Přejít na výpis diskuzí

Jednání imunitního výboru: Babiš a Faltýnek mají odklad, Němcová práskla dveřmi

9.1.2018 16:37
šar 54 příspěvků

Premiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš a první místopředseda hnutí Jaroslav Faltýnek dostali možnost vyjádřit se před sněmovním mandátovým a imunitním výborem k případu Čapí hnízdo v úterý příštího týdne. Dnes výbor debatu o policejní žádosti o jejich vydání k trestnímu stíhání přerušil, řekl novinářům...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • je když Kalouskovi přistrčili k hubě mikrofon. A co jako na prásknutí dveřmi Němcovou? A Hloupý Mirek začal "Paní Němcová je dáma ......" Tak to se moc povedlo.Obecně zavedená bezpáteřní modrá hlupaňa je "dáma!" Ta která se cpala pohotově na místo Nečase do Strakovky , když vyfičel.... Je to opravdová dáma před kterou si může každý právem uplivnout. Asi jak před Kateřinou AU AU od Zelených.
 • a já si zase myslím, že by se sněmovna měla usnést a toho udavačskýho gaunera pověsit na lustru v jednacím sále.
  • Jestli myslíš tím udavačským gaunerem Kalouska, tak jsem všemi 10 pro. Mirek je hnůj sněmovny. *12*
  • A ty prasečí ksichte by si měl chcípnout a byl by pokoj...ha...ha..
   • vanhorne
    "prasečí ksichte by si měl chcípnout"
    Nadprumerna inteligence Zemanovych a Buresovych vericich se vzdycky projevi, staci jen par slov.
 • Jsem velmi rád že jistá fosílie naší politiky už také pocítila,když je někdo jen do počtu bez vlivu,kandidátka na prezidentku,bože za posledních 10 let jsem se tolik nenasmál.Podle mustru ODS už může být prezident i Kačer Donald nebo jejich soukmenovec-cvičený opičák.
 • Domnívám se, že z chování Němcové z ODS je patrno, že jednání o vině obžalovaných nebylo až tak jednoznačné, jak si přáli poslanci "z demokratického spolku". Němcovou jistě nikdo neurážel vulgárními výrazy, a dá se předpokládat, že ji rozhodilo argumentování oponentů. Zarážející z jednání je to, že vyšetřující policajt lhal ve věci, která je dost klíčová, a to, že obhajoba neměla zájem o průběh vyšetřování, když opak byl prokázán. Jistě to zpochybňuje cíle obžaloby a navádí to na domněnku, že jde opravdu o politickou kauzu, i když zřejmě s nějakými nedostatky při vyřizování dotace. Ale posuzování žádosti přece měla na starosti nějaká komise, která by měla být také součástí obžaloby, a zřejmě není. Škoda, že naše demokracie neuznává presumpci neviny a že soudy v této věci jednají více než vlekle. Bohužel "politikum" tvoří poslanci, no a jaké poslance máme, to víme všichni.
  • U politiků žádná presumpce neviny neplatí, tam by měl vadit i stín podezření... nejde o žádné "stíhání" nebo "pronásledování", je to jen obrana demokracie proti tomu, aby zkorumpovaní lidé a zločinci nemohli proniknout do politiky. U nás tam bohužel jsou už od počátků demokracie v r.1990 a podle toho taky stav naší politiky a naší společnosti vypadá...
 • Nějak se zapomíná na Necasovy trafiky pro 3 v triku ODS za Nečasovy vlády,kdy je musel zachránit nej.soud,kdy se ohybal zákon a díky těmto vytecnikum,prohlasovali Drabkovu zlodejiinu s Kalouskem ohledně duch.pilíře!
 • Prohlášení:- imunita je pouze pro výkon poslance
  -klidně očistím své jméno a dobrovolně se vydám policii ČR


  Takže Němcovou klidně vynechte a je vidět že založení hnutí proti korupci slouží jen k tomu aby korupce byla přikrytá a zajistila beztrestnost hlavního aktéra Babiše.
 • Proč nejsem překvapen. Paní z ODS se školou tzv. Hnojárnou si přečte právní dokument v ang. bez českého překladu a okamžitě vynáší výroky.jak je možné že takovíto odborníci skončili spolu s ODS-kou fiaskem. To udělala státnici se zaměřením na právo asi v PLzni!!!
  A tito lidé jako finančník s chemickou školou zasahují do státotvornosti. Jak dlpouho tu budou tito samozvanci????
  • To že je paní od modrých strak ještě neznamená že nemá pravdu.
   • Proč svou pravdu neuplatňovala po celou dobu svého mandátu, kdy přední členové kradli před očima - viz Řebříček, Novák, Dalík a mnoho dalších. Stačí se poohlédnout po bývalých předních členech ODS, jak jsou vysmáti. A Němcová byla také v čele ODS, jenom hlupák uvěří, že nevěděla nic o zlodějinách modrých strak. proto její rozhořčení je falešnou ukázkou morálky těch "pravých demokratů".
    • To, že ODS kradla a že agent Bureš křičí "chyťte zloděje", ještě neznamená, že Bureš není ještě 100x horší...
     • Někdo pracoval, a třeba i kradl, jiný pouze kradl. Co je horší?? Pokud už saháš na morální stránku věci.
 • ... je to pořád dokola: všemi opuštěný d*ment něco vyblije a pak si to do zblití sám ohlasuje :)))
  • přeci ty jsi vyvrhel z Ostrova, Lidická 1332.Totiž žádný bijec. Rudyn Hrebeňár. Všemi vysmíván a opovrhován. Pícháš vlastní mamu, protože jiná by ti ani za peníze nadala.
 • Andrej Bureš je čestný a charakterní člověk, který by si nikdy nedovolil lhát a nebo provést nějakou nepravost. Jasně řekl, že nic neukradl, tak o co jde??? Nějaké vyšetřování by bylo mrháním penězi daňových poplatníků. Kromě toho všechny ty megazlodějny, lži, podvody a lumpárny dělá pro blaho nás všech a to naprosto nezištně. Svůj ryzí chrakter prokázal již za socialismu, kdy iniciativně a zodpovědně plnil náročnou a důležitou úlohu agenta StB.

  PS: Andreji, koblihy pošli jako obvykle, dík.
  • ... a ty jsi několikrát vysokoškolsky vzdělaný inteligencí nadupaný profesor ze Sorbonne, deb*le :)))
   • ale ty nejsi bijec. Jsi obyčejný zamindrákovaný Rudyn Hrebeňár. Tady toto bydlí v paneláku v Ostrově na Lidické 1332, tel 723 983 963. Je to malé zakrslé prošedivělé.
 • vzpomínám si jak vyfičel Nečas z vlády. A ODS zaplavili republiku billboardy.Byla na nich ta jejich drzá hlupaňa v čele smečky modrých strak. Prý "Petra for premier" . Banda strak měla tu drzost bleskově protlačit tady tu blbku do kanceláře premiéra. Absolutně žádná sebereflexe. Drzost a neomalenost tupost modráků je bezmezná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit