Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ony to ty automibilky umí už dnes bez "nástupu mladé generace" jen nesmí být tak nenažrané a neprodávat navigaci v autě za 50 tisíc, když stojí dva, tablet za 20, když stojí 5, reproduktory za 120 když stojí 10, to samé s kamerami, lasery, senzory atd. Je to předražené jako v US ARMY nebo Boeingu. Volkswagen nakupuje díly na auta za dvacetinu ceny, za kterou je následně prodává. Zajímalo by mne, za kolik kupuje auta z montoven v ČR a za kolik je sem zase zpátky exportuje, za kolik sem prodává své zastaralé motory, které už do mateřškých aut nedává.
    Finančák, nespi, sousto jako býk (slovo krá.a nemohu použít, protože to není v souladu s pravidly diskuzí *3* *1* *1* *1* *1* ) . Jenže to by sis musel nejdříve troufnout.
    • takhle uvažoval umí fakt jen tupá česká hlava- srovnavat vyrobni cenu produktu s tou prodavanou s hodnotou- myslíš si moulo že tvůj pracovní výkon odpovídá tomu jakou mzdu pobíráš? myslím že ne že jsi placen až až a tohle je prostě stejné. Navíc nikdo tě nenutí si to kupovat- holotě stačí lítačka na mhd *12*
      • pod novým nickem......už jsi dnes mečel blijící pitomečku?
        • nebliju proč bych měl jím a piju kvalitní věci- takové na které umaštěnci a dělnicka luza nema kapitál, levne jídlo je pro vás pracující spodinu společnosti my na urovni to jíst nemusíme nejsme narozdíl od vás *12*
      • víme sajmon, smartkriplkára
        • nevím co je sajmon moulo *12*
          • pepku?
  • Dnes je všechno "chytré" - chytrá auta, chytré telefony, chytří politici co rozdávají koblihy nebo hlásají z hradu "nikdo vám nemůže dát co já vám můžu slíbit" a když jsou k tomu všemu "méně chytré" ovce... *15*
    • my podnitalete potřebuje hloupe lidi a češi jsou nejen hloupí ale i levní proto Vám děkuji za to že se dřete za minimální mzdy a víc tedy zbyde mne v kapse a mohu své manželce koupit nové bmw x 6 o které žadoní :D moulové *12*
      • chitři....f čem podnitaš pepku....? mečíš na poli s kozama?
        • no tve vyjadřovací schopnosti jsou příkladem hloupeho mouly tak se rano nezabyvej diskuzema ale umyj si zuby a hurá do fabriky českej moulo... já podnikám v ruzných oborech a mam pod sebou dost takových českých nevzdělancu kterým musím platit minimální mzdy ačkoliv podávají prumerný výkon nicméně stačí pohrozit a hned zamakaj a nebo zašustit petistovkou na to vy moulove slyšíte *12*
          • vzal pětistovku? Tos v životě neviděl. Pan vachmajstr ti dal všehovšudy šesták....http://meteleskublesku.cz/?movie=24&PHPSESSID=4lOVPlrUD9XA41ykola9Wiyh4X5

            http://meteleskublesku.cz/media/24/snd/09.mp3
            • VYSKOČ.....
            • měl bys raději pracovat a ne se tu poflakovat člověče zbytečný jde vidět že si nevážíte ničeho česká luzo *12* netřeba závidět každý kdo je schopný, což se o dělnické splodině nedá mluvit si tu pětistovku muže dovolit *12*
          • jak ti chitry podnitalel podnitaš. Předveď jak učíš kozy mečet. MÁŠ NA TO.....my ti věříme!!!!!
            • bohužel nerozumím ti umaštený dělníku *12* raději pracuj moulo český omezený *12*
  • Kdyby společnost věnovala alespoň 20% z toho, co věnuje protikuřácké kampani do toho, aby mladí neseděli na zadcích doma u sociálních sítích, ale aby táhli ven, sportovat nebo se jen projít, zaběhat apod. Ale ono je to naopak. Sociíání sítě a sezení u nich nikdo nehaní, takže to spíš vypadá, že kdo tam nemá svůj profil, tak je out.
    • proč nemužou sedět na zadku? ty raději s ejdi projít k pásu a nemel blbiny moulo českej sam tu vysedavas bež bež *12*
      • No ty jsi mně to nandaaaaaal! To hned člověk pozná, že potkal chytrého člověka s vysokým IQ *1* *1* *1*
        • hloupemu neni třeba nandávat . Potkal ale k čemu ti to bude moulo netrap se s takovýma se já nestýkám já jednám na vyšší urovni než je ta dělnická *12*
  • Internet věcí, tedy možnost, že spolu budou komunikovat stroje navzájem, otevírá desítky uplatnění, která si dnes lze jen stěží představit. Auto získá inteligenci a schopnost koordinovat pohyb s jinými auty na silnici. To zvýší bezpečnost, sníží počet kolizí i přes stále hustší provoz. A umožní rozšíření robotických aut bez řidiče.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    a potom SKYNET převezme nad chytrými auty kontrolu....
    • ale notak nekoukej na filmy a raději se koncentruj na pás a fabriku kde pracuješ solvino jedna česká *12*
      • už jsi stihl dnešní slevy v kauflandu a spolykal propagandu kterou ti předžvýkala televize? Já jenom že ti chybí mozek....
        • ale notak kaufland vim kde je ale nemam potrebu tam potkavat podobne umaštěnce jako jsi ty a tv nesleduji nemám proč ty hloupý tak bud jdi na sněmu nebo spat ráno vstáváš do fabriky primitive českej *12*
          • a teď ZAMEČ......
            • VYSKOČ ret...rde.!!!!!!!
            • ale nota věnuj se práci kteoru musíš dělat abys přežil a zamekej si klidně sám ty hloupý človíčku *12*
  • Ano, chytrá auta, chytré telefony, chytré pračky, chytré televize, aby nás mohli lépe a rychleji kontrolovat na co se koukáme, kam jedeme, kdy máme puštěnou pračku a jak dlouho a komu telefonujeme....a z toho je odvozeno, bohužel, lidi čím dál blbější... *16*
    • i kdyby ta it to muže byt jedno jsi moula ze stáda který je nezajimavý i když si myslíš opak. Co asi tak z tebe budeme mit kdy se dozvime že pereš a jeden do kauflandu bo je akce?? nic ty umazaná luzo česka nech myšlení nám kapitalistům a hybaj do prace *12*
  • K čemu další, "chytrý" vůz, když už i ten dnešní, klasický je tak předraženou a silně zdaněnou "svobodou pohybu", že je stále větší problém mimo i jiné věci..např. dnes normálně někam vjet či někde zaparkovat, bez nutnosti dalších a dalších plateb i omezení atd.? !..Ono stačí počítat a člověk se až děsí, co a kolik všeho možného., dnes obnáší mít "auto". Mladí, zvláště ve velkých městech už si to většinou spočítat umí a mají často už i jiné hodnoty, než mít "chytré auto" za chytře předražené peníze a provoz.
    • auto potrebujeme my podnikatele ne vy delnicka špina, té jsme vymysleli mhd a kolo, ti lepší dělnici mužou valit mopedem. Nevím proč dnes každý nutně potřebuje vuz když jeho jedina cesta je z prace do prace od toho jsou jine prostredky a nam podnikatelum by to taky pomohlo luzo česka *12*
  • Věci se zbytečně kombinují, tím komplikují a z toho vyplývají následné problémy. Kouzlo je v jednoduchosti. Mobil mám obyčejný jen na volání a sms, víc nepotřebuji a nechci. Půlroční používání smartphonu, obdrženého darek k Vánocům mne přesvědčilo, že dotykáč fakt nebrat. Pro veškerou komunikaci s okolím využívám dle stoupající naléhavosti mail, sms, volání. Nikdy jsem nepocítil, že bych potřeboval něco víc. Podobné je to s autem. Jako fanda amerických vozů mám nový Dodge RAM 1500 3,6 V6, ale místo různých multimediálních blbostí a hračiček jsem zvolil provedení jen s obyč klimoškou, jasně, okna a zrcátka v elektrice, centrál, ale žádné multimediální nesmysly, jen obyč rádio s MP3 vstupem, místo toho jsem raději investoval do LPG, liftnutého podvozku a boudu na korbu. Aby mne někdo neměl za dinosaura, odmítajícího pokrok, jako druhý vůz používám Nissan Leaf, elektromobil, hlavně na chalupě při výletech do okolí 100 km a na nákupy. Nabíjení z 230V zásuvky v garáži.
    • jasně jasně přeju ti to sám mám escalade 6,2 v8 na plg a čekam na teslu s pro jízdy na elektro ale to česká luze neskousne ta ma max oktaviu *12*
    • Tak ona když byla jen a pouze pevná linka, tak to taky šlo a nikdo nevolal po mobilných telefonech a smskách
  • Auto má jezdit, maximálně v rámci nezpečnosti komunikovat s ostatními auty a má mít další bezpečnostní prvky. Telefon má telefonovat. Ostatní věci v telefonu a v autě jsou zbytečné blbosti.
    • sam si zbytečny- česka vlastnost kecat davat svoje moulovate rozumy a nic o tom nevedet- radeji bež do prace tam jsi nam alespon užitečný linej človíčku *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit