Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pamela
    "Nicméně díky plynovým zásobníkům a dovozu z Norska se případného výpadku importu z Ruska bát nemusíme. V každém případě, ale dále diverzifikujme své možnosti, nyní je opět ve hře výstavba plynovodu Nabuco, kterým by k nám proudil zemní plyn z Kavkazu a střední Asie mimo území Ruska," konstatoval publicista.

    Příjmy z plynu a ropy tvoří minimálně polovinu všech ruských příjmů. "Gazprom by v případě přerušení dodávek do Evropy přišel o 40% tržeb, a to by nejen tato firma, ale celé Rusko silně pocítilo. Řeči o tom, že plyn nebo ropu může vyvážet jinam například do Číny, jsou pouze pohádkou pro ty, kteří jí věří. Neměli by ho tam jak dostat, sami Rusové přiznávají, že první plynovod do Číny bude hotový nejdříve v roce 2020. Rusko je přitom závislé na dovozu potravin, takže by nám v případě výpadku peněz za plyn, mohlo začít hladovět
    • polib mi cow ).(
      • na to máš svého fotra
        • vlastní zkušenost cow?
          • BTW mohl bych tě požádat aby jsi si fekální libůstky nechal na jiný chat, na prag pride jsi se nevyřádil ?
            • tak sem nelez fekále smrdíš přes monitor *11*
  • Nervozita na trzích, Wall Street kvůli Číně dál padá
    Akcie ve Spojených státech v pondělí klesají, propad je ale o něco mírnější oproti až pětiprocentnímu poklesu burz v Evropě. Výprodeje akcií v Číně rozpoutaly podle analytiků na trzích paniku. Někteří už ale vidí v současných cenách příležitost pro výhodný nákup.
    • přesně tak,dolar je v rici, vrazi z volstrýtu jsou na opdis a mocný BRICS už klepe na dveře
  • Pamela
    Jan Ziegler to popsal nejlépe - proto jsem mu dala slovo!

    Jan Ziegler připomíná v jak zoufalém stavu Punovo panství je.. Ruská dopravní infrastruktura je v katastrofálním stavu, dálnice téměř neexistují, silnice i na hlavních tazích, třeba mezi Petrohradem a Moskvou, připomínají tankodrom," podotýká publicista.

    "Na klíčovém úseku mezi Moskvou a Vladivostokem je asi tisícikilometrový úsek, který je vlastně širokou hliněnou polní cestou, kde auta za deště zapadají do bahna. Pětina ruských železnici potřebuje okamžitou rekonstrukcí a o ruské letecké dopravě raději nemluvit. V počtu obětí leteckých neštěstí je na tom Rusko stejně jako Demokratická republika Kongo," upozorňuje Ziegler.
    Podle jeho slov se nelze divit, když na regionálních linkách lítají zoufalé zastaralé Antonovy a některá letiště mají navigační zařízení na úrovni II. světové války. "Pro srovnání v Rusku připadá jeden mrtvý při leteckém neštěstí na 370 tisíc bezpečně přepravených cestujících, v USA je tento poměr 1 : 11 milionům.
  • Pamela
    Ve svobodné Americe mají prezidenty ne diktátory takže tam by si Putka ani
    neškrtl. To jen v rusku přežívá tradice jednoho krvavého Cara - fuhrera.

    Rozdíl mentalit se jasně ukázal když Putin přijel do EU a rozčiloval se že se tu novináři
    mohou ptát na co chtějí - i na čečensko a zločiny Ruské armády.
    Putka tím nechtěně prozradil že v Rusku novináři klást nepohodlné otázky nemohou.
    pokud nechtějí riskovat zmrzačení či zabití.
  • Tuto sprostou vepřovou hlavu může srovnávat s prezidentem Putinem leda naprostý diletant...

    oprava: a hňup Tečka *15*
    • zlej trolle zase nám pustíš nějaké homosexuální rozumy o tom jak je Putler pohlednej malaďec ?
      • Vedle jak ta jedle Tečko *15*
        • já su sejmon,tak pozor Trolíku
  • musím se skutečně smát tomu, jak zdejší protiruští diskutéři, protože nemají proti panu prezidentu Putinovi nic konkrétního, snaží se jej démonizovat a jeho příznivce rovněž. Podle mého soudu je pan PUTIN nejnadanější politik současnosti, je veliká škoda, že nemá spoluhráče na úrovni, ale jen bandu zbabělých zlodějských a podlézavých oslů. Trump je také z řady oslů.


    Kdo je myslící člověk a to i ten, kdo Rusko zrovna nemusí, i rozličné veřejné osobnosti jasně přiznávají, že Putin UMÍ...
    • umí puso ,krást území a vraždit lidi, v tom je profík
      • myslíš Obama? ale není v tom sám, vynikali v tom všichni USA prezidenti, loutky oligarchů-
        • a ješte tam připiš něco o vrazích z Wallstreetu, vyvražděných indiánech a hladomoru v Detroitu
          jsi primitivní ruská močůvka
          • takže pravdu podle tebe razí jen primitivní ruské močůvky?
            • nevím co tam razíte či narážíte ty komsomolská fuchtle, ale pravda to nebude
  • To se přece nedá srovnávat. Putin si miliary vyvraždil, Trump poctivě vydělal.
    • myslíš, že byt, chata a dvě auta stojí v Rusku miliardy?
      • pusinko zadej si na netu Putinova rezidence
        • asi nějaké články pro naivní čtenáře... já nejsem naivní MÁM VLASTNÍ ROZUM., kup si ho taky
          • když jsi si ho kupovala ty tak si platila v rublech viď ?? jo škrťáctví se nevyplácí
            • na tebe nevyšel? měl sis přivstat
      • mrkni na tu chatičku co si teď staví ty rudá fusekle, Versailles je proti tomu 50 eurový bungalov v Chorvatsku
        • to myslíš tu řadu snímků, které brousí netem, jednou jako sídlo Putina, podruhé jako sídlo drogového bosse, potřetí jako sídlo nějakého vladaře....osle.
          • jsou důvěryhodné informace že tu rezidenci tam postavila CIA která měla za úkol pana Putina zdiskreditovat
          • ne to nemyslím, mám na mysli tu daču v Soči
            • no to je ono....mám to v několika vydáních
      • Tvoje rudé lejno, co máš místo mozku, má pro fašistu Putina cenu cca dvaceti bezcenných rublů, ubožáku bolševickej.
        • samozřejmě, tvé vyjadřování a argumenty svědčí pro to, že nejsi ani sám před sebou silný v kramflecích... jsi prostě ubohá zapšklá nula...
  • Pamela
    Já jsem zase ty Ruský aháááá pobavila u tvého plku.

    O skinheadech nevíš vůbec nic. Já jsem s jedním chodila.
    Označovat všechny skinheady za nacisty je fakt směšný protože existují
    také SHARP skins kteří jsou proti nacismu a také vlastenečtí skins.
    Nevědoucí lidi jako ty nyní útočí na Dana landu který přestože s Orlíkem v textu poslal
    stoupence hákového kříže do zadní části těla je dnes směšně označován za nácka.
    Jinak společnost která toleruje komunistické zločince nemá právo odsuzovat skiny
  • Když vezmu v potaz že tiscali.cz má holandské pány, tak se tady těm vaším objektivním příspěvkům vždy zasměju, přidáváte mě nemálo let k dobru :D :D reportéři :D *1* *1* *1*
  • Tento Donald Tramp je hvězdička na americkém nebi, která na chvíli zazáří, ale brzy zhasne.
    Nicméně soudruh Putin je pravý diktátor ve šlépějích zloducha Stalina, nestrpící žádnou kritiku a dokáže jí tvrdě trestat. Ten kdo zde Putina glorifikuje, je buď zde operující ruský agent
    (máme jich zde asi 6000 !), nebo zapšklej starej komouš, nemajíce to v hlavě v pořádku !
    Rusko chápu (a to doživotně !) jako nepřítele číslo 1. !!!
    • A bude Rusko stále nepřítel č. 1 i v momentě, až ti džihádista Johny bude přejíždět svojí dýkou po krčku?
    • Však neboj dlouho žít nebudeš ! :D 6000 agentů Ti jde po krku !!! *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* ..... *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* ... *5* *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit