Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Janoušek ožralý srazil ženu a ani řidičák mu nevzali. A kolik super politických zlodějů běhá po svobodě a nikomu to nevadí.
  • Text Vašeho příspěvku Gumáku měl by ses víc starat o Litvínovskej hokej a ne ze sebe dělat ručitele kašpara tomu korupčníkovi *16*
  • jó..., kdyby tak soudruh Šlégr, velký utčitě fair play sportovec s posílenými mozkovými závity tréninkem na bruslích věděl, že kdyby soudruh Rath tahal jako otec před syny místo veřejných milionů z buřinky králíky, pro soukromé obveselení svých potomků, jó...to pak by jistě žil spokojeně s milkou i rodinou, jako vzorný hospodář dobrých mravů, v rámci své rozdojené rodiny, jako dvouhlavá hlava rozvětvené rodiny...nevím tedy jak se na to dívá soudruh bruslař Šlégr (t.č. bez hokejky), ale já bych řekl, že veřejné blaho stovky matek, otců a spořádaných rodin s dětmi, jsou společensky přednější, než dvě deprivované děti o veřejného otce-stranitele, potažmo tak o případného tuneláře a sobeckého demagoga...a co takové dvě děti od otce vraha??...o ty se též bruslaři šlégře postaráš a za otce se zaručíš v jejich prospěch???.... dle mého názoru...
  • Guma byl vždy legrační :)))))))))))))))))))
  • Musím říct že se mýlíte.Já jsem byl asi první kdo proti Ráthovi hned po jeho nástupu do funkce protestoval s transparentem přímo u něho na kraji.To prosazoval fotovoltaiku a byl jsem překvapen,že fšichni komunističtí zastupitelé rátha v těch levárnách všema hlasama podporovali.Při tom jsme jím před hlasováním vysvětlili,jaký devastující dopad bude mít jejich rozhodnutí na jejich voliče a cenu elektřiny.Tak jsem na vlastní oči viděl politiku ČSSD a KSČM ve skutečnosti.
  • Komicke pocinani pana Slegra zcela jasne vysvetluje jeho prilehava prezdivka... *1* *1* *1*
  • Konečně vím, proč má přezdívku "GUMA" ! !
    • ... vždy jsi byl pomalejší, skoro jako on :))
      • Antiparoubek ještě neznamená antiblb .
  • Kolik má Šlégr slíbeno záručného?
    • To mě hned také napadlo !Myslím,že nejsme daleko od pravdy a že je Šlégr poslancem to mě v tom jedině utvrzuje.
  • postavit se "lidsky" za někoho, jehož arogance ,ctižádost a despotismus jsou evidentní, navíc z manželky a milenky udělal zcela veřejně lepší "kurtizány".... no, nevím.
  • Rád bych se též připojil za Ratha a ostatní zadržené. Ale jsem přesvědčen,že Kott a Pancová čistí nejsou! Ale ta vazba i celá ta kauza smrdí politickou objednávkou i korupcí za kariéru Bradáčové.. V Česku se musí krást miliardy,aby byl člověk beztrestný a ne krabicová vína! *11*
    • Rath a jeho oranzovy gang okradal danove poplatniky o desitky miliard rocne. Jen za par mesicu na ministerstvu napachal skody za miliardu. A to jeste nemel k rude svuj oranzovy gang! *1* *1* *1*
      • Promińte,ale Vás znám a Vy jste člověk jednoho tématu-nenávist ke všemu levicovému a přehlížení všech zvěrstev pravice,tak na Vás již nebudu reagovat! *3*
        • ... Radka příjde o hodně :))))))
          • Možná šance pro vás,protože si myslím,že Radka je chlap ! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit