Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ti dva, Kalousek a Drábek, jsou neskutečná dvojka. Nikdo to neví lépe než oni. Jsou prostě nenahraditelní, ve své velké ješitnosti. Nálada národa jim však ukazuje, že až tak géniové nejsou, a že na co sáhli, to zvorali. A bude to asi pravda, jak u Drábka, tak Kalouska
  • Švarcsystém funguje u poradců v parlamentu i jinde tak kdo vlastně a co porušuje nebo je na to taky imunita ? *11*
  • Tak tomu nějak a již dlouho nerozumím.Všichni chtěli a nadále chtějí jen moje dobro a vůbec se nemohou dohodnout jak nato. Poradí jim už někdo opravdu správně?
  • Tohle hádání o "nějakou kuličku" je jak u malých kluků co byli přistiženi při nějaké lumpárně.. a co tu je už dlouhé roky a ví se o tom všeobeně všude, lidi nechtějí slyšet, protože je zajímá, aby byla práce, to jestli budou mít na inkaso, nebo léky a takové věci. Za tohle tito pánové placeni nejsou. Buť ať začnou skutečně pracovat a nebo a jdou raději domů..ono to totiž vyjde nastejno..Pokud se nezačne zametat špína od vrchu směrem dolů místo, aby to nejdříve odnášeli lidé dole co se mnohdy už ani nemohou či nedovedou bránit, žádný z těchto problémů se v samotném principu nevyřeší. Lidé tady tuto situaci nenastolili, tohle udělali a dopustili ti co jsou už dlouhá léta u velmi dobře naplněných koryt, jak zleva, tak zprava, tak i ze svata a ze zelena,modra a tak vůbec....to není třeba nijak zvlášť rozlišovat.
    • Tak , jak píšeš.Ať si zabalí a rychle odejdou.Pak ještě vyšetřit jejich rozhodnutí ,když byli u moci.Všichni získali za krátkou dobu velké majetky o kterých se normálnímu občanovi ani nesní. *6* *12*
  • když jsem se podíval na ilustrační foto, napadlo mne jediné PAT a MAT
    • Jsou celí Pat a Mat. Na co sáhnou to z k u r v í ! *1*
  • Co nového, šmejdi bolševičtí?
    • Co chceš vědět hajzle?
    • Nového není nic, všechno při starém.
  • bohužel ty "dacani" v čele s Drábkem nejsou vůbec schopni rozeznat, kdy jde o švarcsystém v pravém slova smyslu, a kdy o výhodnou zakázku soukromníka pro další podnikatelský subjekt. Pokud budu např. ekonomický analytik a práce pro vládu, za předpokladu výhodných finančních podmínek, mi zabere veškerý pracovní čas , jsem také obětí švarcsystému? Docela by mě zajímalo, kolik soukromníků takto "otročí" pro naši slavnou vládu.
  • Výše uvedený systém je k ničemu. Odvody zaměstnavetelů v tomto směru jsou též nesmysně vysoké. Jelikož stávající systém nezná zdravou míru věci,pak to takhle vypadá.
  • Pro stát by bylo nejlépe, kdyby se pracovalo ve schwarzsystému v celém hospodářství.
    Každý zaměstnanec t.j. OSVČ , by si platil pouze svoje sociální a zdravotní pojištění .
  • Tato vláda je vládou hrobařů a zlodějů. Toto je ta zlodějská demokracie, toto je ten kapitalismus, o kterém jsme se učili ve škole, je vyhovující jen pro zbohatlé a zloděje. A rozhodně né pro chudé, nemocné, staré lidi, rodiny s dětmi. Všechno tu poničili, co se tu budovalo dfesítky let, pohřbili zamědělství, fabriky a další a tento stát je v prdeli na další generace.
    • V období komunistické diktatury:
      * 234 bylo občanů popraveno
      * 374 lidí bylo zastřeleno na západní hranici
      * 188 občanů zahynulo v elektrických drátech na západní hranici.
      * nejméně 8000 lidí zahynulo v koncentrácích a vězeních
      * okolo 600 lidí bylo zlikvidováno při zatčení a výsleších
      * 240 000 občanů bylo odsouzeno z politických důvodů
      * 300 000 jich bylo perzekvováno v zaměstnání a studiu
      * 244 000 občanů uprchlo před zločinným komunistickým režimem.
      • A bylo to málo. Jak je možné, že zapomněli na Kalouska,Nešase,Drábka.čubku Němcovou,Vondru a ostatní?
      • Nechtěl bys zůstat u té tečky? More. *6*
    • hloupé řeči vypadají chytře pro hlupáky a jsou svatozáří tupců........ s prominutím.
    • A rozkradli celou republiku, bezdomovců přibývá a žebrajících také. Teď chtějí tunelovat důchodový průběžný systém a zdravotnictví. Mladí běžte mimo tuto zemi, není tu žádná budoucnost. Jen bída,bída, bída....
      • 250000 vitnamců nežebrá nevíte čím to je ? *11*
      • Máš 100% pravdu, mladí utíkejte a nevracejte se do k.r.ystánu českého. *16* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit