Přejít na výpis diskuzí

Jihlavané poslali ODS po 16 letech do opozice. Cyklistika holt už netáhne

13.10.2014 13:30
František Strnad 3 příspěvky

Jihlava je sice nejmenší krajské město (o tento post neustále soutěží s Karlovými Vary) politické, respektive mocenské boje tam ale nejsou o nic menší než jinde. Dlouholetý místní občanskodemokratický baron Jaroslav Vymazal řečený "cyklista" se nejspíš tentokrát na místo primátora už neprocpe....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Mimochodem, zločinci ODS v rámci akce překabátění se rozprchují do TOP09, ANO(viz včera v TV) do nezávislých organizací(na kom nezávislí? na občanech?) a občané je dokonce volí, vlastně oni stále volí ODS jen pod jiným jménem:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 • K hlavním českým politickým zvyklostem, kdy je převlékání kabátů politickým normativem a to od 39 roku, potom ve 45, 48, 68,71,89 a do současnosti je to průběžné,u TOP 09, která je složená s ODS,KDU-CSL, SZ, STAN je to běžné a normální, podle toho jeji členové jsou amorální , nemorální :-)podlí, koryťáři, tí, kterým jde zejména o moc, prachy a moc ovlivňovat a manipulovat jiné, aby nebylo vidět na ně !!!Oni jsou schopni prodat , či dovézt do války svoji zemi za mrzký peníz bez mrknutí oka !!! Tady tomuto pražáci léta tleskali, opěvovali a volili:_))) Čímž došlo tady k tomuto: Církev šilhá i po majetku krajů, za který už pobírá miliardy.
  Katolická církev se pokouší získat i majetky krajů, na které podle restitučního zákona nemá nárok a dokonce za ně už inkasuje část z miliardových náhrad. Když kardinál Dominik Duka před rokem a půl podepisoval s premiérem Petrem Nečasem (ODS) smlouvu, která stvrzovala zákon o majetkovém narovnání, sliboval, že „uzavřením smlouvy jsou veškeré nároky církve vypořádány“.
  Slováci se začínaji bouřit viz: www.youtube.com/watch...i1dc7w, jen čekám, kdy to začne v česku !! ,protože těch lumpů je na tak malou zemi hodně :-))
 • Stará ohraná lidská písnička.

  Pamatuju 90 léta kdy byla modrá mafie na vrcholu. Zdejší zlodějská podnikatelská smetánka
  ji plně podporovala. Kradlo se dle Klausova hesla - trh je nadřazan morálce i zákonům.
  Klaus byl lokaji z tisku prezentován jako génius a každý kdo byl proti němu byl
  mediálně zlynčován.

  Po hromadě skandálů a zločinů šla ODS po zásluze ke dnu. Už není vládní stranou
  a nemůže nabídnout lup v podobě státních zakázek. Proto ji armáda kariéristů opustila a najde si jiné tzv. nové strany.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit