Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže by mohli nabídnout práci cikánům, , už vidím jak jsou nadšeni.
    • Najde se občas cikán, který je pracovitější, než ty, blbečku!
      • Jaká je podle vás jednotka OBČASu? Občas se v Indii narodí i bílý slon... *16*
      • Když jsou tak pracovití, tak proč jich je tolik na podpoře?
  • !!!
    benjamin-fulford-cz.webnode.cz/blog/
  • Mi komunisti musíme církev vyvraždit protože nám konkuruje! Přesvščení v komunizmus je důležitější. To samé Fašisti. Tí nám taky konkurují!
    • Co komouš z padesátých let, to obřezaný Žid nebo pokřtěný, katechismem a faráři vyškolený KATOLÍK.
    • Neblbni! Představ si potenciál takového spojenectví! Už v duchu vidím plakáty... Vlevo Stalin, vpravo Hitler a uprostřed Ježíš rozprostírající svatozář nad oba svoje druhy a kolegy v tyranii *1*
  • Je pravda že ten tečka má tak malého pinďoura??
    • Jak každý komunista - malý mozek - malý péro!
      • Možná, ale znal jsem dříve soudruhy, o kterých se říkalo, že jsou VELCÍ čuráci, tak teď jsem poněkud per plex ...
    • Je to pravda ale on tě nemusí zajímat, je to gay a dělá druhým mámu takže mu to nevadí, *3* *3* *4*
  • Satanistickejch pijavic hrající si na svatoušky nás zbaví jen válka,už aby byla!
  • Jsem nejlepší komunista na světě, ale v Pána Boha věřím, protože ti ostatní komunisti nejsou komunisti!
    • Obelhali vás. Jste synem pastoušky. Manči Pobožné a ponocného, nebo kostelníka... *16*
  • Je pravda že ten tečka má tak malého pinďoura,,?
    • Hano, odkdypak se mozku říká pinďour ?
    • Tak mě napadlo... Malého pinďoura měl asi Ježíš, tedy pokud existoval, o čemž tedy pochybuji... Proč jinak by se věnoval namísto Máří Magdalény duchovnu? *1* *1* *1*
    • A to si troufne na kozu??
      • Soudružce Semelové to stačí.
    • Proto dělá jenom pokladníka v KSČM!
      • Omyl, nikoliv pokladníka, ale vrátného !
        • Lže, dělá kostelníka! Proto se tak zastává černoprdelníků *1*
  • Je třeba nadále dokumentovat ty,kteří chodí do kostelů a po revoluci jim pak znárodnit veškerý majetek jejich rodů jako náhradu restitucí pro bezvěrce,že i oni museli kněžské oblbování z daní platit.Pokud někdo z rodu věřících s uvedeným nebude souhlasit,tak ho šupem dovléci na katovskou mučírnu,aby mu službu konající katovský mistr,na mučidlech rozšafně domluvil.
  • Přispět církvi není trestný špatný skutek...
  • práci nám dá jedině KSČ, říkali to na ÚV a já jim věřím
    • *1* *1* *1* Ta ti dá jenom balšoje guvno *2* *2* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit