Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • katolíkům vzkazuji: mám vás rád ale pokud vás má bůh radši ať si vás veme
  • Příspěvky proti věřícím ( až na čestné výjimky ) jsou plné sprostých slov, která vůbec nepatří do jakékoliv diskuze.
    • ...není to tak trašné...akorát Tečka zase zaneřádil diskuzi...
  • Na tu sebranku pámbíčkářů dělat nebudu nikdy!
    • Je lepší zůstat na dávkách *14* *14* *14*
    • Na tu bandu podvodníků a parazitů bohužel nedobrovolně dřeme celé životy.
    • A proč ne, když za dobrou práci slušně zaplatí, benefity nabídnou, příjemný kolektiv i pracovní prostředí vytvoří. Myslete sakra politicky !!!
      • A chrániče na kolena k povinnému modlení se dají koupit v každém hobbymarketu....
        • Výhodně ve slevové akci !
          • Nakupte do zásoby, a kupte si je i na ruce!! Shrbeni strávíte dlouhý, dlouhý čas...
            • bobo: *1* *1* *1* *1*
            • Á, tady pán si očividně už dělá zálusk na pracovní pozici podlaháře ! Hymna podlahářů: ... pořád jen na kolena, na kolena, jéjéjej ...
  • já znám taky jeden takovej vtip... potopa, voda ve vesnici sahá po kostelní věž, všichni jsou už evakuovaní, jenom farář sedí na kostelní věži..přijede člun s hasičema a ti mu povídají -pojďte, my vás odvezeme..není třeba , Ježíš mě zachrání...voda stoupe a farář už sedí na špičce kostela..přiletí vrtulník a pilot mu povídá ať neblbne, že ho zachrání..není třeba, Ježíš mě zachrání..
    voda stoupla ještě výš a flanďák se utopil.. přijde před pána boha a stěžuje si, jak to, že jsi mě nezachránil, když jsem ti tolik věřil... jak nezachránil, vždyť jsem ti poslal člun a vrtulník...a s tou prací od pánaboha je to nejspíš to samý...
  • No a je to tady, šmejdi nám budou nabízet nejen předražené výrobky, ale i práci. Jsou průhlední stejně jako ten jejich Kristus.
  • Církev jméno Ježíše zneužila a jeho učení převrátilo vzhůru nohama.

    Ježíš kázal lásku - ne šířit víru ohněm a mečem.
    Ježíš kázal chudobu - ne hromadit majetky a podporovat vládnoucí vrstvu panských zlodějů.
    • Ale houby... to jsou jen pomluvy... A opřené o vymyšlený příběh fiktivní postavy... Asi jako kdybych postavil filozofii čtvrtiny světa na posledních slovech loupežníka Rumcajse *1* *1* *1*
      • Myslíte toho Rumcajce von Ržaholetz ?
        • Jojo... Ideální postava pro mystiky. Dají se mu do úst vložit jakákoli slova, a jako důkaz jeho existence poslouží spousta žaludů v lesích okolo Jičína *1* *1* *1*
          • Jenže namísto víře a sebeobětování se (smilník) věnoval Mance a později svému harantovi Cipískovi. Anebo v tom měl i zde prsty jakýsi Duch Svatý-Řáholecký ?
            • Až na věky, Mikovče, až na věky...
            • Amen !
            • Pomluvy! Nic než pomluvy a kacířská slova, rouhání!!! Ďábel ti našeptává ty zvrácenosti!!! Čistá je duše i tělo Rumcajsovo, a k tomu ti dopomáhej inkvizice...
    • Vy komunisti máte svého "Ježíše" Lenina a řídíte se jím doslova: VRAŽDIT! LOUPIT! DEVASTOVAT! .......
      • vraždit loupit devastova - Díky. činnost církevní mafie jsi popsal dokonale. *1* *1* *1*
  • Je pravda že ten tečka má tak malého pinďoura,,?
    • Hano, odkdypak se mozku říká pinďour ?
    • Tak mě napadlo... Malého pinďoura měl asi Ježíš, tedy pokud existoval, o čemž tedy pochybuji... Proč jinak by se věnoval namísto Máří Magdalény duchovnu? *1* *1* *1*
    • A to si troufne na kozu??
      • Soudružce Semelové to stačí.
    • Proto dělá jenom pokladníka v KSČM!
      • Omyl, nikoliv pokladníka, ale vrátného !
        • Lže, dělá kostelníka! Proto se tak zastává černoprdelníků *1*
  • Jsem nejlepší komunista na světě, ale v Pána Boha věřím, protože ti ostatní komunisti nejsou komunisti!
    • Obelhali vás. Jste synem pastoušky. Manči Pobožné a ponocného, nebo kostelníka... *16*
  • Satanistickejch pijavic hrající si na svatoušky nás zbaví jen válka,už aby byla!
  • Je pravda že ten tečka má tak malého pinďoura??
    • Jak každý komunista - malý mozek - malý péro!
      • Možná, ale znal jsem dříve soudruhy, o kterých se říkalo, že jsou VELCÍ čuráci, tak teď jsem poněkud per plex ...
    • Je to pravda ale on tě nemusí zajímat, je to gay a dělá druhým mámu takže mu to nevadí, *3* *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit