Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vrazit do nekoho kdo na miste umre znamena ze nejela adaptovanou rychlost,.navic s pujcenym terenim autem ktere neovladala. Ridic ma vzdy ovladat auto a rychlost a zabrzdit vcas. Hodne lidi nema ani poneti kolik metru auto jeste pojede az zabrzdi. A navic vetsinou zabrzdi pozde. Na oznacenych prechodovych mistech maji prechodci absolutni prioritu je tomu tak vsude v Evrope a take v Ceske republice. Nezalezi na tom jestli ridic jede v Porsche Cayenne nebo ve Fiat Panda. Jak by se to libilo ji kdyby ji nekdo takto zabil clena rodiny ? Odejmuti ridicskeho prukazu a kriminal, odskodneni rodiny (i kdyz penize ho nevrati) Film se nebude delat nebo bez ni. Pozde bycha honit !
  • To je jako s Darinkou. Buchtám nějakej mr...ák koupí silný auto a oni nevěděj,co s tím.
  • pardon, ale myslím si, že v prvé řadě si každý musí sám hlídat své bezpečí. Neběhat na červenou, nevylítnout zpoza auta a počítat s tím, že ať už je vina na kterékoliv straně, souboj člověk vs. auto vyhraje vždy auto.
    Taky jsem řidička, jezdím opravdu hodně a vím, že díky špatné interpretaci zákona o přednosti na přechodech (což měla za vinu mimochodem média, která to ze začátku prezentovala jako 100% přednost) způsobila, že si někteří chodci přecházejí jak chtějí a když na ně řidič zatroubí, tak jsou tak otrlí, že se ani neohlédnou!
  • ,ale co ti chodci predvadeji,je casto hazard..a hlavne starici a starenky,kterym uz pravdepodobne nezalezi na zivote, se zbesile vrhaji pod kola aut..normalni clovek,ktery vidi prijizdejici auto,nejdriv pocka na reakci ridice a pak vstupuje do vozovky..blazen tam skace rovnou a spoleha na to,ze ridic zareaguje vcas-podle me vetsina tragickych pripadu
    • Jako řidič i jako chodec si uvědomuji, že Newtonovy zákony platí pro všechny a není možnost se z nich nějakým pokrouceným § a šikovným advokátem vykroutit. Rychlost 10 m/vt. = 36 km/hod., tedy 50 km/hod. = necelých 14 m/vt. Přes tento axiom se nedostanete na naší planetě i kdybyste měli papínka presidentem. K tomu přidejme reakční dobu řidiče s jeho případnou zlomkovou nepozorností, schopnost automobilových systémů reagovat a jsme na vteřinové prodlevě. Jenže ta vteřina je právě oněch 14 metrů ujeté vzdálenosti, než začneme něco dělat.
  • Nevybavím si rychle , kolik českých řidičů - celebrit má na "kontě" něco podobného , ale zaráží mě fakt , že se dává dohromady konglomerát cizinců - zabijáků - Poullain-Polívková , Labuda , Rolins a teď čerstvě Horváthová . Není to divný ? *13*
    • Jediní, kdo se ke svému průšvihu postavili čelem a jako praví čestní chlapi, byli v nedávné době právě zmíněný slovenský herec Marian Labuda a před léty i mnohonásobný mistr republiky a několikanásobný československý mistr světa v cyklokrosu Radomír Šimůnek. Obou těchto Celebrit si já osobně nesmírně vážím. Kdo naopak jednal jako protekční postfametový arogantní parchant, byl Knížák.
  • Životopis, uvedený v článku, nikoho nezajímá. Zajímavé bude, zda se řidičce bude měřit stejným metrem jako všem ostatním. O co, že ne.
    • Co kdyby se to odložilo, jde přece o celebritu, a ty mohou vše.Po přestupku jim za úsměv i policajt jen zasalutuje, za co by normálně sebral řidičák. Ti dokázali výsledky sametu velmi dobře použít ve svůj prospěch.
  • Omyl byl dát chodcům přednost na přechodu. Od té doby přejetejch chodců akurát přibylo, protože teď skákaj pod kola bez rozmyslu čím dál víc. Klidně i když má auto na semaforu zelenou a chodec červenou, a ještě se dědek rozčiloval, že on má i tak přednost. To jsem několikrát zažil. Tož tak. Nebo tam vběhnou z poza stojícího auta bez rozmyslu a rozhlédnutí. Za 90 % přejetejch chdců si chodci můžou sami. *10*
    • Nikoli, pane. Může za to ta naše "svobodná" strana a vláda se svými zákony....
  • každý kdo sedne za volant je jednou nohou v kriminále, takže opravdu žádné machrování, stát se to muže úplně VŠEM
  • Takže Juraj má námět" na nový film "Sedím v kriminále a nieje mi dobre". Zajímavá souvislost, slovenské uměkyně zabíjí terenními vozy značky Mercedens Benz české důchodce.
    Nelituji ty slovenské umělkyně, když si vzpomenu na tu aroganci s jakou se Darinka ve Světě motorů vytlemovala na české řidiče, že ona má silný vůz a jezdí velmi rychle a perfektně, což ti čeští šoféři ve svých pomalých zastaralých autech jaksi nechápou... Omyl, nevážené řidičky vekých silných vozů, krutý omyl.
  • cesi se jednou tou svoji zavisti udusi a nebude jich skoda.
    • Z které třídy jsi vylezl, blbe, máš alespoň základní vzdělání a nebo tě blesk vyrazil z latriny?
      • Já mam doma novodobé vydání kroniky z 15. století a tam je napsáno, cituji: "Za řekou Moravou začíná Asie". *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit