Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jenom krypl může volit ods natož top 09 a o zrádcovské sbotkohaškově čssd ani nemluvě *16*
  • Já si naopak myslím, že tento průzkum celkem pravdivě odráží současnou situaci.Socani, kromě protestních a štětináčových antikomunistických hlasů, mají své stabilní voličské jádro.To jsou ti co dosud nepochopili, že sociální demokraté nikdy, ani v historii nic kloudného pro obyčejné lidi nedokázali udělat.Vzpomeňte na prvorepubblikové "Jílkovce",nebo na novodobou opoziční smlouvu.Navíc i novodobá sociální demokracie může dát na výstavu své Svobody, Grossy, Wolfy, kakaové Krause a jiné.ODS dávají hlasy ti , co si nahrabali, ti, co si ještě nestačili nahrabat, a zbytek tvoří, primitivní antikomunisté, vyživovaní současnou debilní propagandou.TOP O9 pak volí funkcemi a pašaliky dosud neobdaření, a protestní odpadlíci z jiných stran.Komunistickou volební základnu pak tvoří stará garda, která se pomalu začíná rozrůstat o mladé, kteří se pozvolna probouzí "z krásného snu o kvetoucí kapitalistické zahradě", kterou jim zatím žádná ze shora jmenovaných stran nezajistila.A nezajistí ji ani komunisté, protože současný "Augiášův chlév" už snad dokáže vyklidit pouze hodně silná a důsledná síla, a ta zde chybí!
    • Nějak jsem nepochopil, co vlastně mám podle Tebe dělat. Volit Tebe?
  • Volte KSČM!!! jedině tato stana vyžene všechny mafiány a zloděje co zde 20 let rozkrádají tuhle kdysi krásnou zemičku!!
    • Oprava: lístky kdu, vv, sz, top, ods a cssd proto skončí v koši. Tím je, i když mám spoustu výhrad, křídlo krypla dolejše , myslím volba jasná, KSČM
    • Švejk je nepoučitelnej, zase to bude 100 let střídat a nadávat. Strana, která zavedla exekutory a podporovala 22 let svinstvo, pro mě není volba. lístky kdu, vv, sz, top, ods proto skončí v koši. Tím je, i když mám spoustu výhrad, křídlo krypla dolejše , myslím jasná KSČM
    • Takéj sa přemantlujú a budeme zaséj v prkvančicích.
      Najlepší bude zvolit nějaké Sdružení zajmových svazů - zahrádkáři, filatelisté, sběratelé hajzlpapíru, prcgum, IPP - Ivančickou pivní pěchotu, SKV - Sací komando Velehrad apod.
      Po fšeckém ho.no, eném po fčelách med, už aj po tých je ho.no *1*
  • To je zajímavé. Buď se ptají jen "vhodně" vybraného okruho osob, nebo si to rovnou vymýšlejí.
  • Nechapu,kam na tyto pruzkumy chodej,ale spis bych rekl,ze se jedna o predvolebni (posleze povolebni) podvod!
    At se zeptam kohokoli,tak mi v DRTIVE vetsine odpovi,ze z techto kriminalnich stran vyse uvedenych nevoli ani jednu!
    • Tak se netrap, stejně ty také nikoho nespasíš...
      • No,ty taky nikomu nedas svy boty *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit