Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vyjádření Johna je ukázkou práce vlády. Vláda, kde sedí ministři VV nejdřív schválí reformy v sociální oblasti a pak mažou med kolem úst lidem, že oni to vidí jinak. Chtějí nasbírat body u voličů. Opět jeden z komediálních výstupů.
  • Jak je možné, že všechny nechává chladným, že zakázku má Drábkova firma. To je přece děsběs. *11*
  • Samozřejmě, že k úsporám nemůže nikdy dojít. Peníze jsou jen odkloněny jiným směrem.
  • Úspory by se našli, kdyby nepodporovali parazity na dávkách, a nejsou to jen černí. Je mezi nimi i dost bílých, viz. např. zázračně vyléčený vozíčkář z Youtube. Dostal dávky a začal chodit.
  • Můžou cikány ze Šluknovska vozit do Prahy ať zde uklízí psí bobky, je jich zde požehnaně. *11*
  • Drábek přece žádné úspory prokázat nemůže. Celá akce se zavedením nového systému dávek je přece propojena s firmou, na které má přímé vazby Kristýna Kočí, a následně pak systém sockaret a důchodokaret je přímo zadán Drábkově bývalé firmě, kterou byl nucen prodat, aby se mohl stát "nestranným "politikem. Z toho přece jasně vyplývá, že kontakty se svou vlastní bývalou firmou nezanikly a firma je přímo osobně Drábkem preferováana. Prostě tunel za účelem zprostředkovaného osobního obohacování. Vešškeré údajné úspory jsou jen okecáváním a oblbováním veřejnosti. nelze přece Joihnovi prokázat nějaké úspory, když patrně vůbec žádné nevznikly, naopak tam spíše bude nemalá ztráta. Za cenu terorizace zdravotně postižených a následně důchodců, kteří kvůli nyní dávkám a později kartám budou nuceni trpět obrovská nepohodlí čekáním ve frontách, či nákladným cestováním k bankomatům, kde navíc jistě na dědy a babičky již budou čekat kriminální živly, aby je ihned po výběru peněz oloupily. A zde byla opět vybrána Česká spořitelna, tedy obcházení svobodné volba finančního ústavu. Ta za takový kšeft nejspíš také nezůstane dlužna příslušným decízním osobám, které jí tuto zakázku přihráli. Po zavedení důchodových karet totiž bude na jeden bankomat denně připadat cca 200 důchodců, kteří bankomaty používat často neumí a kde budou venku a v nepohodě na ulicích stát mnohahodinové fronty na výběr. Jako pitomci !!! Cestovné nepočítaje a obtížnou pohyblivost či zdravotní poruchy také. Prostě klasický samolibý teror !!!
    • Kdybych byl důchodce, víc by mě zajímalo, jak daleko musím jet k bankomatu pro důchod. Dnes je to možná trochu jinak, ale ještě před pár lety to byla právě Česká spořitelna, která měla pobočky a bankomaty i na menších obcích. I tak je to v případě pohybových obtíží a současnému stavu dopravy minimálně půldenní záležitost.
      • No, tak já to mám k nejbližšímu bankomatu ČS Spořitelny 10 km. Cesta MHD je dnes za 18,- Kč jedna jízda, tedy tam a zpátky 36,- Kč zbytečně navíc + po operaci jsem mizerně pohyblivý, nevydržím stát ve frontě. Důchod mi chodí na účet do mé banky. Zdálo by se, že jsem s cestováním na tom relatívně nastejno, ale není to tak. Příbuzní mi jednou cca za 10 dní berou autem do hypermarketu na nákup potravin do ledničky. A tam mám v hypermarketu bankomat, kde si vyberu pár drobných na útraty na chleba a housky doma na vesnici do krámku, kde se kartou nedá platit. No a složenky zaplatím z domova. Ale nemusím nikde čekat fronty a peníze mám v bezpečí v bance, takže domácí loupežníci u mne vlastně peníze ukrást moc nemohou a zbytek je bezcenné haraburdí, i tenhle ntb, co píši, je repasovaná "vykopávka". Ale stačí mi pro moji potřebu. Až zavede Drábek ty jeho karty, budu nucen si nějak vyřídit trvalý příkaz k převodu na svůj účet. Proč ??? Vždyť mi to sociálka na něj může posílat rovnou, jako je to teď. Ale po těch šílenejch Drábkovejch pitomostech bude bordel, ČS sporka nebude stíhat převody, nebo se penze prostě ztratí a budeme se moci věšet. Co Drábek vymyslí, je vždycky jen bordel a terorizace bezmocných, je to zrůdná hyena. Neušetří přece nic, vždyť sociálka, co mi posílá penzi to má automaticky nastaveno trvalým příkazem a žádný úředník u ní to ani nemusí kontrolovat !!! Ne, budu muset mít kartu a věčně reklamovat, kde mi visí prachy. Dreaábek si prostě jenom na náš účet přihrává sobě přes svou bývaklou firmu úplatky. Je to moje podezření, ale zatím systém důchodů nenaběhl, takže nelze zatím podat trestní oznámení na Drábka. Musí se počkat, až jak to bude fungovat. Pokud ano, no tak holt přijdu zbytečně o poplatky české sporce za trvalý příkaz. Do pr.ele, pitomci !!!
  • To už měli udělat dávno. Kontrola sociálních dávek se měla udělat okomžitě po revoluci. Udělat, ne o tom jen kecat.
  • Pan John to možná myslí dobře, jenom jaksi nepočítá s mocí servilních sděl. prostředků. Dávno měl pochopit, že takhle nepochodí. Měl by sestoupit z trůnu a jít mezi lid. Dřív to činil častěji, i když nyní by to měl dělat daleko víc. Jinak jeho strana skončí na úbytě a jeho vyšťouchaj jiní, byť i podrazy.
  • Osobne tuto vladu rad nemam,a to vim,ze vlada cssd by byla jeste horsi!Ale kdyby se me tato primitivni osoba jakou je tento "predseda" sektostrany vv-abl na cokoli zeptal i jako obycejneho obcana,tak mu zkratka neodpovim,nebo mu doporucim aby navstivil psychiatra a neobtezuje.
  • Oni se umí bavit, ale jenom se svými státem placenými konkubínami při sexuálních orgiích.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit