Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jažíš jim dá práci, ale až dojde na placení, budou se černoprdelníci vymlouvat na Ježíše, ať ten zaplatí když pro něj pracovali! Že nezaplatil? Asi jsi se k němu málo modlil! *2* *2* *2* *2* *1* *1* *1* *1*
  • Nevím jestli nás ježíš miluje, ježíš především NENÍ. Stejně jako bubáci a hastrmani *1* *1* *1*
    • Ano, Ježíš je už cca 2000 roků po smrti, blbečku!
      • Ano, tu pohádku jsem také četl... *1* A ty tomu věříš??? Dejme tomu, že někdy před 2000 lety existoval nějakej vlasatej santusák, pravděpodobně duševně chorej, poněvadž tvrdil, že dokáže zázraky, a že ho spolu s jinými ukřižovali, to by tak mohla být historická pravda... *6*
        • Reagovat na tebe ( padlý angeli) je vážně škoda. Ty prostě jen urážíš. *9*
          • Ano, pánbíčkáře samozřejmě a s chutí. Jakožto sice nepraktikující, nicméně přece jen satanista, to považuji dokonce za svou povinnost. *3* *1* *1* *1*
            • Pro "pro angel": Víš prd - zkus si někdy místo bible přečíst Antona Sándora LaVeye. Satanismus je především o tom, NESPOLÉHAT na to, že tě nějaká vyšší bytost vidí, chrání, miluje a pomáhá Ti. V mnohém se to podobá modernímu kritickému myšlení - satanismus nabádá nahlížet pod povrch věcí, hledat souvislosti, příčiny a odhalovat nepravdy, potlačovat ILUZE a SLEPOU VÍRU. Nikdo Ti nepomůže - pomocnou ruku vždycky najdeš nejsnáz na konci vlastní paže. Slabí budou zašlapáni a silní zvítězí - ne snad proto, že bychom to my satanisté tak chtěli a usilovali o to, ale protože takový je zákon přírody. A je hloupé a zločinné to lidem zastírat, jak se o to snaží církve. Páchat povinně nějaké "špatné skutky" nemají satanisté v popisu práce, to je jen pánbíčkářská propaganda...
            • Každý den jeden špatný skutek, to je prý heslo satanistů. Tedy i Vaše? To je přece trestné. Pokud tady jen " nemachrujete " ( ti smajlíci mě trochu matou), tak jste nemocný, pane, a měl byste vyhledat pomoc, abyste nezačal být praktikující sat....ta a neohrožoval své spoluobčany.
          • Kdepak... Neuráží, jen konstatuje fakta...
            • Nic než konvence... Jako metr nebo hodina. Ustálená hodnota. A pak, jiná možnost ani nebyla, když křesťané ohněm a mečem převzali dědictví celého antického světa, přetavili ho k obrazu svému a začali vyvážet lásku a milosrdenství na hrotech kopí a mečů... Ve světle Kristova učení přestaly existovat všechny ostatní letopočty, naštěstí ne absolutně, jak jistě víte, neb tu máme letopočet kupříkladu židovský, arabský, či čínské nebo japonské počítání let... Letopočty těch národů, které se nenechaly křesťanstvím zničit...
            • ...a co historiky historické dělení lidských dějin v čase na : před Kristem a po Kristu? Taky jen "fantasmagorie" pomýlených vědátorů a filosofů téměř celého světa? Pravdivost Bible popíráte, je to Vaše právo, ale toto popřít půjde těžko.
            • Pro anonyma *1* Evangelia nejsou historické dokumenty, víme? Podporují sama sebe, ale nic jiného je nemůže podepřít. A navíc nejsou prokazatelně autentická *1* *1* , jsou přepisovaná, a o dost mladší, než novozákonní události...
            • Evangelia podle Matouše, Marka, Lukáše a Jana. Zaznamenáno.
            • Už někdy někdo dokázal, že novozákonní události nejsou výmysl? Historie nic takového nezaznamenala. Ježíš není a nikdy nebyl historickou postavou *1*
            • Jak může konstatovat fakta? Vždyť tehdy nežil, takže je to čistě jeho osobní názor na historickou osobnost, kterou nevhodnými slovy hrubě uráží... Proč?
      • Přesně tak. Kleplo ho, když mu víla Amálka porodila vodníčka Volšovečka *1*
  • Víte jak páchne chcíplej komunista?
    • Ty se máš. Já bych taky chtěl byt někdy první!!!
  • Ježíš a církve vám dají jen tak velký ho*no.
  • Pakáž svinská černoprdelnická!!!! *12* *16*
    • Pánbůhzaplať, řekne potom farář. *1* *1* *1* *1* *1* *6* *16* *16*
  • Všechny církve je prolhaný dobytek,na který musí národ dělat a ještě toto stádo lumpů natahuje ruce po restitucích.Za mnohaleté církevní oblbování je třeba ten kněžský dobytek ,co nejkrutěji,odporážet na katovských mučírnách.Pokud má národ Čechů přežít ,ve stávajícím životním prostoru přežít.,tak to chce všechny kněžské lumpy,co nejkrutěji odporazit na katovských mučírnách.Takto rozkradená země si prostě tyto kněžské lumpy nebude moci dovolit živit.Je třeba ,na katovských mučírnách odporazit i všechny poslance,kteří pro velkozlodějnu zvanou církevní restituce hlasovali a znárodnit veškerý majetek,těchto politiků a jejich rodů.Prostě všechen politický dobytek,který se po komunistech prolhal k moci,je třeba na katovských mučírnách odporážet co nejkrutějším způsobem a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.
    • Tak tohle je nepochybně Klas Jaroslav, to se pozná už podle dikce. Vítej zpět! *1*
      • *2* *2* *2* *2* *2*
  • No a je to tady, šmejdi nám budou nabízet nejen předražené výrobky, ale i práci. Jsou průhlední stejně jako ten jejich Kristus.
  • Už čekáme na práci čtvrt století. Jak dlouho ještě budeme čekat? Nebo se má na mysli práce pro církev a zadarmo? Tak to možná jo.
  • No že jsem komunista je vedlejší. A le že jsem kozomrd tečka vám možná neco napoví. Soudružku kozu Semelku šuká celý ÚV KSČM! Konečně se mi ulevilo!
    • Já sice nenávidím inteligenci, ale nezařídil bys to i mě? Taky bych si šukl.
      • zloději nicků, to musí bavit
    • dává i nestraníkům, když udělaj test z marxizmu-leninismu. Nebo aspoň odrecitujou text internacionály *6* *6* *6*
    • Ale já jdu vždycky první! Gréba až po mě!
      • Grebeníček ho tam může leda nadrolit... *3*
        • Náhodou, Grébovi ho hulím a bez problémů!
          • Teda promiň, ale - fuj!! To zas soudružka Semelová, teď jsem ji viděl na fotce odbarvenou na blond, to je docela fešná ženská. Než mne vyhodili z ČVUT, stihnul jsem udělat zápočet z marxáku, myslíte, že by mně to uznala?? *1*
  • dostavaji majetek zpet a nemaji pracovni sily, které by na polich, lesich a budovách pracovali za ZAPLAT PANBUH....
    • Preláti se tam přece sami dřít nebudou! Potřebujou někoho, kdo bude dělat za ně, za párek a za půldarma! *1* *1* *1* *1*
      Pak ještě řeknou" Pánbíček vám to stotisíckrát oplatí" *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit