Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jet přes půlku zeměkoule, aby mně tak překous žralok vejpůl je vpravdě gesto.
  • Víc lidí každý rok ušlape bejk nebo kr@va. Ale to neni tak akční. *5* Krom toho by mě zajímalo, proč nemůžu napsat slovo kr@va. To už jste tady tak vypatlaní?
  • Je vidět, že jsi opravdu blbec PEPO a že jde příroda mimo tebe.Je mi líto, že dívka přišla o život, ale oceán je domov všech vodních žovočichů.A každý by si to měl uvědomovat.Nikoho nezajímá že dotyčný má dovolenou.
    Kdyby byl každý jako ty, tak ani není kam jezdit na dovolenou.
    Vždy mě naštve názor, že člověk je pánem všeho.
    Lidé by se podle toho měli chovat.Jednou jsem někde četl, že je člověk nepovedený zvíře a musím s tím souhlasit.
    Vždyť kolik toho lidé zničí a zachrání procento přírody.Je to zoufalé.A když tady píšeš, že nelituješ žraloky tak jsi opravdu marnej a trochu i asi mentálně zaostalej.Přečti si něco o moři a o tom jak jsou žraloci užiteční a potom plácej nesmysli.
    A pokud ti vadí, že žraloci žerou ryby, aby se nažrali.Tak si zjisti kolik ryb nachytají lidé do sítí a následně je vyhodí.Žraloci zabijí jen tolik ryb, aby se nasitili.Ale nemají to zadarmo, musejí si je chytit, jednu po druhé.A lidé jen hodí sitě do vody a mají tuny ryb.Je to zoufalé kam to spějě.A s tebou by to bylo katastrofální.Jsi opravdu hloupej člověk(nepovedený zvíře) *11* *11* *10* *11*
    • To Zdenda: výstižné. Jen si myslím, že člověk je spíš zdegenerované zvíře, přemnožené a Přírodou určené k vyhynutí.
  • ... kdyby si Jana vystačila jako za NDR s Máchovým jezerem, mohla se dožít důchodu :)))
  • ... Not CSSD a podobní degeni si asi brzy hodí mašli, že nejsou články o Zemanovi apod.
    ... jak je viděl, máme v Česku také žraločí degeny :)))))))))))))
    • ... vidět :)))
  • Kolik ryb a jiných jedlých mořských živočichů ročně sežerou žraloci domorodcům kolem pobřeží světových moří a oceánů? Kolka plavcům a potápěčům znepříjemňují dovolenou? Nelituji zabité žraloky!
    • To jako že "kolik broučků přejedou automobilisté, kolik srazí chodců, srn a zajíců, kolika lidem jejich hluk a zplodiny znepříjemňují život...."
    • Je vidět, že jsi opravdu blbec a že jde příroda mimo tebe.Je mi líto, že dívka přišla o život, ale oceán je domov všech vodních žovočichů.A každý by si to měl uvědomovat.Nikoho nezajímá že dotyčný má dovolenou.
      Kdyby byl každý jako ty, tak ani není kam jezdit na dovolenou.
      Vždy mě naštve názor, že člověk je pánem všeho.
      Lidé by se podle toho měli chovat.Jednou jsem někde četl, že je člověk nepovedený zvíře a musím s tím souhlasit.
      Vždyť kolik toho lidé zničí a zachrání procento přírody.Je to zoufalé.A když tady píšeš, že nelituješ žraloky tak jsi opravdu marnej a trochu i asi mentálně zaostalej.Přečti si něco o moři a o tom jak jsou žraloci užiteční a potom plácej nesmysli.
      A pokud ti vadí, že žraloci žerou ryby, aby se nažrali.Tak si zjisti kolik ryb nachytají lidé do sítí a následně je vyhodí.Žraloci zabijí jen tolik ryb, aby se nasitili.Ale nemají to zadarmo, musejí si je chytit, jednu po druhé.A lidé jen hodí sitě do vody a mají tuny ryb.Je to zoufalé kam to spějě.A s tebou by to bylo katastrofální.Jsi opravdu hloupej člověk(nepovedený zvíře) *16* *16* *16* *16* *16* *16*
      • Dobrá, ale na té češtině ještě zapracujte.
        • Ježišmarjá zase blb kterej vůbec nesleduje "vo co GO" ale jen hledá vši.
    • Vidím Pepo,že je vše při starém.
      Pořád jsi blbej!
  • Smutné,ale co 70 000000(70 milionů) zabitých žraloků
    ročně,převážně kvůli ploutvím kterými se v polévce cpou
    tzv,"gurmáni- já říkám dobytek?
    Žraloci nám mají co odvádět!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit