Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať ho sra*ka strhne hajzla slizkýho.
  • Janoušek je u mne zlodějský parazit, zbabělec a ožrala. Pokud je tak nemocný na hlavu, tak by asi neměl chlastat je vidět, že s tím jeho stavem to nebude tak hrozné, už měl dávno sedět. Naše justice by se měla stydět, možná ne stydět, ale pokud takto rozhoduje, tak rovnou zrušit, kdo je má živit darmo žrouty, dělají že pracují a přitom jenom plácají hubou a nic. Doufám, že jednou bůh lidem vezme řeč.
    • Jo. jo, všichni jsme si rovni, ale někteří si jsou rovnější.
      Kdo maže, ten jede.
  • Vy po schodech cupitající Janoušku,kdopak Vám uvěří neschopnost snášet útrapy vězení.Patříte do skupiny "brzdozpomalovačů" s následkem vážných zranění a s tvrzením neúčastněnosti.Jste lump hrubého zrna a do vězení patříte.Má nejistota na soudních vahách vina-trest ale zůstává..Peníze jsou mnohomocné,doufám že Vám nepomohou.
  • Ať ten šmejd v tý.base třeba chcípne... Co tam máte dál? .. *5*
    • Tebe,idiote.
  • Janoušku, Janoušku, nebylo by bývalo lepší, držet se toho pinglovství? Kápnul z toho občas i nějaký ten Trinkgeld a nebylo by zle.
  • Jsou lidé,kteří si zaslouží soucit ale dle mého Janoušek po tom všem co předváděl mezi ně určitě nepatří.Jestli mu prominou trest nebudu se divit.Naše justice už mně překvapit nemůže.Doufám,že schválí zákon o odvolatelnosti soudců a politiků at to ti talároví komici nemají jisté.
    • ... jsou lidé, kteří narozdíl od tebe ví, že se za větou nechává mezera, blbe :)))
      • občas mi šrame tak mně berte s rezervou
      • ... bezmocné hlasy nevzdělaných primitivů jsou velmi vítané :)))
  • Přitom si mohl tak pěkně v klidu žít, kdyby z blbosti nepředváděl, jak je Slavnej.
  • Proto choďte se předvádět na podvodný 17.listopad takovým nadlidem jako je Janoušek a další.Nejhorší zřízení,ale ne pro lidi.To něco vypovídá o této ztracené společnosti nebo zvrácené?
  • ivislo
    Zapomněl jsem napsat opilý na sracku.
  • ivislo
    Přemýšlím kdo je horší Kajínek odsouzený na základě svědectví Roma za pochybných okolností nebo Janoušek který se pokusil prokazatelně zabít autem ženu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit