Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Faltynku, podobne mluvil Stepan a jak dopadl.
  • ..... na nejbližším stromě a na druhé větvi ten šišlavý slovenský komouš a udavač...............
  • Dědek Faltýnek už je starý a je členem bratrstva koblihářů a tak může rozdávat rozumy.😛
  • Dědek Faltýnek už je starý a je členem bratrstva koblihářů a tak může rozdávat rozumy.😛
    • Jenom dvakrát? Není to málo, Občane Občanoviči?
      • Synáčku (filiusi), to je třeba zeptat se Tiscali, proč je to tam 2x. Já jsem to psal jenom jednou, 2x to samé by asi ani nešlo. 🙂
        • Použít ve vokativu "filiusi" dokáže jen opravdový znalec. Nehledě na to, že zdrobnělina předmětného slova je "filiolus".
          Blahopřeji, odkopávejte se dál.
        • Proč bych se měl ptát nějakého Tiscaliho?Považujte za čest, že jsem na vás vůbec reagoval.
          (Jenom cituji, ale dost dobrý, ne?)
        • Já bych na tohle komoušský jelito ani nereagoval.
          • Tento způsob diskuse předvádíte trvale - byv požádán o faktický argument, nereagujete. Proč to doporučujete Občanu, jest záhadou, neb on stejně činí.
            • Asi to bude tím, že jsav vychován v tom, že s bolševikem se dá domluvit jenom s klackem v ruce a, že jsem si je, podstatnou  část svého života dost užil, tak být po mém , většina z nich už by byla tři metry podzemí a žádný z toho xsindlu, by tady dnes nekvičel svoje rozumy.
              • Reakce na příspěvek:

                Vy se tedy pokoušíte naznačit, že jsem bolševik? K tomu mohu dodat jedině: "Až po vás". Ledaže byste byl schopen svůj žvást dokázat.

                Poznámka: když neumíte česky, nepouštějte se do složitějších větných konstrukcí.


                • Reakce na příspěvek:

                  Považuj si za čest, že jsem na tebe vůbec reagoval.
                  • Reakce na příspěvek:

                    Pochopil jsem ho.

                    Bolševik je ten, kdo si s ním dovolí nesouhlasit nebo kdo žádá podložení výroků fakty - něco takového je přece nepřípustné!

                    Je dlouholetou praxí v podmínkách ČSSR doloženo, že právě tento přístup je bolševický. Dále tedy není nutné přít se o to, kdo je bolševik a kdo nikoliv.

  • A tam mi připadá, že se autor jen tak někde plácá u vody a přemýšlí, čím by zaplnil volné místo na serveru. Článek nemá ducha a vlastně ani žádný důvod vzniku, je to jen takové házení bláta do dáli s tím, že snad někoho trefím a vznikne konečně akce, o které by se dalo něco smysluplnějšího napsat. Pro mě pane autore - hloupé, nic neříkající, bulvární.
    • vanhorne

      "Článek nemá ducha"

      Tady je clanek o duchu odbornice pres kraliky. Mozna ona te svym duchem zaujme tak, ze se zacnes take venovat kralikum, jako se jim chce venovat ona aby jim zajistila spravedlnost. Je ted prece takovy odbornik a dostala ji na starost. ANO, kralickum bude lip.

    • vanhorne
      Dej si koblihu, bude lip.
  • ANO má všechny znaky zločinného spolčení. Jeho hlavním cílem je vytrvat za každou cenu, co nejdéle zajistit Andreji Babišovi beztrestnost, dokud se většina jeho skutků nepromlčí nebo se alespoň nepodaří zlikvidovat důkazy. Pro Českou republiku je "vládnutí" lidí typu Faltýnek, Malá a spol. naprostou politickou, společenskou, morální a do jisté míry i hospodářskou katastrofou, ze které  se bude vzpamatovávat 50 let.

    Nebýt blinkacího Miloše, nikdy by k tomu nedošlo.

  • felix.julec
    Pro zdejší blbečky:v onom pořadu (OVM) to bylo o aroganci Pirátských floutků a o pokoře k funkcím do kterých byli zvoleni.Až si tito anarchisti svojí pílí a umem vydělají první peníz,dokážou že jsou užiteční, pak mohou s dospělými diskutovat.Zatím jen parazitují na společnosti.
    • Plně souhlasím kdo odsuzuje pana Faltýnka buď pořad neviděl nebo je trouba.
      • Kdo tituluje komouše Pan, je zase de - bil.
      • Z článku: "Přesto, jak se zdá, lidi jako je Faltýnek nezajímá, jak dlouho se někdo
        věnuje nějaké profesi nebo jaké má vzdělání, ale jde jim čistě o to,
        kolik má kdo svíček na dortu."

        Autor by mohl vědět, že počet svíček na dortu s tím, jak dlouho se někdo v devětadvaceti letech věnuje nějaké profesi, koreluje velmi těsně. 

        V dnešní multikulturně korektní době je ovšem libovolné připomenutí takového faktu nepřípustné. 

        Hodnocení člověka podle věku a let strávených v úřadě či profesi odpovídá nejlepším tradicím západoevropské společnosti a její kultury. Vizte kariérní žebříčky úřadů a společností v Rakousko -Uherské monarchii nebo v Československé republice.

    • Nevím, kdo z Pirátů odklonil 50 miliónů na Čapí hnízdo. Ale vím určitě, že v tom jel Faltýnek a Babišovic famílie.
      • Odklonil?

        Ani náhodou! Diskutovaná dotace byla použita k účelu, k jakému byla přiznána. Spor je veden o oprávněnost přiznání.

        Nevíte tedy, o co běží, ale umíte ťukat do klávesnice s představou, že to stačí. Mýlíte se, nestačí.

        Nedávno jsem se vás zde ptal, odkdy "power" znamená "hloupý". Už jste na to přišel?

  • pavel.zajda.7
    Opravdoví odborníci - Faltýnek a Bureš, mají bohaté životní zkušenosti jenom na to, jak se přisát i podvodem na eurodotace, popř. dotace státní a hrabat pod sebe.
    • Přesně!

      Eurodotace jsou zlo křivící konkurenční prostředí a průmysl zabývající se jejich získáváním pro šikovné a majetné žadatele je tedy zločinný.

      Je lhostejné, zda dotace získá Andrej nebo Antonín. Vždy je to nesystémová a netržní výhoda v konkurenční soutěži.


    • Už jenom z té úvodní fotky je vidět co je to za podvraťáckého -píííííí p-. 

      No nakonec "jaký pán takový krám", že ano megazlodějský komoušský STB-cký konfidente kobliháři babiši. 

      • Jste-li chlap, poskytnete své foto, aby mohlo publikum zjistit, zda třeba nejste úplně stejná podvraťácká pípa vy sám.

        Zatím jste, ani na výzvu, nikdy žádný důkaz neposkytl, takže jste jen za žvanila.

  • -Nevytrhl jste,autore,vyjádření pana Faltýnka z kontextu?
    -Já jsem ten pořad neviděl.Nedopustil se ani pan Michálek laciného faulu?Pan Faltýnek byl vždycky slušňák.
    -Zřejmě nás oblbujete,když necitujete.Tím obracíte pravdu na svoji stranu.
    -Nejvíc mě zajímají argumentační fauly pana Faltýnka,když pan Michálek zahovořil o kauze "Čapí hznízdo".Tady nemůžete skrblit.Tady jde o pravdu.Nejen o Vaší.
    -Odstavec "Nejsme děti!" je vyslovený faul na Faltýnka.
    -Útok na matku Emma Smetana by měl být precizován,jinak to považuji za pomluvu.A z článku ani nevím,proč byla "kádrována".
    -To ostatní je ňuňuňuňu na Faltýnka coby ošklivého hnusáka.Zlepšete své články o to,co by čitatelé měli číst a ne o to,co by čitatelé chtěli číst.Jen tím přispějete k názoru národa a ne k jeho dekadenci.
  • Komár zůstane vždy obtížným hmyzem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit