Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ilja: hele blbečku, když si to nepochopil tím svým jedním závitem mozku, jak jsem to myslel, tak raději zalez do zemljanky....
    ( pro vysvětlení, neberou nás moc za plnohodnotné členy v tom bordelu, co se EU jmenuje)
  • Když Klaus, jediný z politiků mluvil o EU pravdu, skoro všichni jej chtěli "sežrat". Postupem času se ukázalo, že Evropská unie je jenom pro některé státy a že ji vlastně dirigují dva-tři státy. Solidarita, která byla jedním z důvodů zakládání EU je také jenom pro někoho. Není vinou naších politiků, že neprosadí solidaritu, která není. Jejích chybou je to, že zbytečně ukazují svoji solidaritu k EU. A to by mělo skončit. "Co vy nám, to my vám"
  • Pan John by si měl taky uvědomit,že na jednání kde se rozhoduje o našich občanech je zapotřebí poslat odborníka a slušného člověka.Né politika ,kterému ani zaměstnanci jeho rezortu nikdy nevěřili ani věřit nebudou.Ale to je odpovědnost voličů,když se nechali zvyklat vysloužilým novinářem v rukou miliardářů. *2*
  • V Kanadě jsem naposledy pobýval právě v době opětovného zavedení víz. Při tehdejším vstupu na kanadské území jsem ocenil, že tamní "immigration officers" dokázali velmi nestranně a přesně "odhadnout" držitele českého pasu, ačkoliv jim naši cikánští spoluobčané v té době určitě přidělávali spoustu zbytečné práce. Dle reakcí kanadských obyvatel a jejich médií si myslím, že především nemáme dobrý kredit ve světě. Proto s námi kdokoliv "zamete" a ani EU nestojíme "za námahu". Četl jsem tam i názory, že "číše přetekla" následkem tehdejších, dlouhodobě hloupých a nekompetentních postojů českých vládních reprezentantů. Ačkoliv bych mohl za svými kanadskými přáteli cestovat každoročně, tak jako většinou oni cestují k nám, počkám si na změnu kanadských přistěhovaleckých zákonů a pak se tam opět vrátím. Nespatřuji v postoji kanadské vlády nic pro sebe ponižujícího. Popsanou reakci ministra považuji jednak za neznalost problematiky a také za snahu se "zviditelnit". Bohužel až příliš častý jev, a nejenom u našich politických představitelů... *10*
  • Kde se vubec bere v ministrovi ta drzost, pozadat EU o zasah pro jedinou zemi, ktera na Evropu jenom nadava. Prezident teto zeme nech spalit vlajku EU na dvore, prezidenta EU odmita oslovit jako prezidenta a na hrade hulaka parta chuliganu Herrman go home. Predstavitele Ceska musi mit silny zaludek, kdyz najednou jim suverenita neni dulezita a chtji solidaritu.
  • Kvák a hlas lidu = jeden vlikej vůůůůůůůl. Jestli jste si nevšimli vy dva blbove , tak v EU , už nějakou dobu jsme.
  • Oni si to jistě nechají zaplevelit,blbý Johne.
  • Když vidí tu naši vládu darebáků, tak nás řadí někam k Balkánu! Ani se jim nedivím, že o nás v EU není moc zájem....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit