Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nepohyblivá T. ..... jen kdyby se dostala k penězům, to by ji zase rozpohybovalo, jako vždy to pomohlo ,má to odzkoušené
  • Jako byste je neznali.Ututlat,nakecat nekolik verzí(z toho ani jedna pravdivá)a vyber si.To je jejich standartní postup.Nebude trvat dlouho a otrávěj ji tam.Já řikám že to nepřežije.
    • Tak to by mohla i dopadnout tak špatně jako vězeň Mezinárodního trestního tribunálu v Haagu Miloševič. Že by už Ukrajinci byli stejné swině jako demokratičtí dozorci v tom Haagu?
  • Možná neopatrným pohybem zavadila o pendrek.To je ta demokracie.Je to jak epidemie spalniček.
    Otázkou ovšem je,jak ji léčit.K nám by měla také podobná vakcína přijít.Neměl by ji ovšem nakupovat Vít!. *16*
  • Holt kriminál nejsou Píšťany! *7*
  • Co to jako je? -Způsobila si je prý neopatrným pohybem při procházkách ve vězeňském dvoře.-no jen jestli to nebylo -já za nic nemůžu pane veliteli,spadla mi na obušek a pak ještě 15x.
  • Samozřejmě, ona ta pryčna tlačí. To už není válení se v peřinách. U nás by s touto vládnoucí garniturou měli stejně zatočit, jako to udělali na Ukrajině a na Islandu.
    • ,mp že tlačí... malér je v tom, že všichni doktoři tvrdí, že nejlepší ja spát na rovném pevném podkladu, který páteři svědčí. Bohužel už neříkají jestli svědčí i pokřivené.... a není -li nebezpúečí, že by se mohla narovnat... hmm.
      • Náhodou mají tam pryčny z měkkýho dřeva *3*
  • trpí "...silnými bolestmi páteře. Způsobila si je prý neopatrným pohybem při procházkách ve vězeňském dvoře." Anebo jí je způsobili bachaři "neopatrnou ránou pendrekem"?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit