Přejít na výpis diskuzí

Kalifornii zasáhlo zemětřesení o magnitudu 6,9. Po něm přišla série dotřesů

10.3.2014 8:08
8 příspěvků

Pobřeží severní Kalifornie zasáhlo v neděli večer místního času (brzy ráno SEČ) zemětřesení o magnitudu 6,9. Oběti a škody nejsou hlášeny. Po nejsilnějším otřesu následovalo několik slabších včetně jednoho o magnitudu 4,6.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • http://turnerradionetwork.com/news/331-mjt odkaz ,je to o poižiti HAARPU na Krymu FLASH ** ** zemětřesení udeří Krymu, ruská vojska Blame USA HAARP - Furious - říkají US "Používal zbraň hromadného ničení proti ruské armády" Tisk Sobota 1.03.2014 23:39 01.3.2014 23:43 EST - (TRN) - významná zemětřesení zasáhla Krymský poloostrov na Ukrajině v poslední hodině a ruských vojenských zdrojů jsou prohlašovat, že to bylo úmyslné útok ve Spojených státech používat to HAARP Array na Aljašce, v odplatu za Ruska umístění vojsk na Ukrajinu.
  Tak žeby Rusy použili na pytel stejnou zaplatu???????????
 • Jo - Apokalypsa začíná. A dotkne se i nás. Jakejpak bude ten letošní rok? Sucho na cestě ceny nafty (a vůbec všeho) porostou a brzo budem za jídlo platit jak mourovatí.....
 • Pánbůh trestá Spojené Státy za ty křivárny které ve světě dělají!!
 • Nešlo o žádné zemětřesení. To se jen na pobřeží vylodily ruské tanky. Přijely osvobodit rusky hovořící obyvatele USA. A že jich tam je.
 • My z toho začouzeného, smogem sužovaného a černého jak uhel města ropných lagun si myslíme, že je to Boží trest za odstřelovače vycvičené v Estonsku pro euromajdan. Špinavci z odporných USA jsou všeho schopní zmetci. Když se s jejich přičíněním trhlo Kosovo, tak to bylo v pořádku, když se podobné děje na Krymu, tak je to útok na demokracii. Vzpomeňme na Panamu, kde po zuby ozbrojené komanda amíků unesly Noriegu a zemřelo u toho víc jak 30000 panamských nevinných občanů. Tento masakr je takřka zapomenut, ale jednou se hnusákům z USA pořádně vymstí. Těch obětí bylo v Panamě 8x víc než při útoku na WTC. Jsou chvíle, kdy docela chápu rozvojové země a jejich bojůvky...
  • Jednoho dne se zatřepe země i v Ostravě.Nebude to ,ale klasické zemětřesení. To se jenom jeden cip propadne do obrovské díry ,kterou tam celý život hloubil. A na světě bude líp.
   • Tebe potkat kdekoliv na světě, tak ochutnáš chodníkový prach smíchaný s vlastní krví a mými chcanky. Podřezal bych tě bez milosti ty odporný havloide. Do řiti a pak do držky bych ti nacpal tvůj vlastní, uřezaný rozmnožovací orgán, prožraný kapavkou a syflem. Jsi sračkoidní pravdoláskář a takové zmrdy musí společnost odstraňovat všemi prostředky. Ať se ti baba skurví s prašivým psem.
 • Podle té fotky to vypadá, že se Kalifornie odtrhla od USA, jen jestli to bylo "ústavní" a až po celostátním referendu, jak požadují v případě Krymu ?! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit