Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kope kolem sebe,za jeho ministrování na financích se vůbec nestarali ani o to,kde končí evropské dotace.Z peněz evr.unie se vesele stavěly golfová hřiště,třeba na Liberecku a pod.Díky Kalouskovi jsme za jeho éry mněli nejvíc heren s hracími automaty .Majitelé firem s kamionovou dopravou byli nuceni tankovat v zahraničí,mýtné brány vynášejí zisky zahr.firmě,podniky jako ČD,Ředitelství dálnic ,Č.Pošta a pod. si v radách odsouhlasili nehorázné platy + odměny + zlaté padáky atd.Poplatky 30kč za návštěvy lékařů,za recepty byly vlastně nezdaněné příjmy.U obvoďáka 30kč,pokud vás poslal jako v mém případě ať jsem konkrétní k neurologovi 3Okč,ten mně poslal k soukromému lékaři ,neurologovi,změřit nervy v nohou elektrografem (neuropatie)30kč,recepty za více léků po 30kč,a všechno bylo nezdaněno.Sám s mandátem od lidovců-si klidně založí svou stranu a drží se politiky zuby nehty.A takové živivíme,živíme bandu nezodpovědných lidí,kteří se nemusí nikomu zodpovídat,třeba Vondra,dnes ani nereptne malý Benda,je mi na blití z ODS a všichni,když už nemají argumenty vykřikujou-za všechno můžou komunisti,to jsou vždy první slova Němcové.
  • Ka. by měl asi nejspíše mlčet, i kdyby snad měl i trochu pravdu. Sám podělal, co mohl. Naposledy např. jeho zrubaná podpora lázním se zase v tichosti vrací zpět po té, co se zjistilo, že působí škody víc, než užitku. Hlavně, že kecá.
  • Když toto jeho počínání kritizuje Kalousek, tak je to určitě od Babiše krok správným směrem.
  • obrázek prasklého žaluda
  • A JAKÁ BYLA ČINOST ZLODKALOUSKA POČAS JEHO VLÁDY???????? NA KRIMINÁL, at nekecá do něčeho, čemu nerozumí
  • Láska a pravda vítězí......Váslav Chrchel kulišák blahořečen
  • Kalousek: Babišovy daňové změny jsou nepřátelské k podnikání. Ano, Babišovy daňové změny jsou nepřátelské k podnikání v oboru okrádání státu o daně.UXV
  • No, k panu Babišovi jsem žádnou náklonnost nikdy necítila, ovšem když nyní Kalousek (slyšela jsem ho naživo) nové daňové návrhy s takovým nasazením kritizuje..., inu asi to bude mít něco do sebe, když to toho alkoholika tak nadzvedává. Alespoň jako potvrzení, že Babiš v tomto může mít pravdu. *3*
  • Kalousek tu prokvetlou držku žilkama, jistě od limonády nemá *1* . Kdy konečně tenhle lotr pujde do tepláků a pryč z veřejného života?
    • az na stromech porostou jitrnice
  • TOP 09 nevolitelná strana *12* !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit