Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všichni držte huby!!! My máme nezávislé SOUDY !!!!!!
    Každému co patří!!--nemá peníze?? tak si odseď co ti napaříme...................
  • To co říká obhájce je sice hezké, je to jeho práce, ale vina je vina. Zemřel člověk a ta, která se na tom zcela jistě podílí, by měla nést odpovědnost. Stát se to může každému řidičovi, jenže pokud to není tzv.VIP, soudy se s ním nepářou. Chtělo by to rovnost v posuzování skutečné viny, bez ohledu na to, jaké místo dotyčný/á ve společnosti zastává. Každý člověk má svou cenu.Ty oběti už se bránit nemohou a svědčit o své ev. nevině také ne. Je to na soudcích a ti by měli soudit nestranně a spravedlivě.
  • Nána si pořídila křáp, kterej nezvládala, ale hlavně, když byla image. Další věc je, že samet nám naklonoval další posvátné krávy ( osoby zvláštního zřetele), pro které zákony neplatí.
  • No - pokud ano, tak by tam místo ní měli posadit advokáta. Konečně by si i oni museli dávat pozor na své jednání a nést odpovědnost za své činy. Zatím žádný Damoklův meč nad sebou nemají, proto asi jednají jako neomezení vládcové.....
    • Obhájce obhajuje,nehledá pravdu a to vše ve prospěch klienta.
      To je jeho práce za kterou je placen.
      Jinak jednat nemůže a ze zákona ani nesmí.
      Myslet si o věci může cokoliv.Kapišto?
  • To co tady čtu,tak jsem musel 2x.Chodec na přechodu a tam za volantem sedí VIP Milka a chodec sundá čepici a žmoulá jako v té písničce ...po silnici do Prášil.Pokud soud nebude konat a nenapaří jí co si zaslouží a psát pokrytecké dopisy rodině je na h....život to nikomu nevrátí.Nezdá se vám,že toho bourajícího póvlu z řad tzv.VIP je již přehršle.A jinak já jsem si myslel,že se Slovákům splnil sen o odtržení,ale mám pocit,že je tu máme zpět a na víc neumějí řídit ve střední Evropě.
    • ... každý Slovák je proti tobě, troubo, celebritou, větší slátaninu než tu tvou zde nevidím :)))
      • Jseš blbej jak Bilak.
      • Milý wolle! To bylo řevu: " Dosť bolo Prahy a Čehůnou ", a teď jsou všichni tady.
  • Jak se jedná o nějakou celebritu je samozřejmě nevinná jako ta zpěvačka co přejela toho motocyklistu.Nemohla ho vidět ,přejela ho na přechodu pro chodce !!!!Co to je za znalce ?Hnus!!! *10*
  • ... mám velkou radost, jak mě všichni zdejší inženýři, lékaří a stínoví ministři ignorují :)))
  • Soudruh Prezident je i tvým zemanem, ať se ti to pišto fleku tečko líbí nebo ne!!!
    • Když vidím Miloše, mokvám!
  • Takže na přechodu musí chodec zvážit, nesedí li za volantem osoba , která si o sobě myslí, že požívá zvláštních výhod a plebs by jí měl jít z cesty. Za volantem tanku si tato paní připadala nezranitelná. Uvidíme co řekne soud.
  • Napsat něco k námětu neumíš co? Voe.
    • ... uklidni se, já neřeším neřešitelné, pouze si dělám prdelky z pitomců jako ty :)))
    • "Prdící" je neskutečný i d i o t a nelze proti němu nic dělat, než ho ignorovat !
      Na jakoukoliv odpověď reaguje stále stejnými nadávkami a urážkami !
      Je to primitiv, ubožák, blbeček a k tomu mrzáček na vozíku !
      • Smát se někomu, že je na vozíku může se jen naprostý d e b i l
        • Chceš tím říci, že invalida - vozíčkář může sprostě urážet presidenta, občany této země a každého kdo má jiný názor než on? Je-li nesvéprávný, tak ho musí někdo hlídat a usměrňovat! Podle toho co píše, si stejně neuvědomuje "která bije"!
          Myslím, že podobně postižení by ho nejradši nakopali do pr......, protože jim dělá ostudu!
          Invalidům se nevysmívám a také jsem pro ně něco dělal.
      • ... na stejné blbečky a jejich ubohosti nelze reagovat pokaždé jinak, hezký den :)))
      • ... ses rozjel, dlouho jsem se tak super nepobavil, trumpeto, jen tak dál :)))
      • My komunisti víme všecko. Dobřes mu to nandal soudruhu!
        • Čest práci (pokud nějakou máš) soudružko Jano! U voleb se sejdeme a nandáme to nejenom jemu, ale všem Prdícím !
          • ... na první pohled vtipné, ale jenom nefalšovaný dem*nt žere nějaké připitomělé volby
        • ... psal fakticky o sobě, je to kabrňák, ale hodně slabej a nudnej :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit