Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Osm bratří si s těmi 500 ha poradí.Koupí to Kalous a spolek přeběhlých fláterníků za babku!
  • Rozhodně nejsem levičák a kromě jiného jsem nebyl ani pionýr, ani svazák.Nemám Jandáka rád.To píšu, aby pochopili ti co mě tady budou napadat o co tady jde.Je skutečně historickou pravdou, že církev vlastnila velké množství majetlu ke kterému se dostala mírně řečeno neferovým postupem.Nemíním to rozebírat a každý soudný člověk ví o čem mluvím.Tím chi taky říct, že její požadavky na vrácení majetku jsou přehnané. A pokud by tady někdo chtěl mluvit o histori po pravdě musel by mluvit o tom, že většina církví má na svědomí spoustu válek a utrpení.Je mi úplně jedno co tady budou psát církevní poblouzněnci.A jelikož jsem měl mimo jiné představitele církve i ve své rodině, tak velmi dobře vím o čem mluvím.Přeju dobrou noc a lidi prosím vás vzpamatujte se.Neexistuje člověk, který je věřící, nebo nevěřící.Existují pouze slušní lidé a prevíti.
  • Vrátit majetek,aby s ním mohli podnikat,ale zrušit jim státní platy,aby se živili sami.
    • Nejlépe by bylo nechat je živit jako kopáče uranu pro Temelín,do doby,než odpracují to,co ze státní kasy vytahali.
  • Restituce po česku, vrací se zlodějům to, co nakradli z potu a krve našich předků...Paměť národa navrhuje uzákonit, že tzv. "církve" mají nárok na vrácení jen toho, u čeho hodnověrně prokáží darování!
    • A to jen v případě, že darováný majetek nebyl provenience jednoty bratrské či ukraden jinak! *5*
  • a navíc je tam samý pedofil a buzerant
  • církev má na svědomí všechno zlo a utrpení na světě !!!!!!
    • ... upřesňuji: "KAŽDÁ CÍRKEV", všechna náboženství, každé jiným způsobem ...
  • Na prvním místě,před vydáním majetku církvím,je třeba prověřit ,zda jej každá církev nezískala podvodem.Tedy obelháváním lidí.Proto,je třeba,před každého kněze,který se bude domáhat majetku,postavit kýbl s vodou.Pak mu dát minutu,aby prosil svého Boha o zázrak a ten změnil vodu na víno.Pokud jeho Bůh existuje a on jej zastupuje,tak zázrak udělá.Pokud jde o podvodníka,který se ve své nadutosti a lidské trozubovitosti,vydává za něco co není a ani nemůže být,tak voda zůstane vodou.Takovému kněžskému podvodníkovi,za pokus okradení státu,ihned pořádným bejkovcem ,tak rozsekat zadek,že by se naˇněj už do smrti neposadil.Toto brát ,jako spravsdlnost Boží.
  • Jste nedostupní, nebo cenzurujete příspěvky. Asi jste bývalí komunisté, určitě zase napíšete, že je sluižba nedostupná. Špízujete také adresy přispěvovatelů? Pozor to je trestný čin.
    • Tak jsem si myslela, že se to stává jenom mě, ale jak vidím, tak i duhým. A příspěvek se potom ztratí, nebo se nedá odeslat. Cenzura asi zapracovala.
  • Komouši okradli každého spoluobčana,dosud nikdo nic nevrátil půjčovné majitelům domů,statků,atd,
  • Kdy církev vrátí, co uloupila?
    • Komu a co církev uloupila?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit