Přejít na výpis diskuzí

Jít si zaběhat po prohýřené noci není bláznovství. Ochráníte si mozek

11.12.2016 18:45
6 příspěvků

To, že alkohol tělu a mozkovým buňkám zrovna dvakrát neprospívá, není tajemstvím. Protože se ho ale lidé nehodlají vzdát, hledají věci způsob, jak jeho negativní dopady alespoň zmírnit. Příště, až se probudíte s kocovinou, zkuste si místo umíchání vajíček jít na chvíli zaběhat. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Chlastají více muži a daleko více se přitom flákají. A nikdy jsem je neviděla po flámu běhat, natož se jakkoli hýbat. I po bytě udělá každá žena více kroků. Musí být v pozoru, i když je úplně grogy. Každý chlap, seč je sebevětší zlato, nechá se obskakovat, i když hlavička bolí voba dva. Nejlepší je argument, že v rodině může chlastat jenom jeden. Vždycky je to on. I kdyby ženská potřebovala taky na spoustu věcí zapomenout, tak nemá právo ani příležitost. Podle mě, ten, kdo zdrhá do krčmy, se vyhýbá všem povinnostem a nedospěl. Není pravda, že doma je taky zábava a žádná práce. Chlap nadává na binec, ale zadek nezvedne...leda, když zavolá kámoš, aby šli na jedno.
 • To bych se uběhal a neměl čas na blbý kecy v parlamentu.
  • Kdyby pan ex-ministr Kalousek neexistoval, asi by si ho museli někteří tupoučtí ožrálové vymyslet a namalovat.
   Podívejte se radši na tu ožrlaeckou dementní uslintanou ovartlamu z hradu - jakéhosi zeman - to je ukázkový případ. Otvře ten svůj prolhaný fekál a vyvalí se alkoholicky-nikotýnový smrad a nesmysný žvást.
 • běh je dobrý i na "zdravý úsudek", měli by jste povinně každý den ráno hodinu běhat před redakcí, aby vám to aspon trochu pálilo !
 • Tak Tiscali zrusilo diskuzi k clanku,, Jak chutná nenávist aneb České mléko muslimům nedáme! " To tam asi museli dostat slunickari a dobroserove poradne na frak:-) Vubec jim to nezavidim - stale dokola psat lzive propagandisticke clanky a stale dokola byt konfrontovani s negativnimi a posmesnymi reakcemi vetsiny obyvatelstva.
  • Asi bychom ztratili poslední iluze o naší babišovsko, zemanovsko, konvičkovské nátuře..naše společnost hnědne a rudne... máme zase svoje třídní nepřátele...konečně smysl života

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit