Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Havloidi v ještě větší křečí než obvykle. Čím to asi bude...? *15*
    • xxx
  • Na Novinkách jsou taky dobře debilní, napřed napíšou:
    "ANO vyhrálo u všech skupin obyvatel, jen mladí upřednostnili Piráty"
    a hned na to vypotí tohle:
    "S výsledkem voleb nejsou Češi spokojeni"
    Apeluji na Vás pane Babiši, udělejte s těma duševníma impotentama krátkej proces!
    • Proč by si soudně uznaný lhář nerozuměl s obviněným člověkem z podvodu? Vždyť tomu všichni rozumíme. Přeci všeci kradnú. *14* *14* *14*
    • přéééésně, stalinistickým myšlením uděláme s reakcionáři a kulaky krátký proces

      Veleba premierem






      PCHE !!!
      • si kakal Sajmone?
        • Da *13*
          • viď, jako vždycky
  • Zdá se, že autor článku by na postu premiéra rád viděl zprofanovaného potížistu Kalouska. Nebýt pár ovíněných hlav z kavárny v Praze, Kalousek by teď seděl kdesi ve své vesnici u piva s hodně těžkou hlavou a otázkou "Quo vadis" skrachovalče??
    • xxx
  • Je otřesné sledovat pisálky, špinící pana Babiše. Je to podobné, jako když pražská Kavárna už pomalu 4 roky špiní pana prezidenta Zemana.
    Dámy a pánové, jednou oba vyhráli volby, tak to už pochopte a přestaňte se do nich navážet. Kdyby, nedej bože, se volby měly opakovat, bude ANO a pan Babiš ještě silnější. Tak o co vám jde? Snažte se vyhrát příští volby.
    Volby si ČSSD prohrála hloupou antibabišovskou rétorikou sama. Měla mít témata. A měla začít s kampaní dříve, ne až v červnu, po hloupé demisi, nedemisi vlády.
    • xxx
  • Co jiného se dalo čekat v tom zahnojeném českém dvorečku. Konfident StB bude jmenovat konfidenta StB. Světová ostuda.
    Rudý fašismus je na pochodu. To tupé české stádo nevidí, že zase bude rýt d.žkou v zemi.
    • ... jsi neškodný nepoužitelný zesraný d*ment :)))
    • Lepší jasný konfident, u kterého vím, co může udělat, než nějaký sluišňák, u kterýho nikdo neví, kdy prodá nejen lesy a nemocnice, ale i celej národ. Po r. 89 už to tačalo a stále je ještě co prodávat.....
      • A jak asi tak víš co může udělat když pokaždé říká něco jiného a až jednou prodá celý anofert Číňanům bude rázem půl republiky pryč , národ už se dávno prodal za pár koblih ...ono nebejt 40ceti let bolševismu který existoval právě díky takovýmto konfidentům tak by tu býval zůstal domácí kapitál a nic se nikdy prodávat totiž nemuselo takže to nezačalo v 89 ale v 48 znárodněním a likvidací domácího kapitálu ....
    • Lépe současný stav nelze popsat - 10.000....0% pravda.
      Dva konfidenti komoušské STB se převe navzájem nepodrazí.
      A tomu hradnímu nesvéprávnému dementnímu populisticky žástavému NIC - soudně usvědčeného z podvodného lhaní přece nebude vadit nějaký "droibný" podvůdek jeho noshleda.
      • Musíš si najít svoje dva vlastní týpky, kteří pak ve volbách vyhrají nad těmito dvěma. Jinak si tady užužláš akorát kšandy.
    • xxx
      • Milý příteli, nevím sice jak souvisí přistání na Měsíci se zvolením Babišovy smečky Basmea, ale mohu tě ujistit, že o kosmonautice toho vím docela dost. *3*
        • xxx
        • Víš akorát tak hovno, blbe.
        • slovník Sajmon, ále co, hlavně, že brečíš vzteky, jupííííí
    • Schází mi, zda do tohoto českého stáda patříš také.
      • Příteli, žiji sice v té české ohradě, ale vždycky jsem byl spíš individualistou, neškodil jsem stádu, ale netáhl jsem s ním. Nezapomínej, že v české ohradě nežije jenom stádo.
    • ... přiznávám se, jsem s nervama v hajzlu, náš dědek Křenek taky volil pana Andreje Babiše!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit