Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no, vsadím se, že nedostane ani podmínku. U nás 100% funguje dvojí (nejméně) výklad zákonů.
    Pro "normální" lidi a pro tzv. VIP, politiky a jinou verbež... *7*
    • .... čau, Evčo, škoda psát a dohadovat se s tupcema jako např. s jan jan nebo s ??? :)))
      • Díky za skvělé hodnocení mé osoby po dlouholeté známosti.Předpokládám že znáš mé curriculum vitae.Jsi okouzlující debilek,ještě že takoví jako ty existují,už přezdívka mluví sama za sebe, jen u tebe prdíci je spojená s hlavou.Ale v každém případě piš dál ty svoje komentáře,já se každé ráno po probuzení cítím vždy líp když vzpomenu na tebe a vím že někde existuje tak okouzlující blbeček.Ještě,že nejsme přátelé.chudáci jsou ti kteří mezi ně patří.Contra imprudentem stulta est nimia ingenuitas.
      • Ahoj Prdíku. Nemá cenu si kvůli blbcům mačkat nadledvinky... Jak se máš při pátku...? *7*
  • Jak se jedná o nějakou celebritu je samozřejmě nevinná jako ta zpěvačka co přejela toho motocyklistu.Nemohla ho vidět ,přejela ho na přechodu pro chodce !!!!Co to je za znalce ?Hnus!!! *10*
  • Vlasy obarvené na červeno, v uchu trojúhelník, kolem krku hadici... ta ženská není normální. Jestli usmrtila chodce na přechodu, tak je to snad jasné. Jsou země, kde musí řidič před každým přechodem pro chodce zastavit.
    • ... zatím jsi zde největší debílek, ale to je pro tebe denní chleba :)))
    • Takhle nějak vypadala Alžběta Bathory, když po koupeli vylezla z necek.
    • Aha, takže pokud má někdo červené vlasy a jako ozdoby věci, které se vám nelíbí, je to automaticky viník... Ale Česko není země, kde se musí před každým přechodem zastavit, ať už máte vlasy červené nebo zelené, takže jasné není nic, možná exotům jako vy.
      • Doporučuji několikrát si můj příspěvek přečíst a teprve po plném pochopení jeho obsahu reagovat.
        • ... jenom magor jako ty čte příspěvky dehonestovaného mozku, a takový další není :)))
          • Prdíci:"dehonestovaný mozek",vytváříš nová slovní spojení,která nemájí hlavu a patu,ty jsi opravdu tak hloupý nebo to jen hraješ.Ale pokračuj,čím víc takových blbečků jako ty tím se mi lépe žije a to nemyslím materiálně. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • měla předvídat. Takový byl verdikt soudce, který nedávno odsoudil borce, co jel po hlavní a z vedlejší mu pod auto vlétl cyklista. Tohle bylo na přechodu, takže bych to viděl na 3 ročky.
    • jj, zrovna jsem na to taky vzpomněl...
  • Bude osvobozena,stejne jako Dara. Oni jsou prece jiní.Jak by dopadl jiny ridic?
    • ... staň se celebritou :)))
  • Když to říká advokát tak to není pravda.
  • Nána si pořídila křáp, kterej nezvládala, ale hlavně, když byla image. Další věc je, že samet nám naklonoval další posvátné krávy ( osoby zvláštního zřetele), pro které zákony neplatí.
  • Takže na přechodu musí chodec zvážit, nesedí li za volantem osoba , která si o sobě myslí, že požívá zvláštních výhod a plebs by jí měl jít z cesty. Za volantem tanku si tato paní připadala nezranitelná. Uvidíme co řekne soud.
  • To co tady čtu,tak jsem musel 2x.Chodec na přechodu a tam za volantem sedí VIP Milka a chodec sundá čepici a žmoulá jako v té písničce ...po silnici do Prášil.Pokud soud nebude konat a nenapaří jí co si zaslouží a psát pokrytecké dopisy rodině je na h....život to nikomu nevrátí.Nezdá se vám,že toho bourajícího póvlu z řad tzv.VIP je již přehršle.A jinak já jsem si myslel,že se Slovákům splnil sen o odtržení,ale mám pocit,že je tu máme zpět a na víc neumějí řídit ve střední Evropě.
    • ... každý Slovák je proti tobě, troubo, celebritou, větší slátaninu než tu tvou zde nevidím :)))
      • Jseš blbej jak Bilak.
      • Milý wolle! To bylo řevu: " Dosť bolo Prahy a Čehůnou ", a teď jsou všichni tady.
  • V těchto případech se přesně ukazuje rovnost před zákonem.Někteří jsou holt rovnější\Rolins,předpokládám že i Janoušek a spol\.To nemá smysl vůbec komentovat,žijeme v Česku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit