Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • O tom, kdo bude mluvit s prezidentem rozhoduje hlavně on sám!!!!Tak už zanechte spekulací, nikomu nic neuteklo a pár dní hospitalizace nikoho neopravňuje k tomu, aby uvažoval o některých krocích, které nemají nic společného s ústavou a zákony. Ani ošetřující lékař nemá větší pravomoci než pacient.

  • KDY UŽ KONEČNĚ PRESTANETE SPEKULOVAT???!!! Nějak moc máte strach z toho co prezident udělá a proto se ho snažíte podrazit. Kdyby jste nekupčili před volbama, tak by parlament byl bez Top , Pir, Zelených , KSČ atd .  a bylo by to vrámci většinového  sys. jednoduché. Jenže tak jste to překombinovali, že těď nevíte jak z toho ven. Čekatelů na koryta jsou fronty a všichni chtějí být nejvýše, protože slíbili svým chlebodárcům přístup k státním penězotokům. Pekarová už kádruje, Bartoš by chtěl řídit zeměkouli atd. Až naštvete hodně ten milion lidí co jim propadly hlasy tak to bude na 5x Letnou. Připadá mi to jako hromadný úprk na výprodej  , kdy si navzájem lezou lidé po zádech.

  • Jednou řekl Vondráček, že ho policie doprovodila na oddělení...

    A podruhé, že ho odvedla až na pokoj...

    Že by se nám začalo rýsovat, kdo nemluví pravdu...?🤔

    • Opravdu si myslíš , že nejvyšší představitelé státu musí čekat na souhlas nějakého lékaře zda se potkají???? To jako lékař zakáže aby prezident jmenoval soudce, to už je opravdu na palici. ASi tam určitě není žádná ochranka, protože lékař má kumulovanou funkci. Nechte už těch kravin.

      • Vondráček tam nebyl kvůli jmenování soudce...

        • To je úplně jedno. Pacient rozhoduje o tom kdo ho může navštívit, Pokud ho pustí ochranka a zdravotní personál.

          • Pokud je toho pacient vůbec schopen ...

            Tahle sebranka jen využila svého postavení a " moci"...

            • Pokud něco zarputile tvrdí naše nestranná media, tak jsem hoooodně na pozoru. Podsouvání názoru u nás už je dávno překonáno.

              • Reakce na příspěvek:

                Na ARO jsem pracovala...

                Je to uzavřené oddělení, kam se bez souhlasu lékaře nikdo nedostane...

                Oni souhlas lékaře neměli, takže to, že využili svého postavení a " moci" se víc než nabízí...

  • Vondráček - doprovodila mě policie...

    Policie - Vondráčka jsme nedoprovodili...

    Tak kdo lže...?!!!

  • Na seznamu je V.Putin, Kim Čong Un, Si Ťin Pching, A. Lukašenko a J. Bohdalová

  • mose smejeme !!!! smejmesese se hehehehehe !!!! presedent jes martan a dotori sou taky martan !!!! chuda cechy !!!!

  • josef.chmela

    Zase uměle vyvolaný problém okolo prezidenta. Ti šílenci, lháři a podvodníci ze SPOLU a PIRSTAN nedají panu prezidentovi a jeho okolí pokoj ani v nemocnici. Už si umělě dláždí cestičku, jak zbavit prezidenta jeho práv a pravomocí pomocí šmejdů ze senátu.

    To si tedy stádo nesvéprávných voličů zvolilo budoucí vládu a poslance. Fuj.

    • Chmelo - pokud je mi známo, tak nikdo ze SPOLU ani z PIRSTAN na "návštěvě" u hradního na ARO nebyl a k jeho zdravotnímu stavu se nevyjadřují...

      Takže neváhejte hnůj na špatný dvorek...

      • ODS není v Spolu????    SRANDUJEŠ!!!!

        • Kdo z ODS byl u hradního ve špitále...?

          Něco mi uniklo...?

      • josef.chmela

        Kam bych co házel a zbytečně se dřel. Budoucí vládnoucí koalice mají hnoje na svých dvorcích tuny.

      • josef.chmela

        Když neumíte číst a nerozumíte textu, tak se k němu ani nevyjadřujte. Děkuji.

  • Tak - a Vondráček tvrdí, že k hradnímu šel sám v doprovodu policie...

    A kdo ho tam pustil...

    Kdo ze zdravotního personálu...?!

    Nebo že by uklízečka...?

  • Já dlouho budou trpěny ty podrazy toho gaunera Mynáře? Zneužívají toho, co jim povolil agent zeMAN. Teď se to zeMANovi vrací. Už aby se zeMAN probral a tuto svoloč kompletně vykopal. Ještě se nám nevyjádřil Prasáček, co bude mít Miloš k obědu.

    • vanhorne

      "tuto svoloč kompletně vykopal."

      Kdyby to chtel nebo mohl udelat, udelal by to uz davno a poslal je tam odkud vylezli. Jak douho uz tam ta tlupa radi a jemu to nijak nevadilo, vzdycky nad ni drzel ochrannou ruku. Kdo vi co se tam delo jeste v dobach kdy byl zdravy. Zkompromitoval se necim tak, ze si ho ochocili a maji v hrsti?😉

    • Segedín se šesti, aperitiv koňak od Bureše

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit