Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ježíš, mě zase bolí hlava *13*
  • snad někdo nečekal, že v tomto bordelu jako je česká justice dostane takový lotr víc??? to se ještě odvolá a dostane podmínku, soudce tučný šek a páni politici si oddychnou, že nebude mluvit co vše na ně ví.
  • Drzé čelo je lepší, než poplužní dvůr.

    „Nepartajnická politika“ (podobná nezávislé advokacii), na bázi občanského zákoníku založená, má reálnou a logicky zdůvodněnou šanci, a to univerzálně.
    Všechno už tady jednou bylo – jenom zodpovědný občanskoprávní, adresný a průběžný volební systém na bankovně účetním principu dosud nikoli.
    Nepomůže nic jiného, než úplná, obousměrná personální ručitelská adresnost a zpětnovazebnost volebního systému na voliče, včetně možnosti levného a voličsky osobně zodpovědného referenda i přímé volby kohokoli :
    „Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (korupčník TGM).
    Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt adresné spoluvlastnické demokracie (nikoli však falešné, diletantské a klamavé tzv. „přímé demokracie“): v článku „Právní stát" na google:
    http://www.inuru.com/index.php/spolecnost/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-volby
    • A hele, Bořivoj Pauk alias Sniper se po čase zase ukázal.
  • *12* *16* *12*
  • To se soud p o s r a l, když to překvalifikoval. Justiční mafie zapracovala !?!
  • K něčemu ty milion jsou dobré. Ještě rok průtahů a je z toho venku. České soudnictví je k smíchu a vytváření kulisy právního státu. Právo je toho, co má na to dost peněz. Ostatní si jdou sednou natvrdo.
  • Pan Janousek se provinil jedine tim ze je BOHATY a USPESNY a to levicova LUZA neodpousti!!! *11* *12*
    • Běž radši, Kaku, s přítelem do luxusní restaurace a dejte si vybrané pokrmy... *1*
    • To je zajímavý, já jsem spíše pravice, mám vysokou školu, považuji ho přesto za potencionálního vraha ! Tak co s tou lůzou uděláme, pane bakaláři ?
  • *12* *16* *12* *16* *12* *16*
  • Znám doktora Janouška již skoro dvacet let a mohu říct, že je to velmi slušný, vzdělaný a inteligentní člověk. Je dobře, že soud nevyslyšel volání plebsu po odplatě a vynesl spravedlivý trest dle práva. Neboť jsme stále právní země a nikoliv tzv. lidová republika, kde rozhoduje volání plebsu po krvi.
    • velmi pěkně řečeno, dal jsem vám plus
    • pane nejedlý,ale vy jste primitiv že zastáváte uplně zcestný názor , váš pan doktor muže být slušný a vzdělaný jak chce ,jednou chlastal před jízdou ,přejel člověka . jakypak cavyky s ním na uran o chlebě a o vodě . že jsme právní stát to si děláte prd-l. nejste náhodou státní zástupce kterej je zvyklej na takový verdikt ,po přečtení sumy na vašem učtu než vyřknete ortel.potom to tady tak v té republice vypadá samej zloděj podvodník a lhář . a nikdo za nic nenese odpovědnost .patří zavřít i vás za takový názor a na tvrdo
    • 100% souhlas
  • Každá bestie co byla zvonit by měla být trestně odpovědná za spoluvinu *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit