Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak dostane dva roky podmíněně jako ten dob.tek Trpišovský.
  • Můj klient zabránil život sebevraždkyně a navíc ohrozil i svůj,takže milý soude není o čem hovořit. Navíc žádáme od státu náhradu 2 500 000 za pošpinění dobrého jména p.Janouška. Soud vyhověl v plném rozsahu. V Praze 31.12. 2019. A Rath byl přemístěn z Ruzyně na Pankrác,protože vazební důkazy se ještě chvíli potáhnout.
    • zachránil
  • Janoušku ty prase doufám že tě někdo na dálnici pořádně zvalchuje *1* *1*
  • Zavřete ho! Až bude černej! Grázla!
  • Už žádné fronty na potraviny, oděvy, zastaralou elektroniku, atd, atd. atd.!
    • Zrovna v sobotu jsem stál frontu u pokladny jednoho supermarketu, a dlouho.
      Došel mi leták, že jsou slevy na starou elektroniku atd. - no nekup to !
      • Tak to je mi tě líto. Za komoušů nebylo s čím k pokladně chodit.
        • Zato frontu na úřadu práce lidi za komunistů neznaj. Jak to že jsi teda na světě když tvoji rodiče za komunistů měli jen bídu a hlad co? tak nelži pravicovej kecale.
          • Zas ta bolševická písnička o pracáku...
            • A protože ta písnička je pravdivá tak jí ani takovej lhář jako ty nemůže popřít.
  • Srazil ženu a utekl před policajtama a nic se mu nestane. Není divu že pořádek a spravedlnost zde zcela schází když když soudci trestají jinak občany a bohaté darebáky.
    Je to hnus když si člověk uvědomí že beztrestnost tu lze jednoduše koupit. U nás mohou bohatí snobové klidně i zabít člověka a nic se jim nestane.
    Soudcové jste zkorumpovaná sebranka a doufám že zůčtování po revoluci neujdete.
    • Komunisti za socíku přece vždycky říkali, že právo a spravedlnost je v kapitalismu pouze pro bohaté, tak čemu se dneska divit?
  • Údajně srazil ženu??? Co to je? Snad je evidentní, že srazil. Nebo i TISCALI se bojí pana Janouška, že by ho křivě nařkli a on je žaloval? No potěš Alojz co je to tam, za pisálka.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit