Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Schwarzenbergu, Vaše zdraví Vám opravdu přeji.Já sám sice aktuálním potvrzením o svém zdravotním stavu nedisponuji, nicméně si myslím, že i když třeba nějakou skrytou nemoc mám, tak zatím nic nesvědčí alespoň o tom že bych trpěl mentální retardací a proto Vás pane Schwarzenbergu rozhodně volit nebudu. A to ne kvůli Vašemu věku nebo zdraví, ale hlavně proto, že jste se propůjčil k tomu, krýt Vaším jménem pana Kalouska, kterého pokládám za jedno z největších zel v naší zemi.
    • Text :Není co dodat, jste stejný, jako Kalousek a to je hyperkmotr a hlavně zloděj. Že se chodí do vazby vysmívat Rathovi je také vaše práce?!!!
    • ... ale svědčí a jasně :))))
  • schvancnbergu,jdi doprdele uz,ty huhno ospalej.
    • ... kolik promile, nulo?
  • To mne tesí, ze ste cesí. To tu již bylo od nějakého degeneráta.
  • Lidi vzpamatujte se!
    Je to jeho špeciélní tah reklamní.
    Stejně tomu rakušákovi nedám hlas! Ale co vy ostatní! Jste zblbí??????
    • ... z tebe určitě nikdo zblblý není, troubo :))))
  • Jo seš zdravej. Asi tak jako já jsem v šestapadesáti špičkovej sportovec. *10*
    • Se máš, ale co já! Už teď ve 30ti nemůžu pořádně dejchat.
  • Blb chce mít státní pohřeb.
    • ... s tebou v čele smutečního průvodu, trotle :))))
  • Rozkradením 800 miliard zločineckou mafií ODS, TOP 09 a VV, nyní LIDEM, a co lidé, a co děti, mají si kde hrát?
  • Prý donesl papír, co si s ním vytřel prdel, no, a stačilo to, buzeranti výskali.
  • tato osoba je zcela dementní se známky degenismu a melancholie, degen a degenerovaný, tam se to kurvilo, jak na jarmarku, to ani nikdo neví, kdo byl otec, nebo zda to neměla se psem, a tady je outěžek
    • ... tvé známky popsat nelze, vemeno :))))
    • Na to už přišla většina lidí, ale teď všude ukazuje to potvrzení od Chocholouška, že je normální. Nedej bóže, aby se stal presidentem. *1*
      • Ale ono by se zase tak moc nestalo. Prochrápal by celé volební období, takže víc škody než ti dva klauni před ním by nenadělal. *1*
  • Svou úlohu již splnil jako nahrávač církevních restitucí, které nejsou ani tak restitucemi
    jako spíše druhou největší zlodějnou po Klausově - ODS privatizační éře.
    Nyní je tedy nutné aby Kalousek jako vrchní zločinec vyslal pořadí druhého zločince Schwarzenberga na hrad aby zabezpečil případné nepodepsání zákonů které by mohly zvrátit tento zločinný proces.
    Oba jsou pouze zločinní sluhové zločinecké organizace která jako první zavedla ve středvěku nejstrašnější muka a okrádání svých oveček, která jen zlehka šlape na paty zločinným uskupením zvaným FAŠISMUS a KOMUNISMUS.
    Již T.G.M. provedl první přerozdělování majetků boháčů a církve v této zemi protože moc dobře věděl, že tyto majetky jsou nabyty zločiny staletí a již nyní se obrací v hrobě !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit