Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jasně - má koblihářovu školu = ten také neumí říct nic jiného, než že veškeré dění kolem jeho osoby je politický boj...


    Ubožáci...

    • A stádo si je zvolilo... dostalo koblihu...  tak jistě bude líp.

      • Zvolili je oprávnění voliči. Moc se těším, až bude volba podle Vašeho gusta - jak ty voliče nazvete. 

        • Problém je v tom, že i ti nedostatečně soudní a nemorální jedinci patřící do stáda tupých ovcí mají volební právo.

          • Nikdy nikomu nic nepřeji zlého, na rozdíl od tebe ,ale rád bych viděl tvé kukuče ,kdyby jsi tvé výlevy směřoval přímo těm lidem, co je tak neustále urážíš. To by byla celkem sranda, tvé argumenty a hrdinctví současně v přímém přenosu. Jsi opravdu tak omezený, nebo tě za to jen platí???

            • Já nechci nikoho urážet, pouze píši pravdu tak, jak ji vidím. Pokud se mýlím, nechám se rád poučit a není pro mne problém dotyčnému se omluvit.

              Jak je vidět, uplatňuje se zde dávná lidská moudrost, která říká, že pro pravdu se každý zlobí.

  • Pan Faltýnek se rozhodl jít do politiky a tak to je prostě politický boj. Nikdo jej jistě nenutil.

    Čemu se tedy teď diví? 

  • Šmejd šmejda hledá, zločinec k zločinci si sedá.

    No a tak se ti dva sešli že Ááááno - koblihářský megazlodějský komouš.konfedente babiši-Bureši. Koho jiného mít za parťák než stejného šmejda jako jsem sám.

    Ááááno proto mám vedle sebe faltýýýna - je to stejný šmejd, tak jedem na stejné vlně neb všetko je úcelovkááá kampáááň a spiknutie a faltýn něodstúpíííí nikdýýý tio si vy čechůni pamaťujte.

    • Pěkně s tebou bezmozku cloumá zlost.A to je tak maximum co si můžeš dovolit. Prášíš tady kraviny jak kdejaký ODSák. To je to úsměvné. Jak největší zdejší političtí hnoji bijí na poplach. Sami stáli u kdejaké lumpárny a zlodějny. A nyní - ejhle pikolík narodili se poslední spravedliví.Grázl by chtěl nadělovat rozumy. To může. Tak maximálně mezi svými modrými.

      • Áááno zajisté máte pravdu - v koblihové hlavě místo mozku mix marmeládových žvástů těch dvou gaunerů a výblitky tomu odpovídající.

        Naštěstí nejsem závislí na populistickém rozhazování st.peněz prostřednictvím té jejich smečky. Proto také jsou mi zcela u pr...le a jen se královsky bavím na takovými pindy omezenečků vašeho typu, kteří přes koblihu nevidí dál než k ke korýtku momentálně plněné uzenářskými a dalšími sr.č.kami  megazlodějské party Ááááno.

        Jsem jen zvědav jak je budete blahořečit až penízky dojdou a to vaše koblihářské korýtko vyschne a zbydou vám v něm je jen chlubné žvástavé pindy toho podvraťáckého gaunera.  A že se taková doba blíží mílovými kroky je víc než zřejmé. Źe Ááááno komouš.konfidente Bureši-babiši se svým noshledem faltínem.

      • vanhorne

        "Tak maximálně mezi svými modrými"

        Proc se placatis tady? Muzes zamavat ocasem a odplout do toho zahnojeneho ANOnackeho rybnicku a tam nadeluj vlastni rozumy a perly.

        • Pěkně tady skučí dvě zavedené trosky. Jejda to by se vám líbilo spolu s ODSákama nebo TOPákama být u korýtek. Jo hoši skončily zlaté časy.Nezbývá vám nic jiného než zlostně prskat.A tak už to zůstane.

          • vanhorne

            "Pěkně tady skučí"

            Na kazdeho jednou dojde i na nejvetsi smejdy. Az se pod Buresem a jeho tlupou probori podium, ty zacnes skucet hladem, az sezeres i tu posledni Buresovou plesnivou koblihu.

  • Souhlasím, že jde o politický boj. Babišovi se nemohou dostat na kobylku, hnízdo již nikoho moc nebere a opět je zde tradičně období před parlamentními volbami, kdy se cca dva roky předem doslova rozthne pytel s odposlechy, úniky dat, úniky celých spisů a to z živých kauz, lží, podezření a manipulací placených pisálků. Tedy nic neočekávaného, ale český volič by měl být již dostatečně otrkaný, aby na podobné manipulace neskočil a raději si počkal na oficiální zjištění. Pro mě jen další velká bublina.

  • Je to kampan  , je to ucelovka ! Muj rusky psychiatr mi to dosvedci. 

    Bude to jeste nejakou dobu trvat nez to cele praskne. Ale praskne a bude sjanda potom. Ten Faltynek je prostacek z vesnickeho kolchozu , bez agenta by mozna tak tridil repku olejku od zrna. O nej vubec nejde. 

    Ale poveze se potom s procesim , jak jinak. 

  • Jak moc jste všichi informováni, že se vyjadřujete k věci která není ani pořádně vyšetřena policii, nebo snad máte křišťálovou kouli. Velké peníze =velké zákulisní hry do kterých nikdo z vás plebejců nevidí. Hospodské keci to je váš fenomén.

    • ........ani pořádně vyšetřena policii,.......

      Tak snad z tohohle duvodu jsem s policii provedl to , co jsem provedl ! Aby nic za zadnych okolnosti vysetreno nebylo !! 

      Jednomu neposlusnemu policajtovi se zastesklo po rodne Iglau , druhy se citil tou vysokou zodpovednosti  unaven . No a ten tajnej co tak vzdoroval to nakonec taky neudychal . 

      Zbyte poresi rusti psychiatri v CZ nelegalne zijici . To zaridim. 

      Tak bez obav zase k demogratickym volbam senochrupove. Zadn strachy , koblihy zase budou mi tupi poddani. 

    • zveřejněné odposlechy a fakta o schuzkach v hotelu staci kazdemu soudnemu inteligentnimu cloveku aby si udelal fundovany nazor, ale chapu to kobliha nepochopi... jak taky kdyz ma hlavu zalepenou marmeladou🤮

  • V normální společnosti by byl Faltýnek v teplákách. Není co dodat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit