiši...
    • A ani to nedalo Stbákovi tolik práce. No nejlíp se ovládají blb.i, a že jich v čechách je. Asi víc než na Slovensku bohužel. Tam ho hnali, až k nám. Teď ho určitě mrzí, že tam ztrácel čas. Jako by nevěděl, že čecháčci jsou prodejný ku.vy. Ne jako Slováci.

      Já nelžu, a nekradu. Tohlě mě z jeho úst vždycky pobaví (i když je to spíš k pláči).
      A o tom, že už nemusí krást, protože má dost, má ten kluk pravdu.
      Na tohle může skočit opravdu jen idi.t.
      V době kdy jde hlavně jen, a jen o peníze.
      • jste prodejní až to bolí ale zase pro nás výhoda kde jinde seženu moulu za minimalni mzdu :D *12*
  • Babiš se musí smát *1* *1*
    • Jo jo, konečně našel zemi zaslíbenou, pro svoje další obohacení. A ani se nemusí moc snažit. Kobliháři mu to žerou pořád dál.
      • hlavně plať daně moulo
        • Já daně neplatím, nejsem blbej. Měl jsem hospodu, tu jsem zavřel. Nakradeno mám dost. Teď jdu na pracák, pak sociálka. Mám srandu z těch co volí zloděje bureše a ještě mu platí daně.
          Jo a mám kámarádku na Slovensku a tam z nás mají nebetyčnou prd.l. No kdo by se divil.

          Pro všechny babišovy fandy a voliče. Přestaňte chodit do hospod, kupte si v supermarketu nejlevnější lahváče nelépe v ceně pod 5 Kč, vypijte je večer u televize při sledování nějakého "kvalitního" seriálu a budete usínat s pocitem dobře vykonané práce, jak jste ty "nepoctivé gaunery" hospodské potrestali.
          • maš prd a zitra vstavaš do fabriky akorat si tu honiš tričko moulo českej *12*
            • Kurňa, já nemůžu usnout. Asi jak jsem dneska nikoho neokrad a nic nedělal, nejsem to já. Asi půjdu dělat taxikáře. Ty prý taky všeci kradnú. A nikdo je neotravuje nějakýma daněma. Nebo snad zavedu EET, a zdražím. Né to bych poctivě platil daně. Brrrrrr. To bych asi neusnul už vůbec. Nucená dovolená, zatim nic moc. No aspoň, že si zítra můžu přispat. Nemusim objíždět obchoďáki. Zboží na víkend ještě mám. Něco zbylo. Asi ještě zkouknu nějakej film. Jo ten o burešovi. Teď nevím jak se o jmenovalo. Butrix, Anotrix , nebo tak nějak. Třeba se něčemu přiučím. No a žačnu krást jinde, třeba okradu EU a zase budu spát jak miminko. Hlavně né na burešovo, to bych asi dostal pěkně přes prsty. Nejhorší je, když zloděj okrade zloděje.
              Taky si nechám postavit nějaký pěkný hnízdečko, ale jelikož nejsem miliardář, tak budu muset zase krást (ale v nakradeným, to bude jinej spánek). Miliardáři ti už krást nemusí, nemaj to prý za potřebí, ti už mají dost.
            • Koho mi ten bureš jenom připomíná. Aha už vím. Církev - ta taky kázala vodu a chlastala víno.
              Tak jdu asi spát. Zítra se půjdu projít. Pro samý okrádání v hospodě, už ani nevim co to vlastně je. Už se těším, jak budu objímat stromy a povídat si s nima.
              Koho mi to jenom připomíná. No nevím, ale třeba si zítra vzpomenu.
              Tak zase zítra, ale až se probudím a konečně v klidu nasnídám.
              Možná půjdu v neděli do kostela, odříkat otčenáš a koupit nějaký odpustky. Třeba mi Pán Bůh ty moje zlodějny odpustí. No zkusit se má všechno.
            • Tak nic. Já jdu koukat na fotbal. Santander - Ath.Bilbao. Vypadá to na pěknej fotbal. Tak zítra v deset, nebo v kolik máte tu pauzu. Ale možná se opozdím. Nevim kdy zase zalehnu. A zítra budem s kámošema slavit v mojí hospůdce bez EET. Tak se ozvu, třeba v pondělí až se vrátím z pracáku. Abych vám zdělil, jak mi dali ten základ, dle mých nepoctivě odvedených daní.
              Pobavil mě článek o jisté kavárně v praze, kde nechtěj používat EET, ale měli by. Lidi tam platí pouze bitcoinama. Ale virtuální měnu, tam bureš také zařadil. Tak to asi dostane zdaněný bitcoiny, akorát nevim kde s nima bude ministerstvo platit. Třeba s nima zaplatí elektřinu Čezu. Ha ha ha. V Čezu už na bitcoiny netrpělivě čekaj. Aby je mohli poslat, Jaderný elektrárně Temelín. Ta je bude rozdávat místo dividend, nebo dávat zaměstnancům místo výplaty. Ha ha ha. Ten mě fakt baví. Má to prostě vymakaný.
              Teď mě napadlo. Co takhle udělat nevirtuální měnu. Prodám kámošům za jejich kč nějaký hezky barevný papírky, ale ty budou samozřejmě pouze v jejich mysli. No a oni mi potom budou platit a žádný EET se na ně nevztahuje. Akorát si musim pamatovat, kolik jsem komu prodal. Ale jak říká bureš, na to mi stačí tužka a papír. Náklady v papírnictví 00 prd. Hledám na netu slovo nevirtuální a nic. Super. Tudíž ho bureš nemůže ani zahrnout do EET.
              No né, tolik mínusů jsem za poločas v týhle hodině ani nečekal. Já vám dám návod jak si hezky, snadno nakrást a vám se to nelíbí. No to vědět bureš, tak má jistě radost.
            • Tak kde jseš moulo. Já koukal na pěknej film o kravách. Bella-Mia. A nebudeš věřit, přišly mě chytřejší, než burešovo voliči. Tak já se zase ozvu. Dobrou, asi ráno vstáváš do fabriky. Tak napiš až budeš mít přestávku, jestli teda máš mobil a net. A můžeš psát aspoň o pauze.
              A nezapomeň zaplatit daně, ať má z tebe bureš radost. Nejdřív daně, pak hlas. Víc daní, víc dotací pro anofert. Víc hlasů, lepší pozice. Třeba bude ten premiér. Pak bude mít všechno co chtěl. A vy se bedete mít zase o něco Líp. A tobě se ve fabrice uleví blahem.
            • Tak napiš kdy se tady setkáme. Já můžu kdykoliv. Ale vstávám nejdřív v 9:00. To víš hospodskej, mám to obráceně. Pak klidně v intervalech v kterých to zvládneš ty. Hospoda už je zavřená. Točit budu, jen pro kámoše.
              A to prasátko, to je tvoje fotka?
              Tak pořád nic, ještě jsi se nevrátil z kolbenky? Já z procházky už ANO.
    • A já se směju když vidím jak se komunistický lhář a zloděj Babiš poosral před blížícíma se volbama strachy a reviduje EET *2*
      • hele jakto že nejsi v práci česke netáhlo hm? pak ale neplač že nemáš penize moulo kdybys víc makal mohl ses mit líp tak solvino do montereka hybaj do práce *12*
        • česke, penize, mohl ses, montereka

          No z tebe ta inteligence přímo stříká. Čárky, tečky, velká písmena ve větě, ani nemá cenu komentovat. Já taky nejsem žádnej češtinář, ale taky tady ze sebe nedělam velkýho inteligenta, jako ty. Mimochodem s tykáním jsi začal ty. Ale jelikož nejsem velkej inteligent jako ty, klidně se přidám.
          Že by inteligentní právník ze Plzně.
      • No jeho strana stejně volby vyhraje tak že v poho *1*
        • a bude mu to hownooo platný. Protože sám vládu nesestaví takže zase bude jen jeden ze tří ve vládní koalici. Tvá bezmocnost je úžasná *2*
          • Víme Sajmon, platný...
            • Pro zzz. No jak jsem psal již dříve. Ono všechno seškrtat a ušetřit, je velký umění. Když budu chtít nízkej státní rozpočet, tak nikomu nic nedám a je to. Ušetřili jsme. Až budete jezdit po vymletých silnicích, v nemocnici nebudou sestřičky, protože jim nikdo nepřidal, učitelé atd. Jelikož jsme ušetřili a státní rozpočet je nejnižší od roku 1990. Tak si pak vzpomeňte jak se máme nejlíp od roku 1990. Třeba silnice I třídy u nás, už nemá x let namalovaný pruhy. Občas za blbýho počasí nevim jestli jsem ještě na silnici, nebo už jedu pangejtem. Jelikož krajnice už taky nic moc. Pruhy žádný. No až se někdo zabije, tak mu potom řekněte jak se tady máme supr. A co třeba dálnice Praha - Budějovice. Zřejmě v nedohlednu. To nevadí, že na starý je x smrťáku za měsíc. Nejlíp od roku 1990, za soudruha bureše. No jo ještě chvíli bureš u moci a doženem třeba rakousko.
          • jasně kalouskovče *1*
            • no od roku 1990 se stát má nejlépe nevím že by to tvůj kalousek dokázal
            • zzzz zřejmě děd vševěd. Pozor na něj. Napíšete komentář, a už ví koho volíte. No jo přesnej prototyp volič ANO-bude líp. Všichni kdo nevolí bureše, jsou automaticky voliči TOP-09.
              ANO-bude líp. To hodně vypovídající slogan. Akorát pořád nevim kdy, a komu. Ale já to asi nebudu. Mě je pořád stejně. Pořád stejný daně, státní dluh narůstá, silnice nic moc, nemocnice taky žádná sláva, atd.
              Ale jeho voličům, už je asi líp, když jich je pořád dost.
              Já nevolil Kalouska. Já nevolil nikoho. Nejsem naivka jako vy. Všichni už ukázali o co jim jde.Nejdřív sliby, pak svoje a někde v dálce možná vy. Kdo si myslí, že s burešem, nebo s kýmkoliv jiným to vyhraje, určitě ještě věří na pohádky, kde dobro vítězí nad zlem. Inteligence jeho voličů, by tomu odpovídala.
              Něco z genetiky. Víte proč jsou němci většinou ošklivý, protože ošklivý němci porodí zase jen ošklivého němce. Víte proč jsou češi většinou bl.ý, protože blb.j čech porodí zase jen blbé.o čecha.
  • http://www.prostejovskenoviny.eu/clanky/38252-jiz-nejaky-cas-mlady-aktivista

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit