Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dementnější noviny než LN po 89 neznám.Fischer dostane další ťavku jeho politická kariéra již skončila .To si myslím,že Babiš není tak praštěný i když trochu je.Fischer ať se spojí s magistrátem a jde uklízet chodníky v Praze.Je tady neskonalý bordel.Tolik psích výkalů jsem nikde neviděl.
  • BAbiš je Kožený po 20-ti letech .Kdo mi to vyvrátí???
  • Nebylo by jednoduší kdyby jste si řekli svoje adresy a nelezli si tady do kukátka (veřejně) *9*
  • To kapitán Nemo: Určitě souhlas s vaším příspěvkem... Mým favoritem byla MUDr. Roithová jako charakterně čestná europoslankyně, která již jako ministryně zdravotnictví dokázala udržet zdravotnictví v plusových číslech. Jedním slovem se za jejího působení nekradlo, anebo ne tolik jako nyní... !!!!Vím také o tom, proč musela skončit jako ministryně zdravotnictví.!!!! Stačí si najít její předvolební bulletin z 1/2013. Prostě soudruzi na vedení, tam potřebovali dostat nevzdělanou, nekompetentní soudružku, která by jim kryla ty zlodějny a na to nepotřebovali charakterního člověka, kterým bezesporu MUDr. Roithová je...!!! Sleduji vaše komentáře a spolu s nickem .(point) máte jedny z nejplodnějších příspěvků, na rozdíl od této komunistické schizofrenní lůzy, která si myslí, že jsme jedna a tatáž osoba. Ale podle hesla, podle sebe soudím tebe, se jim ani člověk nemůže moc divit. Vždyť to jsou zakomplexované cvičené opice, které akorát umí pod mým nickem a nickem . psát ty svoje výplody chorého mozku. Je mi jich líto, za to, jací to jsou duševní ubožáci, ale zároveň zdržují plodnou diskuzi, která by se mohla vyvíjet slibným směrem. Bohužel, jak se říká: "Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí." Přeji Vám pěkný a žádnou rudou lůzou nezkažený den. *3* *3*
    • Děkuji za přání, paní Justície. Já Vám též přeji ať se Vám daří a mějte se dobře. Váš kapitán NEMO
      • Děkuji Vám za milý kompliment, který vždycky pohladí po dušičce.. *14* *3* A samozřejmě Vám na oplátku vracím taktéž to samé. Slušní lidé si mají pomáhat. *4* Ať správně doplujete do přístavu. *4*
        • Já bych ti taky poslal kompliment, ale bylo by to pravou nohou, takže to nejde!
  • To kapitán Nemo: Určitě souhlas s vaším příspěvkem... Mým favoritem byla MUDr. Roithová jako charakterně čestná europoslankyně, která již jako ministryně zdravotnictví dokázala udržet zdravotnictví v plusových číslech. Jedním slovem se za jejího působení nekradlo, anebo ne tolik jako nyní... !!!!Vím také o tom, proč musela skončit jako ministryně zdravotnictví.!!!! Stačí si najít její předvolební bulletin z 1/2013. Prostě soudruzi na vedení, tam potřebovali dostat nevzdělanou, nekompetentní soudružku, která by jim kryla ty zlodějny a na to nepotřebovali charakterního člověka, kterým bezesporu MUDr. Roithová je...!!! Sleduji vaše komentáře a spolu s nickem .(point) máte jedny z nejplodnějších příspěvků, na rozdíl od této komunistické schizofrenní lůzy, která si myslí, že jsme jedna a tatáž osoba. Ale podle hesla, podle sebe soudím tebe, se jim ani člověk nemůže moc divit. Vždyť to jsou zakomplexované cvičené opice, které akorát umí pod mým nickem a nickem . psát ty svoje výplody chorého mozku. Je mi jich líto, za to, jací to jsou duševní ubožáci, ale zároveň zdržují plodnou diskuzi, která by se mohla vyvíjet slibným směrem. Bohužel, jak se říká: "Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí." Přeji Vám pěkný a žádnou rudou lůzou nezkažený den. *4*
  • To kapitán Nemo: Určitě souhlas s vaším příspěvkem... Mým favoritem byla MUDr. Roithová jako charakterně čestná europoslankyně, která již jako ministryně zdravotnictví dokázala udržet zdravotnictví v plusových číslech. Jedním slovem se za jejího působení nekradlo, anebo ne tolik jako nyní... !!!!Vím také o tom, proč musela skončit jako ministryně zdravotnictví.!!!! Stačí si najít její předvolební bulletin z 1/2013. Prostě soudruzi na vedení, tam potřebovali dostat nevzdělanou, nekompetentní soudružku, která by jim kryla ty zlodějny a na to nepotřebovali charakterního člověka, kterým bezesporu MUDr. Roithová je...!!! Sleduji vaše komentáře a spolu s nickem .(point) máte jedny z nejplodnějších příspěvků, na rozdíl od této komunistické schizofrenní lůzy, která si myslí, že jsme jedna a tatáž osoba. Ale podle hesla, podle sebe soudím tebe, se jim ani člověk nemůže moc divit. Vždyť to jsou zakomplexované cvičené opice, které akorát umí pod mým nickem a nickem . psát ty svoje výplody chorého mozku. Je mi jich líto, za to, jací to jsou duševní ubožáci, ale zároveň zdržují plodnou diskuzi, která by se mohla vyvíjet slibným směrem. Bohužel, jak se říká: "Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí." Přeji Vám pěkný a žádnou rudou lůzou nezkažený den. *3* *4*
  • Budeme mít dobrého prezidenta, který jak doufám ten vládní zahnojený chlív pročistí!!
    • Jsi schizofrenní magor a jestli si myslíš, že jsi vtipnej, tak ani omylem.. Ale je s podivem, kolik mají chovanci bohnické léčebny vycházek, že mohou vysedávat u PC a internetu a psát bláboly o hrdinném a udatném soudruhovi prasedentovi- Miloušovi Lukoil Zemanovi.. *1* *1* *1* *15* *15* *15*
      • Myslím,že pí doktorce končí angažmá v EU tak hledala další korýtko.
      • No vidíš, to na co tady poukazuješ se týká právě tebe, že kikáne! *1* *15*
  • Zeman je můj prasedent, protože tak vypadá. Kéžby se tak alespoň choval!
  • Volil jsem Zemana, protože jsem blb, jako i jeho ostatní voliči!
    • Nepodaří se ti nijak ani pomocí blábolů pod sto nicky poškodit Zemanovo jméno, vypadá to dětinsky!!Shazuješ se primitive!!
      • Dem*nt jsi, ty který používá můj nick... Ale duševnímu ubožákovi to působí slast a rozkoš, že? Jak píši, zase jste v Bohnicích dostali za odměnu příliš vycházek a volného času, že vám dovolili ho trávit u PC a internetu. *1* *1* *1* *15* *15* *15*
        • Dávej si pozor na zdraví, může tě klepnout pepka, bylo by po Kašpárkovi!!!
      • Ty zmetku komunistickej , primitivní. Vyber si laskavě jinej nick!!!! Tenhle není určen proto, aby špinavá komunistická stbácká lůza ho používala... Stejně každý pozná, že to nepíši já. Magore z Bohnic!!!! *1* *1* *1*
        • Čím jsi víc vzrušen, tím víc chyb děláš, ne kolmunistickej ale komunistický, ne jinej ale jiný.
        • Nepodaří se ti nijak ani pomocí blábolů pod sto nicky poškodit Zemanovo jméno, vypadá to dětinsky!!Shazuješ se primitive!!Právě naopak si každý udělá úsudek co jsi za blba a primitivní atrapu!!!
  • Volil jsem Zemana a on vyhrál, jsem spokojen!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit