Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč mám pocit , že to není diskuze ale výplody hloupých půberťáků??? ASi proto , že jsem se nic podstatného nedozvěděl. Kdysi byl výraz sprostý jako dlaždič.Dnes je výstižnější říci sprostý jako Buble... Tom...Vil. atd. Pokud nechcete argumentovat piště přímo Jéglovi ostatní to nezajímá. *3*
  • Máme parlamentní demokracii (stále ještě) a tak neodpovědný, tj. nesvéprávný kladeč věnců (a chlastoun) Zeman může tak nanejvýš chtít, aby mu Ovčák dolil do sklenici Hruškovici.
  • Hradní zrůdné zombí - prorusácký populisticky žvástavý uslintaný pomatenec - jakýsi zeman může chtít tak jediné - aby nebyl vykopán z hradu dřív než chcípne.
    Podstatné je že na dobu kterou stanovil už bude dávno prdět do hlíny a na tu podlou kreaturu zapadlou v propadlišti dějin si už nikdo ani nevzpomene.
  • Do června už snad budou oba tihle zmrdi, prdět do hlíny.
  • Babiš může chtít co chce. Já chci taky být prezidentem zeměkoule, taky chci být bohem, který ovládá celý vesmír. Co nechci to je být ve hnutí ANO, nechci být v KSČ, nechci být socanem, ale chci být svobodným člověkem na této planetě ne občanem. Co vím jistě a to že Babišovské zlo se spojí ještě s větším komunistickým, tak nastane ještě větší zlo a to odskáče celá země.
    • Prezidentem zeměkoule už he Kalousek. Když nechceš být občanem ale svobodný, uteč do pralesa mezi opice. Zapadneš mezi sobě rovné. Pozor, lovci prý rádi střílí demokratické opice co nechtěly být občany.
      • Dobrý moc dobrý. Opice v pralese přežije, ale omezený hlupák je rád, že žije a pouze se zmůže na nějakou urážku. Zapadáš mezi sobě rovné jak jsi napsal.
  • Pěkně jsi se vybarvil kobližku!!!
  • Dobře jsme zvolili, ANO se chová státotvorně.Naší voličskou devizou je rozpoznat, kdo je ten pravý pro rozvoj naší ČR!
    Pa Simča Křenková, už sem vůbec nechodím.
  • "Kabinet hnutí ANO a ČSSD s podporou KSČM"

    A máte tady zase komunismus, tupé stádo. Mučení a zavírání teprve přijde.
    • Jak máme tady zase komunismus, když tady nikdy nebyl, ty vůdče telecího stáda. Douč se dějiny a pak tady něco plácej ty negramote. Tebe už měli zavřít dávno za blbost k Chocholouškovi.
      • Komunismus tady byl, byla to absolutistická vláda fašistické komunistické strany. Stejně jako jsme tady měli za války nacismus. Ten potom pokračoval po válce v rudém.
        Ty komunistické bláboly jsem se musel učit a dělat z toho zkoušky, k tomu jste mě, vy komunisti nutili. Ale ty bláboly těch Marxů, Engelsů, Leninů, Stalinů, Gottwaldů... nemohl brát nikdo vážně.
        Že prý každý si bude brát podle svých potřeb, tj. podle své chuti a pracovat bude podle svých schopností, také podle své chuti. Lenoši a lemplové si budou jenom brát to co ti schopní a pilní vytvoří. To má být ten váš komunismus? *1*
        Však mnozí politici se podle toho dnes chovají. *12* *16*
        • mohl jsi svobodně vstoupit do strany. Když jsi chtěl dělat kariéru, musel ses holt učit stranické poučky a hesla. Dnes děláš totéž. Tak co se ti nelíbí? *7*
          • taky si svobodně zvolit , školu sis mohl vybrat a žádné posudky třídního původu nebyly a také pracovat jsi mohl, kde jsi chtěl, i do vězení za jiný názor jsi se mohl svobodně rozhodnout *14* *14* *14*
        • Jsi pouhý neschopný demagog a k tomu ještě silně zakomplexovaný. Kdyby jsi se nechtěl učit ty bláboly, tak tě nikdo nutit nemohl. Ale protože jsi byl karierista a kolaborant s minulým režimem, tak jsi se učil. Teď jsi hrdina, že? Zalez raději do té své demokratické žumpy a neotravuj tady slušným lidem diskusi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit