Přejít na výpis diskuzí

Ježíš vás miluje a dá vám práci, vzkazují katolíci nezaměstnaným

8.4.2014 16:14
125 příspěvků

Katolická církev nabídne práci v navrácených objektech nezaměstnaným lidem. Zrestituovány majetek musí katolíci opravit a udržovat a potřebují k tomu pracovní sílu. Usnesení o spolupráci při zaměstnávání v úterý schválila Česká biskupská konference.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ježíš a církve vám dají jen tak velký ho*no.
 • Pakáž svinská černoprdelnická!!!! *12* *16*
  • Pánbůhzaplať, řekne potom farář. *1* *1* *1* *1* *1* *6* *16* *16*
 • Jažíš jim dá práci, ale až dojde na placení, budou se černoprdelníci vymlouvat na Ježíše, ať ten zaplatí když pro něj pracovali! Že nezaplatil? Asi jsi se k němu málo modlil! *2* *2* *2* *2* *1* *1* *1* *1*
 • Je třeba nadále dokumentovat ty,kteří chodí do kostelů a po revoluci jim pak znárodnit veškerý majetek jejich rodů jako náhradu restitucí pro bezvěrce,že i oni museli kněžské oblbování z daní platit.Pokud někdo z rodu věřících s uvedeným nebude souhlasit,tak ho šupem dovléci na katovskou mučírnu,aby mu službu konající katovský mistr,na mučidlech rozšafně domluvil.
 • Všechny církve je prolhaný dobytek,na který musí národ dělat a ještě toto stádo lumpů natahuje ruce po restitucích.Za mnohaleté církevní oblbování je třeba ten kněžský dobytek ,co nejkrutěji,odporážet na katovských mučírnách.Pokud má národ Čechů přežít ,ve stávajícím životním prostoru přežít.,tak to chce všechny kněžské lumpy,co nejkrutěji odporazit na katovských mučírnách.Takto rozkradená země si prostě tyto kněžské lumpy nebude moci dovolit živit.Je třeba ,na katovských mučírnách odporazit i všechny poslance,kteří pro velkozlodějnu zvanou církevní restituce hlasovali a znárodnit veškerý majetek,těchto politiků a jejich rodů.Prostě všechen politický dobytek,který se po komunistech prolhal k moci,je třeba na katovských mučírnách odporážet co nejkrutějším způsobem a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.
  • Tak tohle je nepochybně Klas Jaroslav, to se pozná už podle dikce. Vítej zpět! *1*
   • *2* *2* *2* *2* *2*
 • Mám dojem, že církev vzkřísila Boženu Němcovou ta psala podobné pohádky. Publikovat pohádky jak ti zloději budou pomáhat nezaměstnaným, to jim může věřit dítě v jeslích. Když chtějí pomáhat lidem mohou se zřeknout miliard které mají dostat a tyto peníze mohou dostat nemocní, postižení apod. Sdělení, že budou pomáhat nezaměstnaným má vylepšit jejich obraz u veřejnosti, když poznali, že většina Čechů je proti okradení národa církevními restitucemi. Ať si flanďáky vydržují věřící a uvidíme jak se jim to bude líbit. Do současné doby na majetku který církvím přiřknula zlodějská vláda Nečase a Kalouska pracovali lidé, tak co církev blábolí za nesmysly, že na práci budou potřebovat pracovníky. To snad dosavadní pracovníky vyhodí a přijmou jiné. Celé jednání církve je jedna lež za druhou, ale bohužel někteří jedinci věří pohádkám a nesmyslům které církev vypouští prostřednictvím svých pracovníků.
  • Nestranný? *10*
 • Změna přichází oblbovačky parazitů končí,na polích bude makat Duka se svojí partou pederastů a povede je svatej Franta už brzy!.
 • Už čekáme na práci čtvrt století. Jak dlouho ještě budeme čekat? Nebo se má na mysli práce pro církev a zadarmo? Tak to možná jo.
 • Ježíš vám dá práci a vždy 14-tého Vám řekne: "Děkuji pěkně PánBůh zaplať." Ale tahle firma je velmi nesolidní a ještě jsem nepotkal nikoho komu by PánBůh zaplatil
  • Ale potkal. Vždyť i Vám platí, pane doktore a to už tím, že Vám dal inteligenci a zdraví. Chce to jen jít trochu do sebe a nebrat všechno jako samozřejmost. Jistě jste udělal a děláte hodně dobrého, ale ještě více jste dostal a dostáváte. Troška pokory a jiného pohledu ještě nikomu neuškodila. Zdravím.
   • "Pokora" bylo oblíbené slovo velkého drramatika.Pamatuji si jak blábolil,Čechům chybí pokora,patrně tím myslel sebe a bandu disidentů.
 • Tak podle toho Ježíš založí SRO a jako vedoucí pracovníky se potkáte s bývalou vládou, s těmi, kdo církvi pomohli okrást obyčejné lidi. Dnes vám budou velkomyslně nabízet práci a schováni za Ježíše budou plundrovat naší zem. Jednou budou naši vnuci a pravnuci číst v dějepisu, jak církev zachránila naši zem. Stydím se za všechny,kteří k tomuto podvodu přispěli svým hlasem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit