Přejít na výpis diskuzí

K dosažení štěstí stačí deset minut denně a správně položené otázky

25.5.2019 17:00
Michaela Šímová 7 příspěvků

Pozitivní psychologie je poměrně starou disciplínou, v Česku se ovšem stává populární až v posledních několika letech. V současném zrychleném světě lidé vyhledávají způsoby, jak se zbavit každodenní součásti života - stresu. Nejen oblíbený mindfulness může být nápomocný. Nová kniha Sandi Mannové, psycholožky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já myslím, že šťastný může být ten, kdo není příliš náročný, kdo se spokojí s málem, kdo má spoustu zájmů, kdo může dělat co ho baví, kdo se umí radovat z maličkostí.
  • Nezištnost má blahodárný vliv = HOVADINA!   Když se mi dobře dařilo nezištně jsem pomáhl druhým a pak když jsem měl smolné období nestěžoval jsem si, ale to co jsem dříve rozdal mi sakra chybělo, navíc se ukázalo, že dříve obdarovaní na tom nejsou zas tak špatně jen se tak "umí" tvářit... Jediné pravdivé modro zní: NIKDO TI NIC ZADARMO NEDÁ!!!

• dzixy
    Tak tohle může tvrdit jenom někdo, komu ke štěstí stačí pouze být na tomto světě. I když, ani to není tak málo. Já se domnívám, že se o štěstí dá mluvit pouze tehdy, když jste zdraví, máte dobrou rodinu, dobře vychované a do života zařazené děti, vnuky, máte přátelé, netrpíte nouzí a povahu přející všem.
    • Tak tohle může tvrdit jenom zoufalec, který si myslí, že toto ví jediný na světě, "céčko"😛

• Štěstí? Co je štěstí? Když uvážíme že "MUŠKA JENOM ZLATÁ" tak k získání štěstí nám stačí pouze dobře pověšená mucholapka (seženeme v každé drogerii......

• Tuto disciplínu potřebuje podle mě ze všech nejvíc Pája Jéglů od vás.

• Zákaz kouření v hospodách činí lidi nešťastnými. Politici v Bruselu a i u nás působí dojmem, že jsou posedlí úkolem obyčejným lidem neustále ztěžovat život svými novými a novými restriktivními opatřeními. Jde o nebezpečnou egomaniakální závislost v podobě každodenního iniciativního blbnutí, které nutí bruselské byrokraty a eurohujery do vymýšlení nových a nových pitomostí, které Evropanům dál ztěžují už beztak těžký život. Zejména výtečníci z Evropské komise mají hlavy nabité k prasknutí ze šílených sociálně-inženýrských nápadů, které z Evropy činí jedinečnou laboratoř týkající se budování štěstí pro hrstku megalomanů, kteří z pětiset miliónů Evropanů udělali pokusné králíky ku vlastní potěše. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit