Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... neskutečná koncentrace lidských trosek zde :)))
    • myslíš že někoho zajímá tvůj stav .... případně kde se zdržuješ a v jakém nožství
      • ... dávali jste do dohromady celý ústav?
  • Zeman má pravdu, strkat hlavu do písku a říkat že se nás to netýká je nesmysl!

    A Sobotka vám řekne nemáme informace že něco takového u nás hrozí.No to neměli ani v Bruselu :(
  • je to naše práce. Můžu to potvrdit. Sám jsem přebíral pokyny materiální vybavení a finanční podporu od svého řídícího důstojníka z ústředí CIA.
  • Docela by mne zajímalo, kolik takových teroristických činů bude nutné ke změně "názoru" představitelů EU a dalších eurohujerů.

    Apropos, pan premiér Sobotka chce umístit přes 3800 nelegálů do obcí Kostelec nad Orlicí a do Havířova. Jenže, ve vztahu k dnešnímu teroristickému aktu v Belgii, a v duchu velkých slibů a žvástů o tom, jak jsme na vše stále připraveni, mi vrtá v palici, proč chce ty tisíce migrantů umístit v Kostelci nad Orlicí, od kterého na dohození kamenen jsou dva armádní muniční sklady. Pokud tajné služby nejsou na dvě věci, tak by už měly (bohužel až) na můj podnět briskně reagovat a premiérovi připomenout tento "detail". Jde o bezpečnostní riziko jako *12* .

    Pane bože, za co???!!! *16* *16* *16*
    • ... patříš do klece :)))
  • Chudáci nevinní lidi, kteří byli přítomni takové hrůze! Těch slz co bude prolito příbuznými obětí. Ti co pozvali viníky takových hrůz do Evropy to mají na svědomí! *7*
    • Dědo, svědomí nemají a mít nebudou žádné.
      Je naprosto nezbytné, aby měli ZODPOVĚDNOST! Ne politickou (= když to "praskne", je přeřazen na vyšší lépe placený flek), ale zodpovědnost hmotnou a TRESTNÍ !!!
  • No to je mi ale novinka, že? *16* *16* *16*
    • ... to ty žádné novinka nejsi, zchátralá trosko :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit