Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsou to fetky a stafáž Kalouska.
  • Piráti, dobře děláte. Konfident StB Falmer na tom obrázku dostává hysterický záchvat.
  • H.Hook
    Piráty jsem volil z důvodu zlevnění dat a mobilního internetu, ale to se již nestane.
    Jít do vlády odmítají a tím pádem nic neprosadí! Jediné co dokáží je těžba Bitconu za naše peníze! Piráti odemne již hlas nedostanete!
  • Domnívám se, že Piráti zklamali očekávání, které do nich jejich voliči vkládali. Mladí, i když vzdělaní, bez politických zkušenosti, navíc všichni s velkou hubou pořád samou kritikou, nic moc přínosného. Zda to nebude tím, že po vstupu do Parlamentu jim přibyl pocit moci, důležitosti, což mládenci nezvládají. Kdyby v nich bylo více klidu, rozvahy, méně emoci a více sebereflexe, mohlo by z nich vyrůst několik slušných politiků. Dnes jsou to zatím užvanění kecalové, kteří, ač chtějí, neví jak ani co. Pouze aktivita. Do větru.
    • přéééésně, všichni zklamali, jen Babiš po vzoru Miloše Zemana přinesl do čechie nová témata a tím se raketově zvedla ůroveň všech lidí i nás


      vivat Putin





      YEAH !!!
      • znovu se potvrdilo že jsi nukleární blb. Ale extra vyvedený.Výběrový kousek.
  • Hluk několika zfanatizovaných alkoholiků se prohnal Prahou,aniž by vyvolal podporu kolemjdoucích.Všem kolem bylo jasné,že jde o komsomolce TOP09,kteří už mají odzvoněno na politické scéně,ale před svým zánikem se chtěji rozloučit s Pražany.
  • Je zajímavé sledovat komu ti Piráti nejvíc vadí a jakými "argumenty" proti nim přesvědčují nebo přesněji štvou. Budu ty Piráty víc sledovat a hodnotit. Myslím, že budou nadějní.
  • Pokud budu hodnotit dosavadní práci Pirátů ve Sněmovně,tak asi nejúspěšnější bylo jejich
    rozhodnutí,nepříjmout Jana Rumla za jejich kandidáta do Senátu.Určitě za toto rozhodnutí
    získaly politické body.Naopak za jakoukoli podporu TOP09 ve Sněmovně,výrazně ztráceji.
  • sněmovní křiváci. Spojí se v podstatě s kýmkoliv kdo jim ve sněmovně aktuálně padne do oka. Je dobře že vznikla iniciativa "Kopni si do svého Piráta". Tady tato smečka je takovým obyčejným sněmovním balastem. Jo to se to po volbách vykřikovalo a slibovalo se. A oni jsou to takoví hrdinové s.r.o. Do prvního pořádného průšvihu. Začali tím, že skupině ELAN sebrali do voleb jejich písničku. A jakože se nic nestalo. Jo darebáci stalo. A toto je začátek. Vašeho definitivního konce.
  • To je zase "boure ve sklenici vody". To jsem nevedel, ze ten pan Sys byl proti valce v Jugoslavii a napadeni Iraku. Asi to bude slusny clovek, prestoze byl komunista. Aby nedoslo k omylu, oba my dedeckove, byli porazeni v tridnim boji, takze cela rodina je antikomunisticka. O to vic si ale vazim lidi, kteri se chovaji slusne a maji "moralne nezavadne" nazory. Naopak si nevazim lidi, kteri odhodili stranicke prukazy a zalozili ODS. A ze jich bylo! Take si nijak nevazim zoufalcu, kteri tady postekavaji jen proto, ze jim kdosi rekl za komunista je fuj! a oni to papouskuji. Na rozdil od nich, jsem zil v perzekvovane rodine, takze vim, proc byli komuniste fuj a tech co v KSC nebyli kvuli osobnimu prospechu, si umim vazit, stejne jako kterychkoliv slusnych lidi.
    • Přesně jste to popsal ,to je i můj případ,ale bohužel vždy řvou ti co mají kolaborantskou minulost s každým nebo tuny másla na hlavě.Lepší poctivý komunista,než převlečený kapitalista.
      • vanhorne
        "než převlečený kapitalista."
        Jako Koblihar Bures & Spol?
      • Co je poctivého na tom, kdo, ač dobrovolně vstoupil do strany, aktivně podporoval její politiku. Jakou? Všichni víme. Navíc vstupem do strany získal "společenskou imunitu", mohl si dovolit více, jeho děti neměly problém do škol a pod. výsady. Takže proboha o jakém slušném komunistovi to mluvíš??? *16*
        • Podle mých zkušeností mnoho lidí, kteří dobrovolně vstoupili do Strany, podporovalo aktivně její politiku maximálně tak na dílně nebo v dojírně, obvykle v rámci BSP. Do ničeho jiného mluvit nemohli. Otázkou je, čeho si mohli dovolit víc, obvykle to obnášelo tak leda dovolenou v Jugoslávii. Odstup běžných členů od kádrů již na okresním stupni byl propastný.
          Minimálně v osmdesátých letech se členové Strany zabývali řízením výroby, ekonomiky a "lidských zdrojů" jako víceméně paralelní struktura, přičemž na závadu byla většinou nulová kvalifikace v dané oblasti.
          Výjimkou bylo řízení "lidských zdrojů", kde pracovali soudruzi velmi dobře kvalifikovaní, převážně ovšem v neprospěch většiny těch "zdrojů".
          Poznámka: V současné době se řízením "lidských zdrojů" zabývají lidé naopak úplně nekvalifikovaní, což je kupodivu ještě horší, čest výjimkám (ty existují vždy). Osobní zkušenost vzniklá tím, že první pohovor u zaměstnavatele s člověkem vede hlupák nebo magor, je dlouhodobě traumatizující.
          _______________________
          P.S.: V mém případě se jedná o zkušenosti zprostředkované, nikdy jsem nebyl členem žádné politické strany, mohl jsem jen zpovzdálí sledovat činnost sousedů a kolegů.
          Za sebe mohu prohlásit, že jsem poznal slušné členy KSČ i opravdová hovada, nicméně v ČSL to nebylo jiné a v současných politických stranách předpokládám totéž - je to nejspíš normální sociologie a etologie.
    • Nejsem z rodiny nijak zvlášť perzekvované, jen bratrovi neumožnili studium na VŠ (vojnu absolvoval u PTPáků) a to jen proto, že část příbuzenstva žila v tehdejší SRN již od konce války - lépe po bolševickém převratu, ale přesto jsem zastáncem tvrzení, že slušný člověk není komunista. Znám mnoho lidí, kteří vstoupili do strany z různých důvodů a chovají se slušně a přátelsky, ale oni aktivně podporovali systém, který vraždil lidi a člověk, který v dnešní době, kdy má nekonečné možnosti uplatnění volí kariéru pod bolševickou pěstí je člověk nezasluhující si úctu a respekt. Piráti jsou mi svými postoji sympatičtí, ale počkám si. Stále mi připadají příliš naivní a zneužitelní.
      • Asi jsem o dost mladsi a studoval jsem v dobe, kdy uz bolsevik "nestihal" tak dokonale perzekvovat. Jako absolvent fakulty elektro, jsem byl u radaru. PTPaci na tom letisti take byli (rikalo se jim "lopatky"), ale tam se jednalo o selekci (kdo tam bude a kdo ne) ciste podle dusevne vykonnostnich schopnosti. Vetsina tech lidi, by si s tou zbrani bylo schopno ublizit, kdyby ji dostali do ruky. Proto "bojovali" (vetsinou se snehem ;-) ) a to pomoci lopat a hrabel. To jim docela slo.

        Priznavam, ze jsem te perzekuce vyuzival hlavne pri prilezitostech, jako byly nabory do armady. Tam jsem vyjmenoval dedecka v Jachymove a strycky a teticky, co jsou ilegalne v cizine a byl od nich pokoj.
        Jeste doplnim. Clenstvi ve strane mi samozrejme nikdo nenabizel, na "doplneni rad" se naslo ochotnych dost. Mozna nevite, ze se mnou do prvaku nastoupilo 6 kandidatu KSC (studijni kruh mel 20 lidi) a 5 z nich nepostoupilo do druhaku. Byli to vsechno kluci z ucnaku (s maturitou), kteri spolu s prihlaskou na VS, dostali zaroven prihlasku do KSC. Bohuzel uroven matematiky, na kterou byli z uciliste zvykli, byla hodne vzdalena urovni, ktera byla pozadovana na elektrotechnice. Tam se totiz vzdy uprednostnovaly prakticke predmety. Mozna se zeptate proc ta prihlaska do KSC? To je jednoduche. Tehdy platilo pravidlo, ze 1 "prospechar" (ne-delnik), muze vstoupit do strany jen kdyz vstoupi 1 delnik. Ti kluci byli po vyuceni delnickymy kadry, proto byli cennym materialem, pro dodrzeni teto parity. Myslite si snad, ze neco "schvalovali"?
        Jeste bych mozna mel doplnit ze mezi tema "lopatkama", bylo par svedku Jehovovych. Ti odmitali vzit zbran. Ty co jsem potkal, byli bori kluci, jen meli trochu "vyleptano". Kdyz jsem jim vysvetli, ze verim ve spaseni skrze Jezise a jejich "agitku" povazuji za navadeni ke hrichu, tedy zkousku me viry, dali casem pokoj. Myslim ze pojmy jsme pouzivali stejne, takze jsme si nakonec porozumeli.
        Shrnu-li to, tak ta doba byla spatna hlavne proto, ze umoznovala zbabelym prospecharum delat temer cokoliv, jen aby se zalibili "nekomu nahore", cehoz by se moralni clovek stitil a samotne clenstvi v KSC, s tim nemelo nic spolecneho. To bylo pro tyto darebaky totiz jen vytahem k moci, zatimco bylo spousta komunistu, kteri jeste verili v ty "svetlejsi zitrky", jen nebyli tak videt, jako napr. J.Svorcova. Nebo proc si myslite, ze meho dedu odsoudili za neplneni dodavek k propadnuti veskereho majetku a pobyt v Jachymove? Proste proto, ze se vsichni sedlaci odvolavali na to, ze vstoupi do druzstva, az tam bude aj deda. Samozrejme se nejaky zbabelec rozhodl dedu zlikvidovat driv, nez mu "zeshora" zacnou vycitat, ze se nepodarilo druzstvo zalozit. Pak stacil jeden neurodny rok, zemrela babicka a deda zustal se 2ma dcerama a nesplnil dodavky. Ja sam dobre vim,co to je, kdyz umre mlada zena a necha mi 2 male deti. Taky se mi to stalo a vim jak clovek prestane stihat pracu a to ostatni, o co se driv starala zena v domacnosti a hlavne ten pocit marnosti. Proto bych si nikdy nedovolil nekoho odsuzovat kvuli clenstvi v KSC, kor kdyz nebylo z vypocitavosti.
        • PTP (pomocné technické prapory) byly zrušeny v roce 1954. Na letištích, od začátku 60. let, byly pouze zabezpečovací prapory (letištní prapory, RTZ prapory) které s bývalými PTP neměly nic společného. Samozřejmě, že k letištnímu praporu, který byl určen i na údržbu a úklid letiště, chodili branci se základním vzděláním, případně nevyučení, schopní pouze základních úklidových prací, či jako např. kotelníci a pod. Výcvik prováděli, tak jako všichni, se zbraní.
          • vanhorne
            "byly zrušeny v roce 1954"
            Zase slintas lzi a kecy jako vzdy. Jeste v sedesatych letech staveli PTPaci raketove zakladny. Chynava u Berouna a na Ostravsku.V roce 1960 jim akorat vymenili cerne narameniky za cervene a na vylozky misto sbijecky v ozubenem kole dostali buldozer s kruzitkem a trojuhelnikem. Ale porad museli makat a plnit normu na 150% aby dostali nejake penize mimo toho 75Kc zoldu. Porad zustavali ale jako prislusnici Pomocnych Technickych Praporu. PTPaci jezdili take u CSD, jako strojvedouci.Ty jsi mel holt smulu, ze jsi musel zametat letiste jako holub u RTZ.
          • Jen drobnost: v motostřeleckém praporu byla obvykle začleněna RTZ (rotu technického zabezpečení), která kromě základní jednotky KL2C disponovala i pojízdnou dílnou. Příslušníci RTZ sloužili se zbraní. Přepokládám tedy, že zkratkou RTZ nemohl být označen prapor.
          • Jde o vcelku zbytečnou debatu nevztahující se k tématu, ale máte pravdu, PTP byly rušeny postupně až do roku 54, ale fakticky byly jen přejmenovány na VTJ - vojenské technické jednotky. Dle jakých kritérií byli do těchto vojsk zařazováni branci nevím, ale můj bratr se provinil pouze tím, že jsme měli ze strany babičky část rodiny v zahraničí (SRN) a obě její sestry byly provdány za německé státní příslušníky. Díky tomuto morálnímu poklesku nebyl přijat na VŠ a po maturitě odveden. Možná svou roli sehrálo i odmítnutí vstupu do strany ke kterému nutili naši matku souhruzi z uličního výboru.
  • Kdy už vyhostíte Okamuru z EU ?
    • Až po tobě.
    • ale hladce by se mohlo stát, že tobě na ulici vykope někdo mozek do křoví. Nic osobního. Bylo by to ve prospěch tady přispivatelů. Neprasil by jsi texty, nezabíral místo. Slovem přestal by jsi parazitovat. Bylo by super, co?
      • vanhorne
        "tobě na ulici vykope někdo mozek do křoví"
        Tobe by z hlavy, tobe podobni mohli vykopnout akorat par suchych kozich bobku, kozimozku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit