Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No Jandáku, jen aby si se nedivil, lidi mají už dost vlád ČSSD nebo ODS. A tu vaši stranu může volit max. totální trotl nebo někdo komu se tento sytém rokrádání líbí, protože vy s tím určitě nic neuděláte jako jste neudělali za 8 let vaší vlády.
  • Konečně aspoň někdo z ODS něco dělá, míněno i mediálně!!! Nebýt Bendla a Kuby, tak by to vypadalo, že pravice už boj ve volbách vzdala. Díky Vám dvěma, pánové
  • tak jak Babisova tovarna vyrabi hame konzervy z kvalitnich surovin tak kvalitni bude i jeho vlada *1*
    • my si zhuntujem žaludky a on namastí kapsu
      • Vyrábí jen to , co ildi chtějí kupovat, jejich blbost, že dávají přednost nekvalitním potravinám, ať už jsou odkudkoliv.
  • volte Babiše,pak už budem jezdit na řepku olejnou a cpát se plastovymi řízky
    • Myslíte, že ty jeho 4% osevní plochy řepky jsou tak moc?
    • Nebudete se cpát ničím a spousta dalších občanů bude mít hlad.
  • Velmi těžké je dojít k tomu, jak tito lidé uvažují, když při všech zlodějnách, krádežích, neplacení daní, korumpování policie, justice, nepotřebné BIS. Všichni z nich včetně Sobotky, Haška, Zemana, Klause vykřikují, jak by to dělali nyní.
    To, že tuto zemi uvrhli do stavu, kdy dva biliony dluhů, které tento stát má je rozparcelováno mezi politiky (a policie, statní zástupci a soudy to nechávají být - viz MUS) jim nevadí, ale opět mají plnou hubu keců - pardon bonmotů jako nyní pan Jandák.
    Kdyby peníze z MUS zůstaly ve Švýcarsku a užitečně sloužily, než kdyby je v ČR měli rozkrást zase politici
  • Asi můj názor není nejlepší, ale domnívám se, že optimální řešením je , poslat do parlamentu jednotlivé členy stran. Čili kroužkovat. Když jsem si odzkoušel několik volebních kalkulaček, vyšla mi s toho směska čtyř stran. A to je zajímavé, alespoň pro mne. Žádná strana se nezavázala, že bude tvrdě proti korupci a že nese ona a její členové osobní odpovědnost za potlačení korupce a prosazení morálních a etických hodnot do řízení a správy státu. Pokud to dá nějaká partaj písemně, pak volit ji.
  • Občané by měli volit ty nejlepší, kteří jejich jménem budou sloužit tomuto státu. To není, bohužel, možné. Všichni, kdo se hrnou do politiky jsou všechno jiné, než ti nejlepší. Nezbývá tedy, než se snažit zvolit ze všech špatných ty nejméně špatné. Škrtneme-li různé ty šaškostrany, které se stejně, bohudík, neprosadí, škrtneme-li ty, kteří se za období od války do převratu zcela znemožnili, pak kdo tu vlastně zbývá?
    Občané jsou zase cynicky vehnáni do situace, kdy nemají jinou, než špatnou volbu.
    Nebylo by tedy lepší zrušit politické strany, nebo je alespoň zbavit vlivu na řízení státu a svěřit tento úkol do rukou prověřených nepolitických odborníků?
  • Hnutí s ironickým nádechem v názvu „Ano – bude líp“, hnutí, které kupodivu nijak nevadí zarytým antikomunistům a pravicovým médiím, přestože je založené a vedené bývalým členem komunistické strany, nomenklaturním kádrem, synkem rodiny náležící k vyšším kruhům komunistického režimu, spolupracovníkem, později dokonce agentem Stb. „Ano“ vedené natolik provařeným Slovákem, co by si na Slovensku ani neškrtnul. Pro Čechy ale paráda, poctivec na slovo vzatý, co tady napraví šlendriján a dá lidem práci. Jo, jsou to ale paradoxy.
    • Na Slovensku normálně podniká, tak nelžete, jinak co jsou strany, co to tu za 23 let dovedly pomalu plaite? Mě je jedno, kdo to tu chce dát do cajku, ať je to třeba satan, ale jistě to nebude ani jedna z provařených stran.
    • Jeho kádrové mínusy mi ani tolik nevadí, Ale je to spekulativní podnikatel, který po ev. zvolení se bude zajímat ještě více o stav svého konta na úkor ostatních občanů.
  • Obézní zrůda jandák *16*
    • hele -w - nesuď podle vzhledu, ale podle chování a skutků... :-)
    • Typicky české. Nadávat bez jakéhokoliv argumentu.
  • Jandák je opravdu špatná vědma. Jednou věří ve zdravý rozum voličů a potom říká, že se lidé nechají nachyta na sliby a peníze. Že prý nevěří v politiky, ale věří v lidi. Takže lze dedukovat, že on jako politik není důvěryhodný a že politici nejsou lidé. Pravda poliviční. On jako politik, je opravdu nedůvěryhodný kecal a politici sice lidé jsou, ale podle nich jsou "nadlidé". Tak teď nevím, jak dát na radu Jandáka a koho volit. Podle jeho "prognozy" zřejmě nikoho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit