Přejít na výpis diskuzí

Jančurův RegioJet žaluje ČD za machinace s cenami. Žádá přes 700 milionů

1.6.2015 18:50
2 příspěvky

Společnost RegioJet, která patří Radimu Jančurovi, zažalovala konkurenční České dráhy. Žádá po nich 717 jako odškodné za to, že dráhy po nástupu soukromých dopravců šly s cenami výrazně dolů. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavní nádraží Praha.Kdejaký příměstský vlak má pevné stání.Čeká na lidi 10-15min.Dálkové rychlíky na Moravu nebo Slovensko?5-6 mi před jejich odjezdem nevíte odkud pojedou.Desítky lidí čekají v hale až se ukáže správné nástupiště.Pak úprk.Toto dělá managment profesionálního dopravce?Ne toto dělají lopaty které mají 3 tydenní kurz z úřadu práce a jsou dosazeny po známosti na rozhodující funkci.Programovat vláčky na pískovišti - to by šlo.Ale grafikon na opravdovém nádraží?
  • Na hlavní trase podbíjí ceny soukromých přepravců.To mu jde krásně.Ale na ostatních trasách ceny pořádně osolil! To přeci nemůže myslet vážně!Než přišli soukromí přepravci řekl si za trasu Ostrava - Praha skoro 1000,- kč.A jak to u socialistických ČD funguje? Jedete AirpotExpresem z letiště Havla na hl.nádraží.Ještě v areálu letiště řidič i s pasažery zajede na nějaké vedlejší parkoviště.Tam ve veselém hovoru další řidiči.Ten náš počká až si domluví kluci v uniformách, převezme nějaký balíček a slavnostně pokračujeme dál do města.Toto se nestalo v osobním volnu řidiče.Stalo se to ve špičce a autobus byl plný platících lidí a jel svoji řádnou trasu jakože dle jízdního řádu..Takže takto by to soudruzi od českých drah nešlo!Nevěřím že toto je jediná negativní zkušenost s touhle partičkou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit