Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když je to přírodní blondýna, tak to jde. Ale u odbarvené blondýny je nebezpečí, že při tom odbarvování se "odbarví" i mozkové buňky. *1*
    • ani tak v blbosti nedosáhne běžného mužského standardu
  • V nekterych pripadech to neni urazka ale bohuzel konstatovani ...
    • hlavně u Simči.
    • Naprostý souhlas.
  • to jsme si vážně všimli, že jste všichni blonďáci a největší ten vyslanec v ČR *15* *15* *15*
  • Kolibříku.

    Měla jsem jiný názor než ty a proto jsem placená provokatérka? Jdi se léčit konspirátore.
    Když nesneseš jiný názor než tvůj nechoď na svobodnou debatu.

    Jsem mladá holka. Ty žádnou nemáš a tak pomlouváš. Jsi sprostě zhrzený nápadník.

    Jdu nakupovat a pak spát. Po včerejší noci jsem straaašně unavená.
    Dobrou noc
    Simona
    • No problem je ze ty mas furt jinej nazor a furt nekomu nadavas :-) Nesneses cizi nazory a nicis svobodnou debatu.

      Nemas zadnyho kluka tak pomlouvas - zhrzena zenska je horsi nez atomovka ...

      Bez bez aspon bude chvil klid ...
  • Tam ani nemusí být blondýna avšak takhle to je výraznější u nás té řiká "blbka" nebo málo chápavá. *12*
  • Turci ještě zdaleka do Evropy nepatří, už jen proto, že nechtějí přiznat svoji strašnou vinu na genocidě Arménského národa.
    • jestli oni nečekají, až si svou strašnou vinu na genocidě indiánských národů, vietnamského národa a další přizná USA....
    • A Amíci přiznali podíl na genocidě Indiánů?
  • Dobře se bavíte pánové že. Fajn. Tak si to užijte na vlastní kůži.

    Proč zde stále kvokáte? Jděte dělat něco užitečného. Vyperte manželkám prádlo.
    Zkuste něco uvařit nebo si zkuste porodit dítě.
    A jak jste na tom? Máte nadváhu? Tak držte dietu.
    za pár let vaše krása zmizí. Všechno vám povadne a už nikoho nebudete přitahovat.

    No jak se vám to líbí pánové? *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*

    Včera jsem byla soudruhem tireadorem veřejně zneuctěna. *16* *16*
    • No dej s na to bacha :-D kdyz to blimba na pupku je to o nicem ... Ty nam prosim prvn ukaz jak se dela to uztecne a zmiz ...
  • No, já myslím, že IQ na barvě vlasů nezáleží...
    • vanhorne
      "na barvě vlasů nezáleží... "
      Ja znam tri prirodni blondynky u kterych barva vlasu urcila IQ nebo vice versa.Na ne ta proverbial blondyna plati 100%.Na druhe strane znam nekolik obdarenych velmi vysokym IQ.Barve vlasu proto neprikladam vyznam.
  • Tak ještě jedna po odlehčení:

    Polská autoškola

    https://www.youtube.com/watch?v=loykplhQrOA

    *1* *1* *1*
    • To byla tedy podpásovka, dát sem video, jak se Simona učila jezdit autem. Ale přesně takhle si ji představuji.
    • a pomlouváš svou názorovou oponentku. podle tebe patří ženy do kuchyně, nebo do kurníku. Jsem holka, Simona, narozená v roce 1990, Putim je skřet a Rusko ukradlo Ukrajinu. Jsi zlý a chlupatý a nesneseš jiný názor. A to jsem tady včera nebyla a ještě mám na sobě tu krásnou černou koženou bundu a kluci, jsem celá vaše. Papapa, vaše, ale ne tvá, Simona. *8*
      • Hele, mladej, dej se léčit...
        • To jsem nepsala já. Tak hloupý příspěvek. *16* *16* *16*
          • To Simča, to je přece hned jasné, že autorem je některý z těch zlejch trotlů co má zrovna službu u počítače. *1* *1* *1*
            • a je to mladá holka *14*
          • je tady od tebe nejvíc. *16* *16* *16*
  • A má pravdu ten pan starosta !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit