Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to demagog a darebák. Když nechám zdražený benzin, tak automaticky zdražím i chleba a všechno ostatní, podobně jako když zdražím elektřinu. M u s í prostě vyždímat z lidí (těch chudších) peníze na minulé, stávající a budoucí zlodějny, na nichž se sám podílel.
  • jo jo Kalousku chtěl bys asi napravit to co jste s kámošema za dvacet let totálně zdrbali, ovšem zaplatit to mají ti co nic nezavinili.. no prosím, ale autem už skoro nejezdím, stavebko jsem po "vylepšení" zrušil, na penzijko se chystám jakmile ho také "zvýhodní" což se dá čekat záhy.. takže nevim esli nakonec fakt nebudeš muset hrábnout na prebendy těch několika vyvolených (původně většinou veksláci, zelináři, uzenáři a podobný xindl, pozor dnes ovšem "elita") kterých se tato zvýhodňovací opatření této současné ultrapravo+pravo+středo??? vlády dosud evidentně moc nedotklo.
  • Ono je to jedno protože zdraží stejně všechno tak nevím co to vokecává!
  • Přijde den a my tě popravíme.Tak si to užij.
  • To je takový hovado, že mu rovno není. Co by chtěl zdražovat ať vrátí co nakradli a bude po dluhách.
  • Kalouskova lidově demokratická republika-KLDR !!!!!
  • Myslím si,že politici už dost přehanějí za ty dluhy co má náš stát mohou oni!!!!!Svou chamtivostí a hladovostí po penězích.Měli by se zmrazit všechny jejich majetky a účty a hlavně ty tajné,které mají v zahraničí a věřím,že by to dalo miliardy.Obyčejný člověk se provinil jen tím,že chodí do prace a odvádí daně uplně ze všeho.bydlím u hranic s Německem a jezdíme nakupovat tam je to tam o mnoho levnější než unás a o kvalitě potravin ani mluvit nebudu.A PROTO JEN DOUFAM,ZE SE JAKO NAROD SJEDNOTIME A PUJDEME DO ULIC A VLADU VYKOPEME OD TECH JEJICH KORYT,VZDYT UZ JSME TO V NASI HISTORII PARKRAT DOKAZALY A NECHAME JE OBLEKNOUT MONTERKY,ABY POZMALY JAKE TO JE SE UZIT
    • Zřejmě jsme ještě málo nasraní na to, abychom vyrazili do ulic,. Je zapotřebí si všimnout, že chtějí zvýšit DPH v posledním čtvrtletí, tedy samozřejmě před Vánocemi, ale kompenzace příjdou jako vždy až od ledna 2012. Tato zlodějina již nemá obdoby. Získají zase peníze navíc do kasy, aby je mohly vzápětí rozkrást a před koncem roku si rozdat tučné odměny. *12*
      • Lidé jsou už dosti naštvaní jen není nikdo kdo by je vedl a nebál se toho,že jsi vláda obědná jeho likvidaci přes policii a soudy jak je to unás ted v oblibě.Je to cca 2 dny co jsem dostal záznam na mail o tajné schůzce vládní svrchovanosti s odbory a zastupci podnikatelů v kongresovém centru dne 19.2 2011 kde se jednalo o zvýšení DPH,zvyšení zdravotního pojištění a zavedení státní penzijního pojištění a jsou to opravdu kouzelné částky pro obyčejné lidi jsou likvidační!!!Je velmi pozoruhodné,že v médiich o tomto jednání není a ni slovo tak co si o mediích myslet a odboráři jsou prozatím proti,ale jak to tady chodí víme všichni nakonec to dopadne jako vždy,že jiná cesta neni,i když navrh řešeńí je v příloze k tomuto mailu který jsem dostal.
    • Jasně o kvalitě německých potravin slintale pomlč. Jedovatá prasata a jiné. *1* . To jsi se tu zase vyblinkal. Ale jinak máš pravdu
      • sice jsem se tady vyslintal to máš pravdu nic méně ty jedovatá prasata si ty koupíš také v nějakém obchodě u nás,protože většina dovozu je z německa s tim rozdílem,že to máš o třetinu dražší než-li já tak přeji dobrou
        • Omyl příteli. V pohraničí možná nenarazazíš na české vepřové a jiné maso, ale já mám jistotu, že kupuji české. Není nic jednoduššího vzít od našeho sedláka prase, zabít a 1 kg tě přijde na 32 Kč. Za kolik že to kupuješ v reichu? Třeba obyčejný bůček za 32? To bych se strašně divil...Ale i v obyč. řeznictví v desetitisícovém městě se nechá ošéfovat odkud je maso...
          • tak to je dobře,že máš takové možnosti nakupu
            • tak stejnou možnost mám i já na východě republiky jen je to za 34,-kč živé váhy a po zpracování to vyšlo na 56,- :-) pěkný den
            • To má každý. Příjemný den...
  • Někdo by už mohl konečně obětovat auto a přejet ho,co na to už jinak říct. A nejen jeho.
  • Na Kalouse si nepřijdete.To je nejlepší ministr financí na světě a v přilehlém vesmíru. *8* *1*
  • Kalousku 3000 lékařů nás vydíralo a 15.000 úplatku prý bere každý doktor ovšem asi nás nejen vydírají ale i okrádají na neodvedených daních a to činí 11.250000 ročně.
    Nemusí se zdražovat stačí vybrat daně od nespokojených odborářů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit