Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Panečku, jak se nám kočka najednou zázračně uzdravila.Zádíčka už nebolí?Nyní by přce mohla volně vyjet do Německa, kde by ji určitě zahrnula svojí péčí Kunhuta Merkelová.Ale naše Julinka že ne, že vlast a ti ze západu placení revolucionáři ji potřebujou, že jsou revolucionáři funkcionářsky vyprahlí a Kličko je tak akorát na dávání si do tlamy.To ona že všechno s velkou slušností, aby po vzoru papalášů z EU mohla hrabat a ti zpitomnělí íkrajinci jí v tom budou pomáhat!Sním svůj klobouk, jestli to za rok nebude zase jinak!
  • Ted zacne druhe kolo ,Tymosenkova a Klicko nemohou byt oba v cele.Slavna vezenkyne
    si nenecha vyfouknout svou sanci.Jeste bude na Ukrajine veselo.
  • Prochlastat se,prochrchlat,prokrást a trochu zahýbat kulisama,jedině tak se můžete stát prezidentem.
    Zlodějka a zaprodankyně se stane presidentkou UA. Kam ten svět spěje??!!
  • Óóóóó. velký den pro kriminálníky, zloděje a korupčníky. A to vše s požehnáním EU... Nehodí se nám zákon, tak ho zrušme ,, jsem nadšen, opravdu skvělé! *5*
  • Ta je asi tak čistá jako náš krasavec Rittig.
  • Ještě si musí odsedět pár let, tím odčiní své zločiny.
  • Také to trvalo dlouho. Ukrajinští poslanci rozhodli správně
    • Máš Vlku pravdu ale hlavně že tam není Leninyzmus, to jsem opravdu rád! *3* *3* *3*
      • Ty bys měl dostat také pár facek. Jaký máš titul, kromě toho oslího?
        Samozřejmě máte pravdu dr.
        • A vůbec co mně tykáš, ty polovzdělanče, s takovými jako ty se nebavím, chudáku
  • Správně strýček Sam za Velkou louží a strejdové z Bruselu dosáhli svého, ještě by měli vzpomenout na Benderovce a jejich akce v roce 1945. Po uklidnění by naše modré ptactvo mohlo pomoci při budování kapitalismu na Ukrajině a za pár let tam budou mít blahobyt
  • Soudružky , soudruzi a staré samoživitelky. Vše je ztracené a v loji . Janukovyč utekl jako malý kluk .
    • Rybář: Zcela jistě jsi ho viděl jak prchá *1* *1* *1*
    • Na vašem příspěvku je vidět inteligenci a um,škoda jen že vás rodiče nenaučili být slušný i k starším lidem,taky jednou budete ve věku samoživitelek a já vám přeji takovou budoucnost jakou si po zásluze,zasloužíte.
      Jistě znáte přísloví ohýbaj mňa mamko,keď já budem Janko,keď já buděm Jano neohněš má ,mamo.Tak vás bych třískala,po té vaši tlamě,ve dne v noci a v sobotu a neděli na přesčas,protože rodiče u vás zanedbali výchovu.
    • Jasně hrdino aty by jsi se nechal linčovat a věšet na kandelábr že mučedníku na nočníku!
    • Staré samoživitelky, ježiš, teď si nemohu vzpomenout, který z těch komunistických pitomů to tu napsal, je totiž jeden jako druhý, anebo furt ten samý v iks obměnách.
      Staré samoživitelky, to je v..l!.. *12*
      • Kdýž už chceš někoho urážet,tak se nauč psát bez chyb,iks se píše s ix.
  • Na Ukajině to je jedna lumpárna posvěcená USA

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit