Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zranit člověka a neposkytnou t pomoc je pro poškozeného rozsudek je jen štěstí že tam bylo plno lidí.Ožralé arogantní prase ,které to dělalo pořád ,narazilo.Mělo by to být poučení pro všechny rádoby Hvězdy ,které si myslí že jsou něco víc než ostatní.Chce to více upozorňovat na nepřízpůsobivé v naší společnosti.
  • Drahá Martino nikdy jsem to neudělal ale tobě přeji aby se to stalo tvé rodině aby jsi konečně procitla.
  • To se ještě může docela dobře stát, myslím že "obyčejní kriminálníci" nebudou mít pana Janouška v oblibě... *7*
  • Běž radši, Kaku, s přítelem do luxusní restaurace a dejte si vybrané pokrmy... *1*
  • V tomhle státě pracovitý neznamená úspěšný a úspěšný neznamená pracovitý. V tom je ten problém a proto se tu "lůza" nebo "levičáci" cítí tak, jak se cítí. A na každou sv*n* se vaří voda... *1*
  • KIMCID
    radši bych mu dal 5 let a 10 bez
  • je to domluvený,odvolali se, tím pádem dostal čas,aby mohl ještě licitovat a pak to bude podmíněně,pokud to bude natvrdo,za dobré chování je po roce venku a když vezmu v potaz jak dlouho byl řidič Smetana za tykadla,tak soud měří čínským metrem z tržnice *15*
  • .......ožralej za volantem,pokus o zabití,...výsledek 3 roky na tvdo......výsměch......je to hmus,
    tahle republika je tak prohnilá ...... *12* *12* *12* *12* *12* ....kdo má prachy tak je vítěz...........
  • Romane Romane mas prevelike stestiSazba je 8 az 18 let.Ty mas nadeleno.Trapne 3.Mne jsi nikoho neprejel.Ale stat se to nekomu v me rodine-vis mama tady takove dagestanske soudruhy.Nikdo je nema rad ale umi se chytit prace.I spinave.Oni by ti za mirny poplatek dali lekci.Pedagogickou.Ve tvem vlastnim zajmu.Nikdy nikomu uz by jsi neublizil.V Praze te jen tak pohladili po hlave abys to uz nikdy neudelal.Ale neveris jsou i efektivnejsi zpusoby napravy,vis?
  • Nic zatím nedostal, lžete !
  • Není nad pravdoláskovou a demokratickou cenzuru na této diskuzi jen tak dál, však ona se ta lůza, jak ji rádi nazýváte nas*re ale to už bude pozdě.
  • On ten "vzdělanec a absolvent" CEVRU neví, že daně platí i osoby, které nejsou výdělečně činní ale při nakupování základních životních prostředků platí daň z přidané hodnoty (DPH) a někdy i spotřební daň. To tomuto primitivovi zatím nedošlo.
  • Mám spočítáno, že když denně sejmu deset kryplů a darmožroutů jako vy, do 20 let jsme na úrovni Německa. Nesejdeme se vy bestie? Ani si nedovedu představit tu ku*vu co vás porodila.
  • Já daně platím, a živím tím plevel jako jste vy. Co s tím mám dělat? Urazit Vám palici?
  • Hysterické ječení krvelačné lůzy opět potvrzuje, že všeobecné volební právo byl historický omyl. Měli bychom se vrátit k zásadě z XIX století, která říká že kdo platí, tak rozhoduje. Volební právo mají mít jen ti, kdo platí daně. *9*
  • je dobře, že v tomto státě stále ještě funguje nezávislé a spravedlivé soudnictví. Samozřejmě, že to je levičákům trnem v oku, ti žádají krev. Pro ty ubožáky je vinen každý pracovitý a úspěšný člověk.
  • Ježíš, mě zase bolí hlava *13*
  • snad někdo nečekal, že v tomto bordelu jako je česká justice dostane takový lotr víc??? to se ještě odvolá a dostane podmínku, soudce tučný šek a páni politici si oddychnou, že nebude mluvit co vše na ně ví.
  • Ano, máte pravdu a tady je vidět, jak se naše soudy umějí obracet, syn dojel a otevřeli si láhev vodky a pili v autě, nikam již nechtěli jet, městská policie zakročila, železa, žádné telefonování, žádné bavení, 25 tis pokuta, papíry pryš a 18 měsíců na 2 roky, i tak se dá, a teď jen člověk přemýšlí, ku r va, kde to jsme?
  • A hele, Bořivoj Pauk alias Sniper se po čase zase ukázal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit